هواپیمای حامل 176 شهروندان کانادا از مرکز جهانی رمان coronavirus شیوع فرود در فرودگاه بین المللی ونکوور پس از 9 بعد از ظهر به وقت محلی یکشنبه شب.

پرواز HFM322 رفتگان از ووهان چین شهر که در آن شیوع سرچشمه گرفته و متوقف شده برای سوختگیری در ونکوور حدود دو ساعت قبل از رفتن به کانادا نیروهای پایگاه ترنتون که در آن انتظار می رود اوایل جمعه.

میریام Larouche 25 ساله از L’Ascension, Que., که تحصیل در رشته مدیریت جهانگردی در مرکزی چین طبیعی دانشگاه ووهان توصیف پرواز به عنوان “بسیار طولانی” اشاره کرد اما همه خواب برای بسیاری از آن است.

تمام آسمان را صرف 14 روز تحت قرنطینه در پایگاه نظامی در جنوب انتاریو در حال نظارت به دیدن اگر آنها قرارداد ویروس.

“من فکر می کنم من قصد دارم به خواب به مدت 20 ساعت مستقیم” Larouche گفت که چند روز گذشته بوده است استرس زا باشد.

او گفت: او برطرف می شود و بازگشت به خانه به دلیل آن است که یک فرایند طولانی است که دیگر احساس بودن در یک کشور متفاوت است.

یک دولت ایالات متحده آمریکا پرواز از ووهان با حدود 50 کانادایی در هیئت مدیره رفتگان یک زمان کوتاه پس از کانادا تخلیه پرواز.

آمریکا هواپیما را به کانادا محدود مسافران تا آنجا که ونکوور که در آن آنها خواهد شد انتقال به یک دوم پرواز اجاره توسط دولت کانادا به CFB ترنتون برای پیوستن به بقیه از آسمان.

مقامات بهداشتی باید مستند پنج تایید موارد جدید کروناویروس در کانادا تا کنون و می گویند قرنطینه لازم است برای اطمینان از ویروس نیست گسترش بیشتر است.

روز پنج شنبه دو presumptive موارد از رمان coronavirus تشخیص داده شد در بریتیش کلمبیا که در آن در مجموع چهار نفر در حال حاضر بیمار با این بیماری است.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که حدود دو سوم از کانادایی ها به دنبال ترک ووهان را به سمت چپ برای کانادا.

دولت فدرال اجاره یکی دیگر از پرواز باقی مانده کانادایی با آن پرواز برنامه ریزی شده به ترک ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر تحت قرنطینه در فوریه. 10.

“من فکر می کنم این چیز خوبی است زیرا هر کسی که می خواهد به ترک خواهد شد که یک سوم شانس برای بازگشت به کانادا” شامپاین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه در اتاوا.

دولت فضا را برای 211 مسافران اولین پرواز. همراه با شهروندان کانادا در انتخابات گفت: 13 اقامت دائم و شش اتباع چینی با کانادا ویزا اجازه داده شد به همراهی 34 کانادا افراد زیر سن قانونی بازگشت به خانه.

شامپاین گفت: تنها 176 در مجموع سوار هواپیما.

“همانطور که انتظار داشتیم تعداد کمی از هیچ-نشان می دهد در فرودگاه عمدتا مربوط به افرادی که تغییر ذهن خود را در آخرین لحظه” او گفت:.

بیش از 300 نفر خواسته اند برای اتاوا کمک گرفتن از این شهر است.

شامپاین گفت: هر کسی که تصمیم به ماندن در پشت ادامه خواهد داد برای دریافت کمک های کنسولی.

خدمات کنسولی نیز ارائه شده به دو کانادایی در ژاپن کسانی که قرارداد این ویروس بر روی یک کشتی کروز قرنطینه در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو است.

پنجشنبه شب بیانیه ای از شاهزاده Cruises, اپراتور از الماس شاهزاده گفت: پنج کانادایی در کشتی کروز را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, آوردن مجموع به هفت.

این شرکت گفت که کانادایی ها در میان 41 امتیاز مثبت آزمایشات ویروس های شناسایی شده در آخرین دور از آزمونهای انجام شده توسط وزارت بهداشت ،

الماس شاهزاده حمل 1,045 خدمه و 2,666 مهمانان از جمله 251 کانادایی. یکی دیگر از 20 مسافر قبلا شناخته شده به عنوان آلوده شدن با این ویروس.

محلی مقامات بهداشت عمومی را بلافاصله پیاده کسانی که مهمانان برای حمل و نقل به بیمارستان های محلی.

“این آخرین دسته ای به آزمایش می شود و قرنطینه پایان تاریخ خواهد بود Feb. 19 مگر وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات گفت:” بیانیه ای از خط کروز.

وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: بر خلاف کسانی که از بازگشت به خانه از ووهان هنگامی که کانادایی ها در هیئت مدیره کشتی کروز منتشر شد از قرنطینه در ژاپن آنها را نمی خواهد نیاز به رفتن را از طریق یکی دیگر از دوره انزوا.

آخرین آمار و ارقام گزارش 636 مرگ و میر و 31,161 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین است. علاوه بر هنگ کنگ تا به حال 22 نفر از جمله یک مرگ. ماکائو تا به حال 10 نفر.

بسیاری از مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبی که در آن بیماری از نوع جدیدی از کروناویروس شد برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

– با فایل های از آسوشیتد پرس

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 7, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو