کک به آنفولانزا به کروناویروس: چگونه مرگ کشتی’ گسترش بیماری از طریق سنین

یکی از تصاویر فراموش نشدنی از این بیماری همه گیر خواهد شد ثابت کشتی کروز – کشنده حامل COVID-19 – در لنگر در بنادر و ناخواسته. از منوی view در بنادر و می ترسید.

اخبار دراماتیک گسترش ویروس در الماس شاهزاده از اوایل فوریه خبر واقعی برای بسیاری از استرالیایی ها که می خواهم لذت تعطیلات در دریاها. قرنطینه در یوکوهاما ژاپن بیش از 700 نفر از خدمه کشتی و مسافران آلوده شد. به تاریخ 14 مرگ و میر ثبت شده است.

الماس شاهزاده خانم خواهر کشتی روبی شاهزاده خانم به ارمغان آورد و همه گیر به سواحل استرالیا. در حال حاضر تحت تحقیقات جنایی حوادث روبی شاهزاده خانم مجبور کانون توجه در ظرف پتری کشتی های کروز می تواند تبدیل به. کشتی مرتبط شده است 21 مرگ و میر.

تاریخ نشان می دهد ویرانگر نقش کشتی ها می توانند در انتقال ویروس ها در سراسر قاره پهناور و بیش از قرن ها.


ادامه مطلب: این می تواند پایان خط برای کشتی های کروز


موش در صفوف

کشتی های تجاری حامل موش با کک آلوده بودند انتقال طاعون از ژوستین (541-542 میلادی) که ویران امپراطوری بیزانس.

کشتی های حامل غلات از مصر شد و به خانه کک آلوده از موش ها که با تغذیه کردن جرنرس. Contantinople بود به خصوص وارده با تخمین به عنوان بالا به عنوان 5,000 تلفات در روز است. در سطح جهان نزدیک به 50 میلیون نفر برآورد شده اند که نصف جمعیت جهان است.

مرگ سیاه نیز انجام شده توسط موش ها در کشتی های تجاری از طریق مسیرهای تجاری از اروپا است. آن زده اروپا در سال 1347 زمانی که 12 کشتی لنگر انداخت در Sicilian بندر مسینا.

مردم تورنه دفن قربانیان از مرگ است. Wikimedia Commons

پس از آن به نام “مرگ کشتی” کسانی که در هیئت مدیره بودند یا مرده و یا بیمار است. به زودی, مرگ سیاه به بنادر سراسر دنیا از جمله مارسی و رم و فلورانس و توسط 1348 رسیده بود لندن با تاثیر مخربی.

ایتالیایی, نویسنده, شاعر و محقق جیووانی بوکاچیو نوشت: چگونه ترور شد فلورانس با اقوام ترک اعضای خانواده آلوده است. تقریبا inconceivably او نوشت: “پدران و مادران حاضر به پرستار فرزندان خود را به عنوان اگر آنها را متعلق به آنها”.

کشتی آغاز شده و در حال تبدیل شده به دور از بنادر اروپایی در سال 1347. ونیز شد اولین شهر نزدیک با کسانی که مجاز به ورود به 40 روز قرنطینه: کلمه “قرنطینه” مشتق از ایتالیایی quarantenaیا 40 روز.

در ماه ژانویه سال 1349 mass graves نشو و نما در خارج از لندن به دفن افزایش تعداد مرده است.


ادامه مطلب: این برای اولین بار جهانی همه گیر و آن را نمی خواهد آخرین. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته ایم از 4 نفر دیگر در طول تاریخ


ارتش و نیروی دریایی کشتی ها و همچنین مسافران در سراسر جهان انجام شده وبا بیماری های همه گیر در سراسر قرن 19. در اولین پاندمی در سال 1817 ارتش بریتانیا و نیروی دریایی کشتی ها اعتقاد به گسترش وبا فراتر از هند که در آن شیوع بیماری نشات گرفته است.

مصریان شبانه روزی قایق در رود نیل در طی اپیدمی وبا کشیده شده توسط CL اگوست (1841-1905.) خوش آمدید مجموعهسی سی توسط

توسط 1820s وبا حال گسترش در سراسر آسیا به تایلند و اندونزی و چین و ژاپن از طریق حمل و نقل. نیروهای بریتانیایی گسترش آن به خلیج فارس و در نهایت حرکت را از طریق ترکیه و سوریه است.

پس از آن شیوع بیماری از 1820s طریق به 1860s با تکیه بر تجارت و سربازان به گسترش این بیماری در سراسر قاره است.

در جنگ با آنفلوآنزای اسپانیایی

اسپانیایی آنفلوانزا از 1918-1919 در اصل انجام شده توسط سربازان در سر می برند نیروهای نظامی کشتی ها در طول جنگ جهانی اول. نرخ انتقال در این کشتی سریع بود و سربازان درگذشت در اعداد بزرگ است.

یکی نیوزیلند تفنگدار نوشت در دفتر خاطرات خود در سپتامبر 1918:

مرگ و میر بیشتر و تدفین مجموع در حال حاضر 42. گریه shame اما آن است که تنها انتظار می رود هنگامی که انسان در حال جمع با هم راه آنها شده اند در این قایق است.

اس اس بندر داروین در بازگشت از اروپا لنگر انداخت در Portsea ویکتوریا. سربازان در حال انتظار برای تصویب از طریق یک گند مجلسی برای محافظت از استرالیا در برابر آنفلوآنزای اسپانیایی. مراسم یادبود جنگ استرالیا

آنفولانزا منتقل شد در سراسر اروپا در فرانسه, بریتانیا, ایتالیا و اسپانیا. سه چهارم از نیروهای فرانسوی و بیش از نیمی از سربازان بیمار در سال 1918. صدها نفر از هزاران نفر از سربازان ایالات متحده سفر در سربازان کشتی در سراسر اقیانوس اطلس و برگشت ارائه شرایط مناسب برای انتقال.

سرنوشت کروز

جدید و کشنده حامل در قرن 21 پدید آمده در لذت صنعت کشتی های کروز. انفجار کروز تعطیلات در 20 سال گذشته منجر به گسترش لوکس آستر پیمودن دریاها.

مسافران قرنطینه در الماس شاهزاده خانم, مارس 19 سال 2020 است. Toru Hanai/EPA

مانند تاریخی بیماری های همه گیر بحران کنونی سهام مشخصه گسترش سریع از طریق کشتی.

ناشناخته است و در چه صورت از کشتی های کروز را ادامه خواهد داد به کار گیرند. بر خلاف این بندر به بندر تجاری و نیروهای مسلح که انجام ویروس ها در سراسر قاره قرن ها پیش, این, خدمات, خطوط کروز ارائه غیر ضروری است.

هر چه اتفاق می افتد, گسترش جهانی COVID-19 ما را به یاد “مرگ کشتی” در حال پایدار از ویژگی های تاریخچه ای از بیماری های همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de