پنج تلویزیون sitcoms برای کمک به شما از طریق مستند

این یک حقیقت اغلب اذعان کرد که خنده بهترین دارو است (حداقل زمانی که پاراستامول در دسترس نیست). چند ماه پس از دولت بریتانیا راه اندازی آکادمی ملی اجتماعی تجویز – که هدف این است که برای اشاره به افراد آسیب پذیر نسبت به فرهنگی و فعالیت های جامعه به زیر بنای روانی و تندرستی – این حقیقت به ندرت احساس بیشتر موقع. هنر ممکن است مزاحم و چالش ما – اما آن را نیز می توانید کنسول و الهام بخش ما در تاریک ترین ساعت.

چیزی وجود دارد که قابل اطمینان در مورد وضعیت کمدی. آن پذیرای ساده نوستالژی یک دوست قدیمی که ما را به زمان و دوباره بازگشت از آسایش ما نیمکتها و لذت به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان است. آن ریشه دوانده در خاطرات ما – آن بهترین خطوط به راحتی parroted به عنوان کسانی که از مونتی پایتون طوطی طرح.

کمدی ارائه بیش از کم عمق لذت schadenfreude با طنز خوب برن از انعطاف پذیری و رفاقت. لجبازی بشریت از آن یقین عادی قهرمانان ما را به یاد خود ما قهرمانانه ظرفیت به عنوان Yeats قرار است برای زندگی در شادی و خنده را به چهره مرگ.

اما طنز پس از روز قیامت به عنوان اوه آخرالزمان و یا شما به من و آخرالزمان ممکن است برای همه سلیقه ها در این زمان. من برای یکی نخواهد بود نشسته امشب به تماشای آخرین مرد روی زمین است. من ترجیح کوچک-صفحه نمایش امنیت پتو تمایل به کمتر بلانت به ما عذاب قریب الوقوع است.

این لزوما بزرگترین کمدی تا کنون ساخته شده – هر چند همه آنها بسیار خوب در واقع. من شامل دوستان فریزر یا Fawlty Towers زیرا آثار نبوغ هر چند آنها نمی در حال حاضر کاملا فویل به روزمره رنج می برند و یا وجودی احساس وحشت و نگرانی است که این کار را انجام. من اجتناب Steptoe و پسر به دلیل آن باعث می شود در انتظار Godot به نظر می رسد نرم و ملایم – و زندگی خوب و تعدادشان کمتر ممکن است آمار بیش از حد نزدیک به خانه.

من دو انتخاب تحویل قابل اعتماد در خانواده مشاهده. سه ممکن است ارائه یک پادزهر برای داشتن بیش از حد از آن است.

Seinfeld (1988-1989)

خودخوانده نشان می دهد در مورد چیزی است که به ناچار در مورد همه چیز. Seinfeld همراه جری ساینفیلد آرام مشاهدهای کمدی با لری دیوید واضح تر و مضطرب تر دیدگاه بر این روزانه وحشت از زندگی (که ما هنوز رغبت در محدود کردن شور و شوق خود را).

به من پیشنهاد کرد در اخیر مقاله Seinfeld “شامل آرمان های نسل X و سپس در نفوذ گذشته تلاطم آن جوانان”. و در آن خطاب به طبیعت انسان بیماری از طریق آن خنده دار و گاهی اوقات هیستریک پرتره از نا امیدی از زندگی در یک جهان گرفتار سوپ نازی ها نا مترو سفر و غیر قابل اجتناب چند طبقه پارک خودرو.

در Elaine و جورج ما پیدا کردن یک everywoman و everyman برابر لئوپولد و مولی بلوم – کسانی که مصمم ناقص روح در جیمز جویس اولیس, مبارزه با تمام خوش بینی غیر ممکن است از آلبرت کامو’ سیزیف در برابر فراز و نشیب های مدرن وجود دارد. (ما باید کامو در نهایت به ما یادآوری می کند تصور کنید که سیزیف خوشحال.) و برای بینندگان آن را به صورت رایگان در دسترس آنلاین از کانال 4.

