مواد غذایی که تغذیه جهان بهبود می یابد و آن را بیش از حد تصور کنید عضویت در خبرنامه #6

به گفته کارشناسان جهانی امروز سیستم کشاورزی بحران مواجه است. کشاورزی فشرده با شخم سنگین ماشین آلات باعث شده که خاک به دست داده تا 100 برابر سریع تر از آن تشکیل شده است – و با ارزش ذخیره کربن با آن بیش از حد. خاک باقی می ماند که در حال تبدیل شدن تهی از مواد مغذی با تشکر از تکرار کشت همان اصلی محصولات بدون مهلت.

برای به تاخیر انداختن عواقب این “حبوبات سوء استفاده” و سوپ تا محصول کشاورزان مصنوعی fertilise خاکهای مصنوعی با استفاده از نیتروژن به طور معمول ساخته شده با استفاده از گاز طبیعی یا زغال سنگ است. این ترکیب را با گاز متان منتشر شده توسط گاو و از دست دادن ذخیره کربن از جنگل زدایی برای کشاورزی به این معنی است که یک چهارم از تمام سیاره-حرارت گازهای آمده از ما چگونه جهان را تغذیه. این گازها در حال آوردن آب و الگوهای افراطی است که برخی از کارشناسان بر این باورند متعدد شکست محصول و سیستم غذایی فروپاشی می تواند یک امکان در عنوان کمی تا یک دهه است.

کشاورزی فرسایش حیات وحش بیش از حد. اجرا کردن از کود است و باعث مرده در مناطق پایین دست رودخانه ها و اقیانوس ها. آفت کش ها و تبدیل زیستگاه وحشی به زمین های کشاورزی در حال آسیب زدن به حشرات که در گرده افشانی محصولات زراعی و گیاهان آنها تکیه می کنند به رشد است.

کشاورزی نوین میریزد ارزشمند خاک و کود به اکوسیستم های آبی که در آن آنها خفه حیات وحش است. لین بتی/ایالات متحده وزارت کشاورزی

به بالا از آن همه خاموش, در اواسط این قرن وجود دارد انتظار می رود به یک چهارم بیشتر دهان بر روی این سیاره برای تغذیه. که نقطه های جهانی غذا در سیستم پیش بینی شده است به علت این سیاره به تجاوز کلید زیست محیطی محدودیت های که تعریف امن عامل فضا برای بشریت است.

آینده از غذا و پس از آن صدا ممکن است و نه تلخ. اما آن را ندارد به این راه. با تغییرات شدید سیستم غذایی می تواند کمک به حل چالش های زیست محیطی و حمایت از انسان تندرستی.

سوال این است که چگونه به این آینده وجود دارد و برخی کاملا متفاوت پیشنهادات وجود دارد. در این ششمین شماره از تصور متخصصان دانشگاهی بررسی سند چشم انداز رقابت در ارائه و ارزیابی آنچه باید انجام شود برای ایجاد یک سیستم غذایی که تغذیه جهان بهبود می یابد و آن را بیش از حد.

به “انقلاب سبز” که تولید چهار برابر افزایش جهانی تولید مواد غذایی از اواسط قرن 20 متکی آفت کش ها و کود و ماشین آلات و monocultures. باید چه بعد از انقلاب کشاورزی را نگه دارید ؟


چه تصور کنید ؟

تصور کنید یک خبرنامه از گفتگو است که ارائه یک چشم انداز از جهان اقدام به تغییر آب و هوا. نقاشی بر خرد جمعی دانشگاهیان در زمینه های از انسان شناسی و جانورشناسی به تکنولوژی و روانشناسی آن بررسی راه های بسیاری از زندگی بر روی زمین ساخته شده می تواند عادلانه تر و بیشتر انجام با در نظر گرفتن عمل رادیکال تغییر آب و هوا.

شما در حال حاضر در حال خواندن وب نسخه از خبرنامه. در اینجا زیبا تر ایمیل-بهینه سازی شده نسخه مشترکان دریافت خواهید کرد. به تصور تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را مشترک شدن در حال حاضر.

subscribe to the Imagine newsletter


ما می توانیم هک فتوسنتز

با توجه به برخی از یک انقلاب تکنولوژیک است که می تواند به حل این بحران مواد غذایی است که در حال حاضر در جریان است. در این تصور آینده نسل بعدی بیوتکنولوژی دوباره مهندس گیاهان و حیوانات. جهانی مواد غذایی سیستم های تکیه هوشمند روبات blockchain تکنولوژی و اینترنت از چیزهایی که تولید مصنوعی مواد غذایی برای شخصی تغذیه. فناوری نانو به حداکثر رساندن بهره وری از کود و آفت کش ها و بهبود ژن-ویرایش برای ایجاد محصولات مقاوم در برابر اثرات آب و هوایی شدید.

گیاهان نیاز به مقدار زیادی از نور مصنوعی. josefkubes/شاتر

یکی تکنو-رفع خاص چراغ آسمان شب با صورتی روشن براق: مزارع عمودی. آنها با استفاده از تکنولوژی بالا روشنایی و دقت کنترل داخلی آب و هوا برای دور زدن محدودیت های زمین چرخه طبیعی رشد محصولات در 24 ساعت شبانه روز و در تمام طول سال.

چرا که آنها بازیافت آب که تبخیر از گیاهان این سیستم های بسته استفاده به عنوان کمی به عنوان یک بیستم آب از مزارع سنتی. بیشتر لازم نیست خاک یا چون آنها توزیع مواد مغذی از طریق غبار و یا آب است.

آنها در خطر بسیار پایین تر از محصول ریزش از آلودگی و آفات و طوفان بیش از حد. و از آنجا که آنها می تواند قرار داده شده در عقیم شهری و زمین های آنها می تواند به کاهش مواد غذایی مایل و ارائه محصولات محلی به ساکنان شهرستان.

با توجه به متخصص در امنیت غذایی Asaf Tzachor آنها حتی می تواند کمک به صرفه جویی در جنگلهای انبوه. او در ادامه به بررسی یک برش لبه داخلی پروژه مزرعه در ایسلند Hellisheidi زمین گرمایی پارک. آن را به دقت تنظیم دما و روشنایی و غلظت عناصر غذايی و زمان برداشت به رشد نیست محصولات کشاورزی اما گیاه میکروارگانیسم ها.

با استفاده از این تکنیک این پروژه عکس-بركترس می تواند تولید جلبک دریایی مشابه با محتوای تغذیه ای برای سویا در کمتر از 0.6 درصد از زمین و آب استفاده کنید.

کاملا تفاوت. Asaf Tzachor/نویسنده ارائه شده, نویسنده ارائه شده

این مهم است زیرا کشت سویا برای خوراک دام است علت جنگل زدایی در حوضه آمازون است. و با تشکر از پیش بینی رشد سریع در هر دو جمعیت جهان و در گوشت-خوردن جهانی طبقه متوسط تقاضا برای سویا است به رشد 80 درصد تا سال 2050 – بیش از هر اصلی محصول است.


ادامه مطلب: چگونه نرم فتوسنتز می تواند در مبارزه با جنگل زدایی و قحطی


فن آوری است نجات دهنده ،

مشکل این است که این فن آوری ها اغلب نیاز به مقادیر زیادی از انرژی و منابع برای تولید و حفظ کند. به عنوان طراحی پایدار محقق در دانشگاه کوئین در بلفاست اندرو جنکینز معتقد است, چرا سطح شیب دار تا قدرت تقاضا در زمان بحران آب و تنها به جای آنچه که از خورشید به ما می دهد به صورت رایگان?


ادامه مطلب: امنیت غذایی: کشاورزی عمودی برای تلفن های موبایل فوق العاده تا زمانی که شما در نظر آن استفاده از انرژیادامه مطلب: میکرو-چرت زدن برای گیاهان: Flicking چراغ ها روشن و خاموش می توانید صرفه جویی در انرژی بدون صدمه زدن به محیط داخلی کشاورزی برداشت


که نیاز انسان ؟ Kung_tom/شاتر

کشاورزی بوم میشل Pimbert و مواد غذایی سیستم های متخصص کالین اندرسون هر دو در دانشگاه کاونتری وجود دارد عمیق تر مشکلات با تکنولوژی بالا محصولات کشاورزی آینده است. آنها استدلال می کنند که این امر:

  • تقویت تمرکز قدرت سیاسی و اقتصادی در دست تعداد کمی از شرکت ها مانند مجمع جهانی اقتصاد را “تحول دوازده”; فن آوری است که قصد طراحی مجدد سیستم های مواد غذایی, اما در حال حاضر در حال رشد تحت کنترل انحصاری

  • افزایش بیشتر نقش بازارهای مالی در کنترل سیستم های مواد غذایی, خطر تکرار زودتر بحران مواد غذایی

  • در نتیجه به طور فزاینده ای در طبیعت کمتر و مردم-کمتر از مواد غذایی سیستم. به عنوان آنها آن را قرار داده:

پرواز روبات ها را گرده افشانی محصولات کشاورزی به جای زندگی زنبور عسل است. خودکار ماشین آلات جایگزین خواهد شد کشاورزان کار بر روی آماده سازی خاک بذر وجین باروری کنترل آفات و برداشت محصولات زراعی.


ادامه مطلب: نبرد برای آینده کشاورزی: آنچه شما باید بدانید


کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی): از آنجا که طبیعت بهترین می داند

به جای پر کردن شکاف انسان ایجاد کرده اند که در ذخیره گاه زیست کره با تکنولوژی Pimbert و اندرسون نشان می دهد که زیست کره به خودی خود می تواند کمک به حل بحران مواد غذایی است.


ادامه مطلب: تکنو-رفع آتی تنها شتاب آب و هوا هرج و مرج – نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره


کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) – یک سیستم کشاورزی است که با استفاده از و یا تقلید طبیعی تعاملات بین موجودات زنده و محیط – برجسته شده به عنوان مهمترین مسیر پایدار مواد غذایی توسط چندین سازمان ملل متحد گزارش. با توجه به کارن ریال-Lovera مدرس ارشد در کشاورزی در دانشگاه ناتینگهام ترنت, agroecologists ترویج دایره سیستم برای رشد مواد غذایی است که:

  • بهبود کیفیت خاک برای کاشت مواد مغذی-رفع “محصولات پوشش” در بین برداشت محصولات چرخش محصولات در سراسر زمینه های هر فصل و کمپوست زباله های آلی – اغلب از جمله کود انسانی

  • حمایت از حیات وحش, فروشگاه کربن و صرفه جویی در مصرف آب از طریق کاشت درختان و wildflower بانک

  • کنترل آفات و بیماری های بهره برداری دافع حشرات طبیعی و تله. نعناع برای مثال disgusts کک, سوسک, یک معضل به کلزا کشاورزان است.


ادامه مطلب: سه راه مزارع از آینده می تواند تغذیه سیاره و درمان آن بیش از حد


Nasturtiums در حال آفت آهن ربا – و آنها خوراکی بیش از حد. Shutova النا/شاتر

به عنوان Pimbert و اندرسون توضیح کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) نیز می تواند کمک به شکستن انحصار قدرت های غذایی و بازگشت و کنترل از راه مواد غذایی تولید می شود داد و ستد و مصرف به جوامع است. سیستم کوتاه زنجیره غذایی و بازارهای محلی کاهش وابستگی کشاورزان گران خارجی ورودی از راه دور بازار کالا و اختراع فن آوری است.

پژوهش و نوآوری در کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) نیز رانده می شود تا حد زیادی از پایین به بالا توسط جامعه مدنی و جنبش های اجتماعی و متفقین محققان. Pimbert و اندرسون استدلال می کنند که این ارائه می دهد امید است که این سیستم می تواند بازسازی نه فقط محلی ecologies اما محلی اقتصاد و معیشت بیش از حد افزایش درآمد و شرایط کار و مهارت و سرمایه سیاسی از کشاورزان در مقیاس کوچک. آنها بر این باورند که در مقایسه با فن آوری های وابسته به سند چشم انداز کشاورزی آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به تغذیه جوامع در نمایشگاه محیط زیست احیا و فرهنگی غنی راه است.

هزاران سال آزمون و خطا

بسیاری از agroecological شیوه چیز جدیدی نیست. به عنوان آنا Krzywoszynska – مدیر دانشیار دانشگاه شفیلد موسسه پایدار مواد غذایی – توضیح می دهد در حالی که محدود حاصلخیزی خاک در حال حاضر می تواند کنار با سوخت فسیلی-مشتق کود برای بسیاری از تاریخ بشر با استفاده از محیط زیست محلی و کارگری برای حفظ خاک در حالت خوب شد کلید برای بقا.


ادامه مطلب: IPCC زمین گزارش نشان می دهد مشکل با کشاورزی بر اساس اطراف نفت نه خاک


وجود دارد مقدار زیادی از داستان های موفقیت از تمدنهای باستانی که موفق به انجام درست آن با نه ساده به این معنی است. کلی نی یک archaeobotanist در دانشگاه آکسفورد می کند فکر می کند ما می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از آنها را هنگامی که ساخت یک آینده پایدار برای مواد غذایی است. او سهام چگونه در جنوب چین کشاورزان اضافه کردن ماهی به مزارع برنج در یک روش است که قدمت آن به 2000 سال است.

ماهی یک منبع پروتئین اضافی به طوری که سیستم تولید مواد غذایی بیشتر از برنج کشاورزی به تنهایی. آنها همچنین ارائه طبیعی کنترل آفات با خوردن علف های هرز و آفات مضر مانند برنج planthopper. نسبت به زمینه های است که تنها رشد برنج برنج-پرورش ماهی را افزایش می دهد برنج بازده تا 20 درصد در حالی که با استفاده کمتر از مواد شیمیایی کشاورزی که منجر به آلودگی آب و تولید گازهای گلخانه ای.

برنج-مزارع پرورش ماهی تولید مواد غذایی بیشتر و نیاز کمتری از سموم شیمیایی. Tirtaperwitasari/شاتر

اما با توجه به نی این عمل مانند بسیاری دیگر با تاریخ کهن است در حال مرگ هنر است. امروز خرده پا برنج-ماهی نازك به طور فزاینده ای تحت فشار قرار دادند توسط بزرگتر های سازمان های تجاری که مایل به گسترش کشت خالص برنج یا مزارع پرورش ماهی.

قدرت تولید

اما تحقیقات نشان می دهد آن را بیش از حد دیر به reorient مزارع اطراف سن-پیر خرد و راه حل های طبیعی. حداقل 75 درصد از جهان 1.5 میلیارد کشاورزان خرده پا هنوز تمرین agroecological تکنیک های امروز است.

بسیاری از اینها در اقتصادهای در حال ظهور مانند برزیل و هند و چین و آفریقای جنوبی – کشورهای که در آن صنعتی و کشاورزی و همچنین اشغال رو به رشد سهم زمین. افزایش مقیاس کوچک کشاورزی است که به ویژه مهم برای این کشورها می گویند دانشگاه کیپ تاون راشل Wynberg و Stellenbosch دانشگاه لورا پریرا هر دو کارشناسان کشاورزی در تحولات.

آنها استدلال می کنند که این اقتصادهای در حال ظهور می تواند و باید به شدت سرمایه گذاری در agroecological پژوهش و برنامه های آموزشی به خصوص که در آن منابع کمیاب هستند. اگر آنها می تواند اجتناب از نیاز به بستگی به تکنولوژی و انحصار برای امنیت غذایی و بهبود معیشت کوچک-مقیاس, منابع ضعیف و اغلب به حاشیه رانده کشاورزان و رسیدگی به آسیب های زیست محیطی ساخته شده توسط کشاورزی صنعتی در همان زمان.


ادامه مطلب: چرا کشورهای در حال توسعه باید افزایش راه های مقیاس کوچک کشاورزی


کربن کشاورزی

الهام گرفته از طبیعت و کشاورزی نیز می تواند نقش مهمی در مقابله با بحران آب و هوا – و نه فقط از استفاده کمتر از کود.

سالم peatlands حاوی کربن بیشتر از تمام جهان پوشش گیاهی ترکیب شده اما اکثریت قریب به اتفاق آنها در سراسر اروپا و بسیاری از نقاط جهان شده خشک و تبدیل به مزارع کشاورزی. خشک ذغال سنگ و خاک است که در جای خود را منتشر می کنند و مقادیر عظیمی از دی اکسید کربن – کل ساطع شده در هر سال فقط از بریتانیا در شرق Anglian فتوشاپ و آسیب دیده مرتفع ذغال سنگ نارس خاک ممکن است معادل حدود 30% از این کشور سالانه خودرو تولید گازهای گلخانه ای.

این گسترده تخلیه است تا حد زیادی بدهکار به این واقعیت است که کشاورزی ما سیستم پخش از خشک و نیمه بیابانی شرایط خاورمیانه در طول شیفت از شکارچی-جمع آوری به حل و فصل کشاورزی است. این به این معنی است که کشاورزی بوده و تحت سلطه گذشته 5000 سال با این اصل که زمین خشک و مرطوب زمین بد است.

Peatland محیط زیست ریچارد لیندسی می خواهد به تغییر کشاورزی را جشن خشکی. او می گوید که تالاب ها ارائه می کنند بسیار پربار اشکال جدیدی از کشاورزی است که نه تنها رشد محصولات بلکه کاهش خطر سیل و اضافه کردن به جای خالی کردن مخازن از خاک کربن.

Sphagnum کشت: خزه مفید است آن را به عنوان بسیار عالی است در حفظ آب و مواد مغذی است. نیل رایت, نویسنده ارائه شده

در آلمان مثلا یک نوع از “bulrush” است که در حال حاضر در حال رشد در تالاب و مورد استفاده برای تولید آتش و مقاوم در برابر ساختمان هیئت مدیره. در دانشگاه شرق لندن لیندسی تست دو بالقوه محصولات: sphagnum باتلاق خزه به عنوان جایگزینی برای ذغال سنگ در باغ-مرکز “رشد کیسه” و “شیرین چمن” به عنوان یک محصول غذایی.


ادامه مطلب: کربن کشاورزی: چگونه بخش کشاورزی می تواند هر دو خوراک مردم و مبارزه با تغییر آب و هوا


در آینده پس از آن بسیاری از کشاورزان می تواند کشت کربن و همچنین محصولات زراعی است. در اینجا یک چشم انداز برای چه زندگی می تواند مانند یک “کربن کشاورز” سه یا چهار نسل از در حال حاضر:

در آینده کشاورزان می تواند peatland نگهبان, تولید محصولات کشاورزی و بهبود این سیاره است.

مصرف کربن از گاو

این غیر ممکن است به بحث در مورد کشاورزی و بحران آب و هوا بدون ذکر حیوانات کشاورزی است. صنعت دامداری به تنهایی حدود 15 درصد از انتشار جهانی. اما با توجه به ریال-Lovera این بدان معنا نیست که باید آن را انجام دور با کامپیوتر است.

ریال-Lovera تشریح چگونگی به دقت مدیریت چرا در واقع می تواند کمک به محیط زیست صدمه نمی. مرتع قطاری دی اکسید کربن. حیوانات خوردن چمن و سپس بازگشت که کربن به خاک به عنوان مدفوع. مواد مغذی موجود در مدفوع و مستمر چرا چمن هر دو کمک جدید ریشه های چمن به رشد افزایش ظرفیت زمین را به تصرف کربن.

با دقت مدیریت شود چرا می تواند کمک به محیط زیست صدمه نمی. Millie اولسن/Unsplash CC BY-SA

نگه داشتن بیش از حد بسیاری از چرای حیوانات در یک محل برای بیش از حد طولانی و آنها بیش از حد غذا خوردن علف و تولید بیش از حد مدفوع برای خاک برای جذب این معنی کربن از دست داد به جو است. اما اگر اعداد کوچک به طور مداوم در چرخش به زمینه های مختلف خاک می تواند به اندازه کافی کربن اضافی برای متعادل اضافی متان ساطع شده از دستگاه گوارش rumblings دام است.

ایان Lunt – دانشيار پوشش گیاهی در اکولوژی و مدیریت در Charles Sturt University در استرالیا – اصرار دارد که دام را از دیگر مزایای به زمین بیش از حد. آنها در حفظ خاک به طور طبیعی بارور و نیز بهبود تنوع زیستی با خوردن بیشتر به شدت رقابتی گیاهان اجازه می دهد دیگران به رشد است. و اگر نژاد محلی به تصویب رسید آنها به طور کلی نیازی به گران خوراک و مراقبت های دامپزشکی به عنوان آنها در حال سازگار با شرایط محلی.

دانشگاه کالیفرنیا حیوانات biotechnologist آلیسون ون Eenannaam استدلال می کند که این یک مقدار بیشتر سازگار با محیط زیست راه تولید گوشت از آزمایشگاه رشد معادل. او می نویسد:

طبیعت در حال حاضر به طور کامل عملکرد بیولوژیکی تخمیر راکتور برای تبدیل غیر قابل خوردن خورشیدی مواد سلولزی مانند چمن به پروتئین با کیفیت بالا. آن را به نام یک گاو است.


ادامه مطلب: چرا گاو در حال گرفتن رپ بد در آزمایشگاه رشد گوشت بحث


کمتر چرا بیشتر rewilding

اما جهانی دام جمعیت هنوز هم نیاز به سقوط به شدت اگر کشاورزی است به ساقه به جای سرعت بخشیدن به گرمایش جهانی. در انگلستان حداقل این انتقال می تواند چندین مزایای زیست محیطی و بدون به خطر انداختن معیشت کشاورزان دام می گوید: دانشگاه سنت اندروز’ ایان بوید.

حدود 20 درصد از مزارع حساب برای 80 درصد از این کشور در مجموع تولید مواد غذایی, و آنها این کار را در حدود نیمی از تمام پرورشی زمین وجود دارد. حداقل 80 درصد از مزارع در انگلستان تولید نمی کند بسیار و به شدت متکی به یارانه های دولتی برای زنده ماندن. مزارع دام هستند که حداقل سود را از تمام و در عین حال آنها را تا 45 درصد از بریتانیا در سطح زمین.

به جای propping تا عقیم محصول و زمین چرا یارانه می تواند به جای وظیفه کشاورزان با rewilding زمین های خود را به جنگل و یا زیستگاه های دیگر است که می تواند قفل دور CO₂ و گسترش زیستگاه برای حیات وحش می گوید بوید. کشاورزان نیز می تواند پاداش برای باز کردن زمین در نزدیکی مناطق شهری برای دسترسی عمومی و ایجاد مکان های تفریحی است که پشتیبانی از انسان تندرستی.

هزینه فقط دو ساعت در هفته در طبیعت نشان داده شده است به نفع یک فرد به بهداشت و سلامت روانی. Lukasz Szmigiel/Unsplash CC BY-SA

این امر تا نه تنها زمین چرا اما swathes گسترده ای از زمین در حال حاضر استفاده می شود به رشد خوراک دام. دامداری و صنعت است و استفاده ناکارآمد از زمین – تنها 10-20 ٪ از سبزیجات مهم تغذیه برای دام است که تبدیل به گوشت. حدود 75% از کالری تغذیه برای دام در انگلستان می آید از زمین است که می تواند تولید مواد غذایی انسان و یا rewilded می گوید بوید.


