استرالیا به تازگی وارد آن نهایی سال از عضویت خود در شورای حقوق بشر سازمان ملل. این موقعیت برنده شد در قدرت از دو کلید استدلال:

  • استرالیا خواهد بود که برای اولین بار اقیانوس آرام کشور به نشستن بر روی بدن در سال 2007 تاسیس

  • ما به مدت طولانی تعهدات به حقوق مدنی و سیاسی ما را امن مجموعه ای از دست در میان عضویت که شامل چندین دیکتاتوری.

این دفاع از استرالیا رکورد, اما, نشسته عجیب در کنار خود ما را به خوبی به اطلاع عموم نقض حقوق بشر بیشتر آشکار پناهجویان و حقوق محیط زیست.

من کتاب جدید حقوق بشر در قرن بیستم استرالیا پروب این تناقض است. یکی از سوالات من دست و پنجه نرم کردن با این است که چگونه یک ملت است که کلاغ از دستاوردهای خود را در مناطق خاصی از حقوق بشر می تواند پس از نقض وقیحانه دیگران است.

یک پاسخ این است که استرالیا به مدت طولانی استفاده می شود, آن, انگلیسی, میراث از حقوق مدنی و سیاسی و بالاتر از متوسط استاندارد زندگی برای تخفیف گسترده تر اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و به ویژه هنگامی که می آید به سوالات نژاد و تابعیت.


ادامه مطلب: با یک کرسی در شورای حقوق بشر سازمان ملل استرالیا باید در رفع آن رکورد در بومی حقوق


استرالیا را تکه تکه حقوق بشر تاریخچه

آن است که اغلب فراموش شده است که نمایندگان استرالیا پیوست کسانی که از هفت کشور دیگر به پیش نویس اعلامیه جهانی حقوق بشر مصوب مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1948.

دادستان کل هربرت Vere Evatt رهبری از تیم مذاکره کننده. او استدلال کرد برای قوی سند قابل اجرا توسط یک دادگاه بین المللی که دفاع از سنتی “منفی” حقوق مانند آزادی بیان در کنار “مثبت” آنهایی که مانند حق کار.

حتی در این نقطه بالا از اجماع جهانی پس از جنگ جهانی دوم استرالیا دو دست در رویکرد به حقوق بشر آشکار شد. در حالی که Evatt تشبیه این اعلامیه به استرالیا احساساتی باور است که هر کس سزاوار یک “عادلانه” او تضمین استرالیا سیاست خواهد بود نه تهدید یک سند.

هربرت Vere Evatt (سمت چپ) و آنتونی ایدن انگلستان وزیر امور خارجه در جلسه سازمان ملل متحد در سال 1945 در سن فرانسیسکو. سازمان ملل متحد, نویسنده ارائه شده

با استفاده از زبان است که پژواک استرالیا پناهندگی, سیاست امروز, او گفت:

وجود دارد هیچ رابطه ای بین اعلامیه جهانی حقوق بشر […] و ورزش یک کشور ملی خود حق […] برای تعیین ترکیب خود مردم است.

این استدلال برای تقدم به اصطلاح “صلاحیت داخلی” نیز تمدید به حقوق مردمان بومی توسط Evatt و دیگر استرالیا رهبران در آن زمان معنای حقوق خود را در نظر گرفته بودند تنها از نگرانی ملی.


ادامه مطلب: استرالیا حقوق بشر بحث همواره سیاسی


روزنامه کمونیست تریبون اسیر این کارتون به تصویر می کشد دنیوی Evatt مجموعه ای در برابر یک enchained بومی به آنها حقوق کمی معنی.

موقعیت خود را به عنوان یک مسئول “middle قدرت” حقوق بشر در حالی که همچنین اصرار آن در نظر گرفته شود با یک کارت امتیازی خود را انتخاب معیار تعیین شد برای آینده دولت استرالیا.

حقوق بشر باید از این پس است که درک بسیار محدود در استرالیا.

چالش ها به استرالیا, حقوق بشر, سیاست

با وجود چنین بهانه مردم بومی پناهندگان و دیگر جنبش های اجتماعی استفاده می شود حقوق بشر بحث و مناظره به بیشتر های اجتماعی و سیاسی در دستور کار است.

چینی زمان جنگ پناهندگان لقب “سرکش اقلیت” توسط وزیر مهاجرت آرتور Calwell بودند با تهدید به اخراج و در سال 1949. آنها درخواست تازه شکل گرفته استرالیا کمیسیون حقوق بشر, اعتراض به “به نام انسانیت” برای حفاظت از خود را “از خودسرانه و اقدامات غیر انسانی” از وزیر.