Fleabag (2016-2019)

چه جدید می توان گفت در مورد قمر والر-پل کمدی tour de force? یک آمار بین المللی این tragi-کمدی نیست خیلی تعادل ترحم و خنده به عنوان ارائه آنها هر دو به طور همزمان در روده غم انگیز تکه.

در عین حال به نحوی – با وجود آن unsentimental epn – آن باقی مانده است انعطاف متمرکز بر آن ایمان به بازخرید کیفیت دوست دارم. و این همه در دسترس است به صورت رایگان از خوب قدیمی ،

ضخامت از آن (2005-2012)

این ممکن است به نظر می رسد به طرز عجیبی stoical انتخاب در زمانی که ما باید اعتماد زندگی ما به تصمیمات سیاستمداران است. در عین حال Armando Iannucci شاهکار ضخامت آن حتی در آن بیعار خلوص و صداقت به عنوان عوامفریبی قدرت باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در کنار شاد شک و تردید به جای بی روح بدبینی.

چیزی جلال حیاتی در مالکوم تاکر ظالم جریانهای تند و سوزنده و استعفا داد اما انعطاف پذیر تسلیم مختلف خود را قربانیان خود را به کلامی batterings. و چیزی است که وجود دارد جالب زندگی تایید در حسن نیت فریب خورده بی گناهی از تمام بازیکنان خود را – از جمله حتی هیولا اما در نهایت غم انگیز رقم تاکر خود را. آن را به عنوان حماسه و راستگو به عنوان جنگ و صلح است. (و دوباره مجوز-هزینه-مودیان می توانید آن را به صورت رایگان در بی بی سی.)

پدر تد (1995-1998)

Graham Linehan است که من قبلا پیشنهاد شده و تقریبا به تنهایی احیا افتخارات خانواده دوستانه کمدی موقعیت. اما حتی بیشتر از لامپ های رشته ای این جمعیت و sublimely مضحک تعداد آرتور قوی آن این اوایل با همکاری Arthur Mathews که نه تنها مهر و موم شده شهرت او به عنوان یک استاد هنرمند از نوع اما که همچنین بهترین آزمون زمان ایستاده بود.

آرام, بی گناه و واقعا با محبت و دوستی بین درموت مورگان تد و اردل o’hanlon را Dougal مانند که بین استن لورل و الیور هاردی – زیبایی counterpoints مطلق دوزخ که آنها بارها و بارها اجازه دهید شل.

در دسترس از کانال 4, این سری که حتی پس از چند viewings هنوز پاداش تماشای دوباره یا به عنوان یک افراط درمان و یا به عنوان یک شادی به مزه مزه با شما عزیزان. که به معجزه ی پدر تد. اما پوچ همه چیز, Ted همه چیز را به نظر می رسد بهتر است.

پدر و ارتش (1968-1977)

به عنوان جهان سقوط به پایین در اطراف ما گوش بیایید فراموش نکنید که یک روز شاید یک زمان بسیار طولانی دور کسی جایی را تولید درخشان طنزهای تلویزیونی در مورد همه این است. آن را قبل از اتفاق افتاده است. راه اندازی فقط 23 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم پدر و ارتش باقی می ماند BBC اکثر همواره جذاب, خانوادگی, کمدی.

یک دون کیشوت شکل, شاید, اما یکی که دفاع از ملت در برابر دشمنان واقعی (و نازی ها در آن) آرتور لاو کاپیتان Mainwaring ممکن است نامعقولی پرشکوه است بلکه اساسا قهرمانانه. (فراموش چگونه اغلب او خطرات خود عزت و شهرت و حتی زندگی خود را به خاطر او جوخه و ماموریت نجیب.)

اگر ما به عنوان رسانه و سیاستمداران نگه داشتن گفتن ما در حال حاضر عامل در جای پای جنگ و سپس جیمی پری و David Croft کلاسیک کمدی (هنوز بازی در بی بی سی) هنوز هم می تواند به ما آموزش های زیادی در مورد چگونه ما ممکن است بهترین را آرام نگه دارید و یا حداقل نه وحشت بیش از حد – و حمل و نقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو