فلوریان اشنایدر و Kraftwerk کمک به شکل دادن به صدا از موسیقی مدرن

وجود دارد چند باند که تحت تاثیر قرار بود به طوری که آن را به صراحت می توان گفت که موسیقی مدرن را صدا های مختلف بدون آنها. Kraftwerk شرکت تاسیس شده توسط فلوریان اشنایدر که اخیر مرگ در سن 73 اعلام شد در مارس 6 بود یک چنین عمل می کنند. گروه چپ یک اثر ماندگار در صدا و محبوب موسیقی با آوردن سنتز ابزار به خط مقدم و الکترونیک به جریان اصلی.

اشنایدر آموزش دیده به عنوان یک نوازنده فلوت در دوسلدورف هنرستان که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب پس زمینه برای یک نوازنده که کار را بسیار به شکل مصنوعی-پاپ و رقص های الکترونیکی موسیقی از 1980s و فراتر از آن. اما او و باند-mate Ralf Hütter – فارغ التحصیل از همان مدرسه موسیقی – نمونه اکتشافی رویکرد به ساخت موسیقی است که عبور موسیقی زمینه است.

در حال ظهور در ابتدا از تجربی محیط خود آلبوم اولیه رایگان-فرم بداهه که مخلوط الکترونیکی و سازهای سنتی. در کنار دیگر آلمان الکترونیکی عمل می کند از جمله می و Neu!, آنها به نمایندگی از “krautrock” (به زبان انگلیسی منتقدان لقب آن) و یا “Kosmische Musik” (‘کیهانی موسیقی’ یک اصطلاح مورد استفاده توسط آلمان muscians).

این دستیابی به موفقیت های بزرگ برای Kraftwerk (این نام به معنی “نیروگاه”) آمد و با انتشار در سال 1974 از آلبوم چهارم اتوبان. عنوان پیگیری شد و صوتی تصویر از مدرنیته از راه دور بزرگراه سفر در آلمان بومی خود را. آغشته با جلوه های صوتی اتومبیل و شاخ و شما می توانید از راه دور پژواک در شعر از رانندگی آهنگ ساحل پسران و چاک بری. این آلبوم یک بالا 10 ضربه در آلمان, آمریکا و انگلستان با یک radio edit عنوان آهنگ – 21 دقیقه بر روی آلبوم – مخدوش انتظارات توسط نمودار به عنوان یک واحد در انگلستان و آمریکا و استرالیا و هلند.

اگر چه برخی از سازهای آکوستیک هنوز هم می تواند شنیده اتوبان دیدم گروه خط تا ایجاد ثبات در سراسر اشنایدر راتر و نوازنده ولفگانگ Flür و کارل Bartos. صدای آن متبلور به چیزی دقیق و خاطره انگیز, انسان و در عین حال به طور همزمان غیر طبیعی گذاشته بیش ریتمیک شیار ایجاد شده با سفارشی ابزار الکترونیکی.

موثر بر اثرگذارندهها

در حالی که پس از آن آلبوم از جمله رادیواکتیویته Trans-اروپا بیان و ماشین انجام محترمانه – اگر نه زمین-shatteringly – تجاری قلمرو Kraftwerk درست تاثیر نه چندان زیاد در مورد یک دنباله از طریق نمودار به عنوان گسترش پارامترهای محبوب موسیقی و باز کردن گوش از یک نسل نوآوران به امکانات جدید. دیوید بووی در اواخر 1970s آلبوم های ثبت شده در برلین بودند به شدت مدیون Kraftwerk و او نام بررسی آن بنیانگذار شرکت در V-2 اشنایدر از قهرمانان.

الکترونیکی سنتز ابزار نیست اما تا به حال اغلب در نظر گرفته شده اند حفظ آزمایشگران در تجاری حاشیه ای از موسیقی متن فیلم هنرمندان در rarefied اطراف سی Radiophonic کارگاه و یا به عنوان یک نوع از تازگی است. حضور خود را در موسیقی راک تحمل بود اما به ندرت جشن یا متمرکز تا Kraftwerk.

من اپراتور: Florian اشنایدر در فرارا ایتالیا در سال 2005. Daniele Dalledonne از طریق ویکیانبارCC BY-SA

اشنایدر و Rütter هموار راه را برای موسیقی پاپ است که با استفاده از الکترونیک به عنوان یک پایه و اساس به جای یک چاشنی زدن و پاک راه را برای امثال Gary Numan Depeche Mode و انسان لیگ در 1980s.

اما سایه بسیار گسترده تر از خط مستقیم از مصنوعی-رانده پاپ. به دقت خود را در آهنگ های صوتی تمایز ساخته شده آنها را ایده آل علوفه برای نمونه بود که در حال ظهور به عنوان یک ضبط تمرین. آهنگ های خود را اعداد و ترانس-اروپا اکسپرس به عنوان lynchpin از Afrika Bambaata سیاره راک ریشه بارها ریشه هیپ هاپ. به همین ترتیب تکنو پیشگام جرثقیل ممکن است صریح و روشن خود را در مورد نفوذ گسترده در شکل گیری این ژانر است. او را به یاد محبوبیت خود را با مؤلف تکنو در دیترویت: “آنها انجام می دهند این چیزی بود که از یک سیاره دیگر … همه ضامندار بر روی Kraftwerk.”

غنی سازی پاپ صوتی واژگان

کلید تاثیر خود را و کار خود را که آنها در عمل در یک مماس به پاپ به عنوان آنها تا به حال با دنیای موسیقی کلاسیک. خود را روباتیک مرحله عمل مجاز آنها را به اجتناب از بازی مشهور و گروه اشنایدر در خصوص تمایل به ساکت در مورد مصاحبه و در سال های بعد. در حال اجرا خود را در استودیو: Kling کلنگ – خود را “الکترونیکی باغ” به عنوان آنها آن را به نام – همراه با کنترل خود در امور کسب و کار به آنها اجازه داد به ورزش زیبایی استقلال. به عنوان آنها به شرح حال پاسکال Bussy در سال 2004:

ما سرمایه گذاری در ماشین آلات ما به اندازه کافی پول برای زندگی است. ما می تواند انجام آنچه ما می خواهیم ما مستقل هستند ما نمی کولا تبلیغات حتی اگر ما ممکن است flattered چنین پیشنهادی ما هرگز پذیرفته شده است.

تاکید خود را بر ساخت برای تلفن های موبایل برای اولین بار و قبل از هر چیز با همه چیز خوار رویکرد به منبع مواد و موضوع. “ما ترکیب از همه چیز” Hütter گفت journalst Sylvain Gire. “همه مجاز است وجود ندارد و اصل کار وجود دارد و نه سیستم.” درخواست تجدید نظر توده معلوم شد یک محصول جانبی.

Kraftwerk در ورزشگاه المپیک برلین سپتامبر 2018. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Hayoung Jeon

وجود درجه ای از طنز در یک گروه پس از مماس در رابطه با پاپ پس از قطعی تغییر شکل آن است. منحصر به فرد و رویکرد هنوز به تکرار حتی به عنوان آن انعکاس انعکاس در سراسر, پاپ, راک و موسیقی رقص.

آنچه باعث می شود آنها مشخص است که آنها فقط نمی ایستادگی در چهار راه مختلف generic روش اما کشف آن مسیر رو به رشد موسیقی محبوب صوتی واژگان و آشکار خود را بی حد و حصر ظرفیت برای ترکیب ایده های جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de