بومی استرالیا نیز شروع دادخواست کمیسیون در 1960s به چالش کشیدن دولتی obfuscations حقوق بشر به طور مستقیم.


ادامه مطلب: سازمان ملل با انتقاد شدید از استرالیا نقض حقوق بشر


در حالی که استرالیا اصرار این کشور بومی سیاست بهآنها با سازمان ملل متحد زبان برابری یک سال 1970 دادخواست توسط پنج بومی استرالیا – تحویل حضوری به دفتر نمایندگی سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد هیچ چیز تغییر کرده بود.

ادعا مداوم “تحت اللفظی تخریب فیزیکی از ما مردم” دادخواهان خواستار استرالیا در نظر گرفته شود

در پرتو آنچه در آن می کند […] به جای آنچه در آن می گوید.

مردمان بومی شده اند دادخواست کمیسیون حقوق بشر برای بیشتر شناختن حقوق خود را پس از دهه 1960 است. دنی کیسی/AAP

از جمعی به حقوق فردی

شروع در اواخر 1970s تمرکز بین المللی حقوق بشر منتقل شده است. حفاظت از افراد از درد و رنج و خشونت جایگزین مبارزه جمعی و حقوق اقتصادی و اجتماعی تعریف شده است که عصر decolonisation در 1950s و ’60s.

گروه هایی مانند سازمان عفو بین الملل که برنده جایزه صلح نوبل در سال 1977 ساخته شده زندانیان سیاسی و اساسی کفایت این watchwords فعالیت در حوزه حقوق.

اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و حقوق بودند و در نتیجه کاهش داد و در اهمیت نسبت به حقوق مدنی و سیاسی ، چنین تمرکز تحمیل چند تعهدات در استرالیا در حال حاضر در قانون اساسی دموکراسی حکومت قانون است.

Gareth Evans, دادستان عمومی تحت Hawke دولت گفت: در سال 1978 این ایده بسیار از حقوق اقتصادی و اجتماعی بود:

فراتر از محدوده موضوع ‘حقوق بشر’ به عنوان است که در اصطلاح به این معنی که در این کشور است.

از اواخر 2000s, اگر زمین به سرعت نقل مکان کرد. از یک سو استرالیا ادامه نقض حقوق محیط زیست, به دست آورد بیشتر محکومیت بین المللی.

عدم ارائه وعده از قانون اساسی به رسمیت شناختن – یکی از “ارکان” از استرالیا در شورای حقوق بشر پیشنهاد – به نظر می رسد به خصوص فاحش.

اعلامیه حقوق مردمان بومی در سال 2007 نیز ایجاد گزارش و رعایت مکانیزم های غیر قابل دسترس به نسل های قبلی. در این اعلامیه سازمان ملل متحد در حال حاضر محکوم به اصطلاح “مداخله” در شمال سرزمین وحی از سوء استفاده در همین دیل بازداشتگاه.


ادامه مطلب: در قانون اساسی به رسمیت شناختن بومی استرالیا باید شامل تغییر ساختاری نه تنها نماد


دولتهای غربی مانند استرالیا نیز در تیررس اقتصادی حقوق.

Kumi Naidoo, دبیر کل سازمان عفو بین الملل اذعان کرد در دسامبر سال 2018 است که عفو را به تمرکز بر روی زندانیان سیاسی به معنای مسائل مربوط به فقر و نابرابری و مسکن و غذا و بهداشت تا به حال تا حد زیادی از بین رفته از فعالان’ واژگان.

آن را در حال حاضر لازم است برای مشاهده و حقوق بشر به عنوان یک “بسته” Naidoo گفت: از جمله تجدید تمرکز بر حقوق اقتصادی. و از همه مهمتر غربی و غیر غربی می تواند – و باید – در نظر گرفته شود در برابر.

استرالیا در حال حاضر دیده می شود که این در آینده به نظر می رسد. گزارشگر ویژه سازمان ملل در فقر شدید فیلیپ Alston, به تازگی گفت: به طور گسترده ای به اطلاع عموم گزارش به اصطلاح “فونز بدهی” و Cashless رفاه کارت طرح بودند جلو آوردن یک “دیجیتال رفاه ناکجاآباد”.

استرالیا باید انتظار بیشتر ناراحت کننده انگشت اشاره در آینده است. اگر ما به باقی می ماند یک حقوق بشر رهبر در خانه و خارج از کشور, رتبه بندی از برخی از حقوق به عنوان مهم تر از دیگران باید به پایان رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو