رستوران هزینه ها برای سال 2020 بسیار پایین تر خواهد بود از ابتدا هوا به عنوان مصرف کنندگان بیشتری را صرف ناهار خوری خود را-از بودجه در فروشگاه های مواد غذایی به جای آن با توجه به یک به روز رسانی قیمت مواد غذایی گزارش که پیش بینی سالانه رستوران فروش خواهد شد کاهش در نیمه.

“این همه پایین می آید به … نتیجه مردم نیاز به تغییر راه آنها خرید و مصرف مواد غذایی گفت:” سیمون Somogyi یک دانشگاه گوئلف استاد که در همکاری نویسنده این گزارش با دانشگاه Dalhousie استاد Sylvain Charlebois.

این COVID-19 همه گیر دیده می شود رستوران ها در سراسر کشور نزدیک و یا تغییر به تحویل و انتخاب مدل در میان تلاش های حاوی COVID-19 بیماری همه گیر. فروش کاهش یافت و در بسیاری از رستوران ها.

“صنعت مواد غذایی است که نابود به عنوان نتیجه COVID-19” این گزارش می خواند.

گزارش اولیه از محققان در دو دانشگاه پیش بینی قیمت رستوران خواهد پرش بین دو تا چهار درصد در سال 2020 اما که در حال حاضر تجدید نظر رو به پایین. محققان را ارائه نمی دهد جدیدی درصد محدوده زیرا آنها می توانند این کار را با اعتماد به نفس کل در یک سرعت در حال تغییر محیط زیست گفت: Somogyi.

رستوران ها به طور معمول تولید بیش از $90 میلیارد دلار در فروش سالانه اما محققان انتظار 40 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار است که تغییر خواهد کرد به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر این بیماری همه گیر. فروشگاه های مواد غذایی دیده می شود تقاضای بی سابقه ای به عنوان اپیدمی گسترش با مصرف کنندگان انباشت تمیز کردن وسایل کاغذ توالت و مواد غذایی است.

منو قیمت باید “افت قابل توجهی” با تشکر از اختلال قابل توجهی در این بخش با توجه به گزارش.

رستوران ها ممکن است برای تبدیل شدن به بیشتر قابل رقابت با قیمت گذاری گفت: Somogyi به عنوان سرویس کامل موسسات رقابت برای یک تکه از مصرف کنندگان را از بودجه با مواد غذایی سریع از eateries مانند پیتزا زنجیره ای.

“آنها در حال رفتن به خزنده بیش به آن دسته از خدمات مواد غذایی. آن را به رقابتی تر می شود,” او گفت:.

اما بعید است که این تغییر از مواد غذایی-خدمات صرف به فروشگاه های مواد غذایی خواهد بود پایدار گفت: Somogyi هر چند آن بستگی دارد در چه مدت فاصله فیزیکی توصیه ها در محل هستند.

“من نمی بینم این که یک تاثیر طولانی مدت,” او گفت:.

زمانی که این بیماری همه گیر متهم و رستوران بازگشایی Somogyi اشاره کرد, مردم ممکن است مشتاق به بازگشت به اتاق ناهار خوری.

“و پس از آن سیل دور از خرید در صفحه اصلی و به رستوران.”

با وجود تقاضا فروشنده در حال تجربه در حال حاضر Somogyi با اشاره به آنها نیز رو به جدید فشار هزینه مانند افزایش شیوه های بهداشت کار برای رسیدگی به افزایش سفارشات آنلاین و پاداش اضافی یا ساعتی برای پرداخت کارکنان فروشگاه.

به طور کلی این گزارش هنوز هم انتظار دارد که کل مواد غذایی و مواد غذایی هزینه های ثابت باقی می ماند با یک پرش از چهار درصد در اکثر برای سال بزرگتر از آنچه قبلا پیش بینی افزایش در سبزیجات و هزینه های نانوایی.

دسامبر گزارش پیش بینی افزایش تا دو درصد در هزینه های نانوایی و یک محدوده بین دو و چهار درصد در قیمت سبزی.

لبنیات و میوه ها و گوشت و غذاهای دریایی بدون تغییر باقی می ماند-هر چند این گزارش قیمت میوه ممکن است کمی کاهش در تابستان.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 31 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو