فلوریدا دختر که درگذشت coronavirus تا به حال هیچ شناخته شده در زمینه مسائل مربوط به سلامت خانواده می گوید

یک 9 ساله با زن شناخته شده در زمینه شرایط بهداشتی است که جوانترین فرد به مرگ از coronavirus عوارض در فلوریدا, مقامات گفت.

Kimora “دو خواهر” Lynum درگذشت در 18 جولای در Putnam County, با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت ، آن را تایید هویت او و گفت که او در دولت جوانترین coronavirus مرگ و میر.

او تا به حال هیچ موجود از قبل مسائل مربوط به سلامت و مادرش او را به بیمارستان به علت تب بالا گفت: خانواده سخنگوی Dejeon قابیل. بیمارستان فرستاده او و او سقوط یک زمان کوتاه بعد قابیل گفت.

“او همیشه خوشحال بود و همه خوشحال. او فوق العاده بود گفت:” قابیل که همچنین پسر عموی او.

خانواده نمی داند که چگونه و یا جایی که او آلوده شد. او به نظر می رسد سالم و صرف تابستان در خانه و مدرسه حضور نداشت و یا اردوگاه قابیل گفت.

Kimmie مادر مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 اما تا به حال نه او را دریافت نتایج از شنبه, قابیل گفت.

دولت در بخش بهداشت و درمان سوابق نشان می دهد این کودک نیست که تماس نزدیک با هر کسی که به تازگی COVID-19. Putnam County Health افسر مریم گارسیا تایید کرد که مرگ و میر به سی ان ان گفت: او غافل از هر زمینه ای شرایط پزشکی.

Kimmie پنجم جزئی در فلوریدا به مرگ از COVID-19 با توجه به آخرین پرونده سلامت. این دیگران بودند an 11-year-old boy in Miami-Dade County, an 11-year-old girl در Broward County 16 سال در لی شهرستان و a 17-year-old boy در Pasco County است.

Putnam County واقع شده است و بین سن آنتونیو و سنت آگوستین در شمال شرقی بخشی از دولت است. از تاریخ 1 آوریل شهرستان تا به حال 11 مرگ و میر.

همانطور که از جمعه گذشته 23,170 افراد زیر سن قانونی باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. مثبت رای از کودکان آزمایش شده است 13.4%. دولت در مجموع تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 379,619.

فلوریدا دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد عبور نیویورک هنگامی که این کشور در کانون های اولیه در این بیماری همه گیر. کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت پیشی نیویورک چند روز پیش. کشورهای با بیشترین موارد ثبت شده در حال حاضر چین بیشتر از نزدیک با جمعیت رتبه. فلوریدا است که در کشور سوم پرجمعیت ترین و نیویورک چهارم است.

فلوریدا گزارش شده 414,511 موارد پس از همه گیر شروع, بالاتر از نیویورک 411,200 با توجه به وزارت امور خارجه سازمان بهداشت و درمان. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است و 79 درصد از چهارم ژوئیه با توجه به داده ها از دولت را مدیریت بهداشت و درمان.

حداقل 50 بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در فلوریدا رسید ظرفیت شنبه. هشت نفر از این بیمارستانها در میامی-Dade و شش در Broward — در میان سخت ترین ضربه استان ها در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de