برای فرانسه coronavirus آزمون vaunted سیستم مراقبت های بهداشتی

اگر فرانسه آزمایش در محدود شهروندان خود را کمتر جدی از چینی ها بیشتر زودرس از ایتالیایی به مراتب بیشتر و سازمان یافته تر از آمریکا و بازده امیدوار-برای مسطح منحنی آن خواهد بود vindication نه فقط برای زمینه سیستم اما برای یک دموکراسی غربی را یافته و در تلاش برای مبارزه با کروناویروس. این حکم هنوز هفته دور.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی کرده است گفت: فرانسه و بیش از بیش است که این کشور “در جنگ است.” در سطح, آن است که رفتن به جنگ به خوبی آماده شده است.

فرانسه صرف بیشتر در بهداشت بیشتر از آن توسعه یافته جهان همسالان ارائه می دهد جهان-ضرب و شتم دسترسی به پزشکان در کمتر هزینه و تشویق همه شهروندان خود را از طریق جهانی دولت-بودجه پوشش برای پیگیری شرایط خود را. این دو برابر تعداد تخت های مراقبت ويژه که ایتالیا.

پاکسازی شده است خجالتی در مورد شعار فضائل است که به خصوص در مقایسه با ایالات متحده است.

“چه این بیماری همه گیر است راست, در حال حاضر این است که مراقبت های بهداشتی رایگان و بدون توجه به درآمد حرفه ای و یا حرفه ای ما رفاه, دولت, اینها هزینه و یا بار اما با ارزش دارایی های که سرنوشت اعتصاب” پاکسازی گفت: در یک کنفرانس آدرس به این کشور دو هفته پیش.

“آنچه همه گیر نشان می دهد که وجود کالا و خدمات است که باید از قوانین بازار,” او اضافه شده است.

The Place de la Concorde during what is normally rush hour in Paris on Thursday, Mar 26, 2020. The New York Times

The Place de la Concorde در آنچه که به طور معمول ساعت شلوغی در پاریس در روز پنج شنبه Mar 26, 2020. نیویورک تایمز

اما با کروناویروس موارد دو برابر شدن هر چهار روز حتی در فرانسه نسبتا لوکس سیستم creaking و زور زدن. یک هفته به مجموع فرانسه را مستند — کمی stirs در انعکاس خیابان های پاریس و به طور معمول ترافیک محدود Place de la Concorde در حال حاضر خالی بر باد رفته پلازا — وجود دارد هیچ نشانه ای از یک letup در شدت بیماری همه گیر.

“برای فرانسه, این یک تست تصادف از سیستم ما گفت:” فرانسوا Bricaire, یک متخصص بیماری های عفونی در آکادمی ملی پزشکی است. به راحتی به فرانسه که coronavirus اعداد در کشور خود هستند و زیر آن در ایتالیا و اسپانیا برای لحظه ای. روز 1,696 مرده بود در بیمارستان — در ایتالیا, مرگ و میر در 6,077 — بیش از 3000 شد و در وضعیت بحرانی و بیش از وجود دارد 29,000 شناخته شده عفونت.

“ما سیستم متمرکز است که شاید بهتر از ایتالیایی به یک اپیدمی” Bricaire و افزود: “تصمیم گیری در پاریس بلافاصله گردش در سراسر کشور است.”

اما مقامات ممکن است به طور قابل توجهی کم بها دادن به تعداد مرده در فرانسه.

“بیمارستان مرگ و میر نشان دهنده تنها یک بخش کوچک از مرگ و میر” ملی فرانسه سلامتی مدیر ژروم Salomon خبرنگاران گفت: سه شنبه شب. به طور خاص تر و مرگ و میر بیشتر در خانه های سالمندان محسوب نمی شود تا کنون در این مقام برگه در حال آمدن به نور به خصوص در شرق فرانسه — 16 در Haute-Marne, هفت, Haute-Savoie, 20 در دی.

یکی دیگر از 16 سالگی درگذشت و در پاریس خانه سالمندان با توجه به گزارش های خبری.

این بیماری همه گیر شد “بدتر شدن حال” Salomon گفت: سه شنبه شب در تماس تلفنی با آن “شدید و شدید است.”

نامعقول بیمارستان در آلزاس سخت ترین ضربه منطقه تا کنون مجبور به ارسال از بیماران توسط هواپیما به کمتر از مناطق آسیب دیده و حتی در یک “medicalised” قطار. یک کنفرانس 2,000 مسیحیان انجیلی در مولوز در ماه فوریه که در آن ناشناخته است اما تعداد قابل توجهی از کسانی که در آنجا بودند آلوده اثر یک coronavirus بمب اول در آلزاس و سپس در تمام فرانسه به عنوان شرکت کنندگان در سراسر کشور است.

“ما در حد ما ظرفیت” ژان سیبیلیا رئیس دانشکده پزشکی در دانشگاه استراسبورگ گفت. “تا زمانی که ما در حال دو برابر شدن موارد هر چهار روز شما فقط می توانید تصور کنید که این بار” او گفت:.

People gather near the Louvre Museum in Paris, Mar 15, 2020. The New York Times

جمع آوری مردم در نزدیکی موزه لوور در پاریس, Mar 15, سال 2020 است. نیویورک تایمز

بیمارستان در آلزاس آنقدر کامل ارتش فرانسه تا به حال به تلاش برای راه اندازی یک بیمارستان صحرایی.

“آنچه که ما در حال زندگی در اینجا کاملا استثنایی” گفت: Jean-François Cerfon یک پزشک اورژانس در شرق شهر Colmar. “یک هجوم گسترده بیماران بیش از یک دوره کوتاه و آنها برای مسافت های طولانی. بیایید فقط امیدوارم که در ماه جولای ما از این کابوس.”

در حال حاضر در میان همان تلخ بحث در حال وقوع در کشورهای دیگر — سیاستمداران مخالف در حال پرسیدن که آیا مقامات آماده شد, چرا سهام از ماسک نمی شد بالاتر و اینکه آیا پاکسازی نقل مکان کرد و به اندازه کافی سریع — دولت در حال برگزاری نفس خود را در مورد اینکه آیا قوی, فرانسوی, سیستم می تواند نگه دارید. بحث شده است خاموش هر چند به دلیل اضطراب عمومی به هرحال کشور دلبستگی قوی به آزادیهای فردی.

هیچ تضمینی وجود ندارد. “هیچ سیستم می تواند نگه دارید به طور نامحدود” گفت: فیلیپ Juvin سر از اورژانس در Hôpital Européen ژرژ پمپیدو در پاریس. “همیشه وجود دارد یک لحظه زمانی که این موج بیش از حد بزرگ است,” او گفت:.

“این رفتن به یک آزمون از سازمان و آزمون انسان,” او اضافه شده و اشاره کرد که موجی از بیماران پس از رسیدن به بیمارستان در شرایط بحرانی در حال رشد بود. “ما باید از این ظرفیت به نگه دارید تا؟”

هفته تظاهرات توسط پرسنل بیمارستان قبل از بحران بیش از بیش از حد طولانی ساعت و نامعقول پرسنل بر سیستم بهداشت و درمان را کم روحیه.

دیگران در حال تلاش برای قرار دادن بر روی صورت شجاع. “تیم در حال برگزاری خوب” مارتین گفت: Hirsch, مدیر پاریس بيمارستان. “آنها باید قابلیت های فوق العاده ای.”

هنوز پایتخت است معلق در هوا در نزدیکی آن مراقبت بحرانی, تخت, محدود از 1200 و هرش گفت:, فرانسوی, اخبار رسانه های روز شنبه که او می تواند “تنها سه روز پیش رو است.”

هرش جانباز سلامت رسمی نیز اذعان کرده است که غول ناشناخته است. “چگونه می تواند به شما در مورد بحث رو به چیزی است که ما هرگز حتی شناخته شده قبل از ؟” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

برای هفته فرانسه فکر آن می تواند فرار ایتالیا سرنوشت حتی به عنوان آن را نگه داشته چشم با احتیاط در آن همسایه. اولیه اقدامات محدود شد — بسته شدن مدارس در مناطق روستایی پاریس exurbs و در شمال غربی منطقه Brittany, که در آن برخی از موارد شده بود اشاره کرد و ممنوعیت تجمع بیش از 1000.

در مارس 6, با نه مرده در حال حاضر پاکسازی به تئاتر رفت تا حدودی نشان می دهد که فرانسوی است که زندگی عادی ادامه پیدا خواهد کرد. اما پنج روز بعد او بسته مدارس و دو روز پس از آن میله, رستوران ها و “غیر ضروری” کسب و کار.

هنوز هم او اجازه داد که اولین دور از پاریس’ انتخابات شهرداری به جلو بروید مارس 15. در آن آفتابی یکشنبه هزاران نفر از شلوغ این شهر پارک ها و کافه ها.

پاکسازی دستور داد آنها را به باقی می ماند در خانه های خود را روز بعد.

با این اقدام فرانسه قرار دادن خود در موقعیت مطلوب از ایتالیا. حبس نظم زمانی شروع شد که فقط 148 مرده بودند. دولت ایتالیا در مقابل, منتظر, تا زمانی که مرگ و میر بیش از 800 قبل از سفارش یک ملی مستند.

“افراد بیمار که می تواند ذخیره شده بودند نه به این دلیل که ایتالیایی نظام سلامت اشباع شده بود” گفت: ویلیام Dab سابق فرانسه ملی سلامت مدیر. او افزود: “در فرانسه ما هنوز قادر به صرفه جویی در بیمارانی که در بخش مراقبت های ویژه.”

شده است وجود دارد مقاومت به حبس در مهاجر حومه که در آن بی ساکنان کهنه به نامهربان برج بلوک. افسران پلیس در حال حاضر به دست دهها هزار نفر از جریمه.

مقامات می گویند آنها هیچ چاره ای جز ادامه خواهد داد. ریسک بیش از حد بالا است.

“اقدامات است که اتخاذ شده آنها آخرین شانس ما برای غلبه بر این بحران دموکراتیک,” Dab گفت. “به ما نشان می دهد می تواند غلبه بر این بدون استبداد بدون دیکتاتوری که دموکراسی می تواند غلبه بر بحران مانند این.

“برای من” او افزود: “این چیزی است که این مورد تمام شده است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو