تعمیر مسکن و شما کاهش خطرات ناشی از کروناویروس و دیگر بیماری ها از راه دور در جوامع بومی

از راه دور جوامع بومی گرفته اند سریع و موثر اقدام به قرنطینه ساکنان در برابر خطرات ناشی از COVID-19. تحت یک برنامه توسعه یافته توسط Aboriginal and Torres Strait Islander گروه مشورتی ورود به جوامع محدود به ضروری فقط بازدید کنندگان. این مهم است که به دلیل شلوغ و خطاب مسکن از راه دور در جوامع بومی افزایش مییابد خطر COVID-19 انتقال است. نرخ بالای بیماری مزمن چیست COVID-19 شیوع بیماری در جوامع بومی ممکن است باعث مرگ بالا نرخ.

“قدیمی داستان” مسکن تراکم و سلامت همچنان نادیده گرفته شده است. یک همکاری بین دانشگاه کوئینزلند و Anyinginyi سلامت بومی شرکت در شمال منطقه (NT) تنانت کریک و برکلی منطقه دوباره باز می شود این داستان. یک گزارش جدید از ما با هم کار کنند با عنوان در Warumungu زبان به عنوان Piliyi Papulu Purrukaj-ji – “مسکن خوبی برای جلوگیری از بیماری”. این نشان می دهد به سادگی راه حل: جدید مسکن و بودجه برای تعمیرات و نگهداری می تواند در بهبود سلامت انسان است.


ادامه مطلب: Coronavirus را نابود بومی جوامع اگر ما نمی کنند در حال حاضر


عفونت خطرات افزایش شلوغ مسکن

نرخ شلوغ خانواده ها بسیار بالاتر در جوامع از راه دور (34%) در مناطق شهری (8%). تحقیقات ما در برکلی منطقه 500km شمال آلیس اسپرینگز یافت تا 22 در برخی از ساکنان سه خوابه خانه. در یک خانه شلوغ و کلیه دیالیز بیمار و هفت اعضای خانواده در خواب بود در حیاط برای بیش از یک سال به منظور دسترسی به مراقبت های بالینی.

بسیاری از بومی های استرالیایی اجاره مسکن اجتماعی به دلیل موانع فردی و مالکیت زمین در دور افتاده استرالیا است. تعمیرات و نگهداری گران تر هستند در مناطق دور افتاده و تحقیقات ما در بر داشت دوره انتظار طولانی هستند. یکی از ساکنان به ما گفت:

خانه [هستند] بازرسی دو بار در سال توسط وزارت مسکن اما هیچ تعمیر و یا تعمیر و نگهداری. آنها بازرسی و نوشتن گسل اما نمی ثابت. آنها می گویند مردم باز خواهد گشت اما این اتفاق نمی افتد.

بهتر سلامت سخت افزار’ می تواند به جلوگیری از عفونت

رشد جمعیت در جوامع همسان نیست با افزایش مسکن. ازدحام است و نتیجه اجتناب ناپذیر.

شلوغ خانوار محل فشار اضافی بر “سلامت سخت افزار” زیرساخت را قادر می سازد که شستن بدن و لباس و دیگر شیوه های بهداشت.


ادامه مطلب: بی خانمانی و ازدحام بیش از حد در معرض همه ما به کوروناویروس. در اینجا چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش


ما مصاحبه ساکنان که به ما گفت که آنها فاقد عملکرد حمام و ماشین لباسشویی و توالت مسدود شد. یکی از ساکنان می گوید:

گال آمده است تا بسیاری در این سال به دلیل کمبود آب است. ما شده ایم در حال اجرا از آب در مخازن. هیچ پمپ برقی … [پس] ما در حال حمام کردن کمتر …

[همچنین] فاضلاب است یک مشکل در این خانه. آن را مسدود … توالت حباب و آب می رود سیاه و نشت. ما سعی کنید به نگه داشتن بچه ها.

عدم سلامت سخت افزار را افزایش می دهد انتقال خطر قابل پیشگیری و بهداشت مربوط به بیماری های عفونی مانند COVID-19. Anyinginyi پزشکان گزارش عفونت های پوستی شایع تر از در مناطق شهری عفونت های تنفسی تاثیر می گذارد تمام خانواده ها در خانه شلوغ و آنها را روزانه موارد عفونت چشم.

داده هایی را که ما دیده و از درمانگاه تایید این وضعیت است. بالاترین عفونت تشخیص داده شد و عفونت های پوستی (از جمله جوش گال و زخم) عفونت های تنفسی و گوش و حلق و بینی عفونت (به خصوص عفونت گوش میانی).

این عفونت می تواند عواقب طولانی مدت. تکرار پوست زخم و عفونت گلو از گروه باکتری های استرپتوکوکی می تواند منجر به مزمن و تهدید کننده زندگی شرایط مانند بیماری های کلیوی و بیماری های قلبی روماتیسمی (RHD). بومی NT ساکنان در میان بالاترین نرخ RHD در جهان بومی کودکان در مرکزی استرالیا دارای بالاترین نرخ پس از عفونت بیماری کلیوی (APSGN).


ادامه مطلب: پاسخ به بومی آسیب پذیری به کروناویروس: عادلانه تر بهداشت عمومی در دستور کار


احیای یک چشم انداز مسکن سالم و مردم

شلوغ و unrepaired مسکن همچنان ادامه دارد با وجود ملی بومی اصلاحات توافق بیان کرد بیش از ده سال پیش: “کودکان نیاز به زندگی در خوابگاه با زیر ساخت مناسب منجر به بهداشت خوب و … رایگان از ازدحام بیش از حد.”

بومی برنامه های مسکن مانند ملی و مشارکت از راه دور و بومی مسکن داشته متنوع موفقیت و پایداری در غلبه بر تراکم و مسکن با کیفیت.

آن محاسبه شده است حدود 5500 خانه های جدید مورد نیاز 2028 به کاهش سلامت اثرات ازدحام در جوامع از راه دور. مدل های قبلی هنوز هم ارائه راهنمایی برای امروز تلاش. برای مثال Whitlam دوران تلاش های پشتیبانی فرهنگی مناسب طراحی مسکن, در حالی که ATSIC دوره از 1990s معرفی بومی-led مدیریت مسکن و فرهنگی خاص اقتباس از اجاره نامه.

ما گزارش reasserts فراخوان به اقدام برای مسکن جدید و منظم تعمیرات و نگهداری (با بودجه کافی) از مسکن های موجود در جوامع از راه دور. عدم وجود درمان موثر و یا واکسن برای COVID-19 بهداشت و اجتماعی فاصله مهم است. در عین حال ازدحام و معیوب صفحه اصلی زیرساخت های ایجاد این اقدامات دشوار اگر نه غیر ممکن است.

بومی استرالیا زندگی در دور افتاده کشور به فوریت نیاز اضافی و کاربردی مسکن. این ممکن است شروع به ارائه دراز مدت سود توضیح داده شده را ما با تجربه بومی کارگر بهداشت:

هنگامی که … [دهه پیش] خانه های ساخته شده بودند متوجه شدم بلافاصله یک قطره در گال … شما می توانید ببینید ذهنی تغییر می تواند تفاوت را ببینید در خانواده است. بچه های سالم تر و شادتر هستند. من دیده ام این تکرار در جوامع دیگر هنگامی که مسکن داده شد – تغییر.


Trisha Narurla فرانک کمک به نوشتن این مقاله و دیگر کارکنان از Anyinginyi سلامت بومی شرکت ارائه شده خود را در ورودی و رضایت برای به اشتراک گذاشتن این یافته ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im