ادامه مطلب: بحران آب و هوا: حومه شهر می تواند ما بزرگترین متحد – اگر ما می توانیم اصلاحات کشاورزیادامه مطلب: Rewild 25 درصد از انگلستان برای کمتر تغییر آب و هوا بیشتر حیات وحش و زندگی زندگی نزدیک به طبیعت


هر چیزی امکان پذیر است

البته این به آن معنا همه ما خوردن کمتر گوشت. آوردن مردم در هیئت مدیره با استفاده از این ممکن است به نظر می رسد مانند یک کار غیر ممکن است. اما پل جوان دانشیار ویکتوریا ادبیات و فرهنگ در دانشگاه اکستر به ما نشان می دهد که گوشت-عادات غذا خوردن در حال نرم و قابل انعطاف تر از ما ممکن است فکر می کنم.

در قرن 19 بریتانیا سریع افزایش جمعیت ناشی از اواسط ویکتوریا “گوشت قحطی”. به دفع آن را خاموش پیشگامانه حفظ و نگهداری و حمل و نقل و فن آوری های توسعه یافته بودند که فعال انگلیسی به خوردن دام پرورش در آمریکا و استرالیا. این پایه برای جهانی گوشت در بازار است که پشتیبانی از تولید بیش از حد و مصرف گوشت امروز.

امروز مکانیزه صنعت گوشت. Mehmet Cetin/شاتر

توده کمپین های بازاریابی در کنار مثبت پوشش رسانه ای همچنین کمک به ترویج این اشکال جدیدی از گوشت تا آنها شد دیده می شود به عنوان یک بخش ضروری از وعده های غذایی روزمره برای همه است. به عنوان یک نتیجه سرانه مصرف گوشت افزایش یافت تقریبا نیمی از بین 1850s و 1910s با وجود این واقعیت است که بریتانیا جمعیت تقریبا دو برابر در طول این دوره است.

این جهانی شدن از ویکتوریا به خوردن گوشت انقلابی بود, اما آن را نیز بسیار بحث برانگیز است. بسیاری از آنها با احتیاط از خوردن طولانی-حیوانات مرده از دور پرت نقاط جهان است. در خارج از کشور رقابت باعث خواست برای حفاظت از انگلیسی کشاورزی هر دو به حفظ روش های سنتی زندگی و برای تضمین امنیت غذایی. حقوق حیوانات فعالان بیش از حد نگران بودند در به طور فزاینده ای فشرده روشهای پرورش و مجمع خط کشتار تکنیک های مرتبط با توسعه بازار گوشت.


ادامه مطلب: ویکتوریایی ناشی از خوردن گوشت بحران چهره جهان امروز – اما آنها ممکن است به ما کمک کند آن را حل کند


برای جوان ویکتوریا این تاریخچه نشان می دهد که صدها میلیون نفر از مردم خوردن گوشت در راه و مقادیر آنها را فراموش نمی کند چرا که آنها ذاتا به انجام طراحی شده اما به دلیل یک سیستم جهانی در حال حرکت تنظیم توسط قدرت امپراتوری. نه چندان طولانی پیش, چشم انداز خوردن منجمد بره از طرف دیگر از جهان باعث شک و تردید و انزجار. که به می گویند که ما نمی توانیم تبدیل به عادات غذایی یک بار دیگر – و یا در آینده از سیستم غذایی ما برای که مهم است ؟

مطالعه بیشتر

کلیک برای عضویت اینجا را به ما اقدام آب و هوا در خبرنامه. تغییر آب و هوا اجتناب ناپذیر است. پاسخ ما به آن نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followers