پنج راه نوازندگان در پاسخ به coronavirus بحران

در میان ویرانی گسترده تر از COVID-19 همه گیر است wreaked ویران در جهان موسیقی. اگر چه مصرف آنلاین افزایش یافته است – Spotify در برای مثال دیده می شود بزرگ رشد در پرداخت اشتراک ها – موسیقی سازان هنوز هم رنج می برند. بسیاری از دریافت تنها کوچک پرداخت از سایت های جریان. و با اجتماعات محدود و کنسرت و تور و جشنواره در حال حاضر را رد کرد jeopardising چشم انداز اشتغال برای نوازندگان و آینده توقیف سالن.

در همان زمان مردم در سراسر جهان تبدیل شده اند به موسیقی برای کمک به آنها را از طریق بحران است. از بالکن-بر اساس آواز خواندن-پابه به megastar جهانی پخش موسیقی تبدیل شده جاسازی شده در پاسخ به مختل کند. با سازندگان و دوستداران موسیقی بسته دیجیتال وساطت طیف گسترده ای از روش های ساخت, های, و تجربه موسیقی بوجود آمده اند. در اینجا پنج جمله موسیقی پاسخ.

موسیقی مورد بحران

زندگی در یک شهر ارواح است سنگ نورد برای اولین بار تنها در چهار سال اول خود را اصلی مواد جدید پس 2012. اگر چه جهان تغییر کرده است خیلی از آن ها شاید تعجب آور است که این پاسخ از محترم سنگ به COVID-19 باقی می ماند نسبتا نزدیک به قبلی عمل.

نوشته شده در یک سال پیش – و تا حد زیادی برگرفته از 2019 ضبط جلسات برای آلبوم آینده – زندگی در یک شهر ارواح بود با عجله به انتشار آن به دلیل رزونانس با آرام شهر-مراکز فعلی lockdown البته پس از مدتی دوباره نوشتن و ضبط از راه دور.

شکوه آیتونز نمودار در 20 کشور می تواند یک شاخص اولیه گسترده تر موفقیت برای این آهنگ. و اگر آن را کاملا “کسب و کار به طور معمول” برای سنگ انتشار از طریق Polydor برچسب و canny بازاریابی نشان می دهد که شیوه های ثابت شده نیست و کاهش یافته است به طور کامل توسط ایستگاه فرعی و گارد قدیمی باید یک زن و شوهر بیشتر از ترفندهای تا آستین خود را.

همکاری در فاصله

سنگ ممکن است موسیقی جانبازان اما آنها با این وجود مورد ضرب و شتم را در کتاب رکورد توسط سرهنگ تام مور. پس یکی دیگر از شکستن رکورد تلاش های جمع آوری کمک های مردمی بیش از £29 میلیون برای بیمه خدمات درمانی از طریق راه رفتن 100 دور از باغ خود جنگ جهانی دوم و کهنه – که تبدیل 100 این هفته شد قدیمی ترین فرد به بالای نمودار انگلستان.

پوشش خود را از جری و ضربان ساز’ you’ll Never Walk Alone – با مایکل توپ و بیمه خدمات درمانی صدای مراقبت Choir – یک مثال از اینکه چگونه نوازندگان در حال دور زدن محدودیت های فیزیکی از مستند به همکاری آنلاین. گروه ها از تمام اندازه ها از گروههای محلی کر و تمام راه را تا به ارکستر سمفونی اند حاضر به اجازه COVID-19 ایستادگی در راه بازی با هم تبدیل به یک میزبان از نرم افزار سیستم عامل خود را برای حفظ خلاقیت جمعی.

کشف قدیمی موسیقی با هم

تجربه جمعی نیست و محدود به نوازندگان و یا به آخرین همکاری آنلاین سیستم عامل است. گسترش آن در سراسر بیشتر به طور گسترده ای تاسیس سیستم عامل رسانه های اجتماعی بیش از حد. Tim Burgess, خواننده, از Charlatans شده است میزبانی شبانه گوش دادن احزاب در توییتر تحت هشتگ #timstwitterlisteningparties.

هر جلسه طول می کشد آلبوم های کلاسیک برای شرکت کنندگان در توییتر به بحث و یاد در مورد اشتراکی به عنوان آنها را در خانه. با نوازندگان از آلبوم سوال – از جمله اعضای تاری و واحه – پیوستن به در به اشتراک گذاری خاطرات خود را و تصاویر, بورگس گوش دادن احزاب اشغال فضای بین طرفداران تعامل میخانه مکالمه و گوش دادن خصوصی.

اطلاعیه های خدمات عمومی

نه هر نسخه جدید یک نقطه عطف زندگی حرفه ای تبلیغات کودتا مانند سنگ’ جدید تک و یا شکستن رکورد کارگیری آخرین فن آوری ارتباطات مانند کاپیتان مور نمودار دائم الخمر. رندی نیومن آهنگ جدید دور ماندن – تر بود وطنی امر است. آن را در پاسخ به یک درخواست از جنوب کالیفرنیا عمومی ایستگاه های رادیویی KPCC به عنوان او آن را “می گویند برخی از کلمات در مورد اجتماعی فاصله – به دلیل زمینه های علمی ظاهرا به دلیل وجود برخی بیماری است که در اطراف”.

مشاهیر از همه راه راه شده اند با استفاده از سیستم عامل خود را برای تقویت محلی و دولت های ملی ایمنی پیام رسانی. نیومن تصمیم به انجام این کار موسیقایی با شخصیتی معوج ترکیبی از اعلام خدمات عمومی و آهنگ عشق. درآمد حاصل از این آهنگ در حال اهدا به نیواورلئان موسیقی خیریه تاسیس شده توسط jazz legend الیس مارسیاس که گذشت از COVID-19 در آغاز ماه است.

Livestreams برای سالن

موسسه خیریه پرونده هستند نه توسعه های جدید ، موسسه خیریه کنسرت به عنوان دور برگشت به عنوان قرن 18 و تجارت جمع آوری کمک های مالی عملکرد خود را سرود برای بچه سر راهی بیمارستان در ماشین.

در حال حاضر این سالن های موسیقی که در حال riven با بحران کنونی است. صدها نفر از مکانهای در معرض خطر دائمی بسته شدن در انگلستان تنها با حمایت دولت و نه متصل کردن شکاف. سوال شده است که چگونه به طور گسترده توزیع شده تجربه آنلاین جریان کار محلی.

پانک-خواننده عامیانه فرانک ترنر حامی موسیقی محل اعتماد و توجه خود را تبدیل به یک محل خاص با اهمیت شخصی برای او – نجار در ساوتهمپتون – بازی یک گیگ از خانه خود را از طریق Facebook دیده بان حزب است که مطرح شده بیش از 10.000 پوند برای برگزاری و staved خود را قریب الوقوع بسته شدن.

این گل به موسیقی محل اعتماد ما را نجات سالن ابتکار که شرکای سالن با هنرمندان به صورت هدفمند جمع آوری کمک های مردمی در جریان است که بیرون رفتن در محل هنرمند و صرفه جویی در سالن های وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی.

سازندگان موسیقی در همه جا افزایش یافته است به چالش COVID-19 ارائه عاطفی و مالی و منابع فرهنگی برای قرنطینه جمعیت. در حال حاضر هر چند بیشتر از همیشه قبل از در قبلی عمومی بحران در میان کسانی که معیشت آنها نیاز به حفاظت از خود هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de