پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد اقتصادی امروز بیانیه

استرالیا زندگی می کنند از طریق بزرگترین اقتصادی و اجتماعی اختلال پس از جنگ جهانی دوم است. امروز بودجه به روز رسانی فراهم می کند یک استارک یادآور چقدر بزرگ اقتصادی و بودجه خرید اینترنتی واقعا است.

اگر شما لازم نیست که اشتها به اب راه رفتن را از طریق 180-صفحه اقتصادی بیانیه در اینجا پنج بزرگ takeaways.

1. اقتصاد خواهد شد در افسردگی در حالی که هنوز

استرالیا با تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به سقوط 3.75% در سال 2020 قبل از بازگشت به رشد 2.5 درصدی در سال 2021 ترک تولید ناخالص داخلی هنوز 3 درصد کمتر از قبل COVID سطوح اواسط سال آینده.

چشم انداز جهانی است bleaker.

تولید ناخالص داخلی جهانی است که هوا به قرارداد با 4.75 درصد در سال 2020 بدترین افت از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 قبل از بازگشت به رشد 5% در سال 2021.

استرالیا رسمی نرخ بیکاری در حال حاضر انتظار می رود از 7.4% امروز به اوج 9.25% کریسمس به عنوان بزرگ ترین شرکت حرکت کردن JobKeeper و بسیاری از استرالیایی که بدون کار دوباره شروع به دنبال.

با این حال حتی این تلخ مجموعه ای از اعداد را در یک رنگ گلگون در برابر پس زمینه از بدتر شدن COVID-19 شیوع بیماری در ویکتوریا و NSW.

وزارت خزانه داری فرض مستند در ویکتوریا گذشته فقط شش هفته و شیوع بیماری در NSW باقی خواهد ماند موضعی. نه نتیجه تضمین شده است و یا حتی به احتمال زیاد.

در ضمن تمدید شیوع بیماری در سراسر ایالات متحده و اروپا و آسیا اشاره به دشواری از بازگشایی اقتصاد ما با خیال راحت در حالی که ویروس باقی می ماند فعال در جامعه است.

2. قرمز سیاه و سفید جدید

تیتر کسری از یک$85.8 میلیارد سال مالی گذشته و $184.5 میلیارد دلار در این سال مالی در واقع “چشم آب” به عنوان خزانه دار می گوید.

به نوبه خود در اطراف از 5 میلیارد دلار مازاد انتظار می رود در ماه دسامبر یک استارک یادآوری هرگز به تعداد جوجه های خود را قبل از آنها تخم.

اما هیچ کس نمی تواند پیش بینی جهانی همه گیر.

دولت به درستی صرف بزرگ برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار از طریق بحران ($162 میلیارد دلار در 2019-20 و 2020-21). خاموش شدن ناگهانی صدمه دیده اند درآمد بیش از حد, با کمتر از حد انتظار شرکت و مالیات بر کالا و خدمات مالیات بر مجموعه و یک قطره بزرگ در هوا برای مالیات بر درآمد شخصی رسید به دلیل پرش در بیکاری است.


ادامه مطلب: این اعداد بودجه هستند و تکان دهنده هستند و بدتر از آنهایی که در فروشگاه


بدهی خالص است که انتظار می رود برای رسیدن به 35.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال مالی به بالاترین سطح خود پس از جنگ جهانی دوم است. اما آن است که ارزش به خاطر سپردن است که بدهی های رسیده بیش از 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی در 1940s و استرالیا سطح بدهی برگزار شد قابل ملاحظه ای در سطح استانداردهای بین المللی از 1970s و نسبتا پایین باقی می ماند و حتی در حال حاضر.

3. صخره های مالی است که هنوز هم شیب دار

تا این هفته تمام از دولت بحران عمده پشتیبانی – از جمله JobKeeper این coronavirus مکمل و نظارتی پشتیبانی برای کسب و کار و خانواده – به علت پایان ناگهانی در ماه اکتبر ایجاد یک صخره مالی.

دولت اعلام کرد که روز سه شنبه آن را گسترش coronavirus مکمل دسامبر و JobKeeper به مارس اما هر دو پشتیبانی می کند کمتر خواهد بود سخاوتمندانه و JobKeeper تر خواهد بود هدف قرار دادند. این به این معنی صخره هنوز بافندگی در اکتبر البته با یک کمی کمتر مرگبار رها کردن.

پشتیبانی مالی خواهد بود 18 میلیارد دلار در ماه به طور متوسط (10.7% ماهانه تولید ناخالص داخلی) تا اکتبر اما این افت به 3 میلیارد دلار در ماه به طور متوسط (1.9 درصد از تولید ناخالص داخلی) برای شش ماه فراتر است. این ترک یک سوراخ بزرگ در فعالیت های اقتصادی بعید است به طور کامل توسط بخش خصوصی بازیابی.

4. دولت فرصت از دست رفته به اعلام مطلب

به عنوان تلخ که امروز پیش بینی های اقتصادی هستند عدم وجود هر گونه محرک های مالی اطلاعیه ها است و حتی بیشتر قابل توجه است.

دولت از دست رفته است و یک فرصت طلایی برای متعهد به محرک جدید اقدامات برای حمایت از بازیابی – چیزی که بسیاری از اقتصاددانان موافق مورد نیاز است.

ماه گذشته Grattan موسسه برآورد شده که 70 دلار-$90 میلیارد دلار محرک مورد نیاز خواهد بود در طول دو سال آینده را بیکاری به زیر 5% و دریافت دستمزد رشد دوباره.

امروز پیش بینی کندتر بهبود اقتصادی و چشم انداز بدتر شیوع در ویکتوریا باعث می شود که محرک فوری حتی بیشتر.

محرک طول می کشد زمان به رول کردن. انتظار برای ماه اکتبر زمانی که بودجه ما در حال حاضر به تصویب صورت صخره بدان معنی است که پول نمی خواهد ضربه زدن به اقتصاد به عنوان سریع به عنوان آن نیاز به.

5. Don’t panic

با وجود بزرگ تیتر کسری در حال حاضر زمان به وحشت در مورد بدهی بالاتر.

این است که یک بار در یک قرن شوک و با استفاده از ترازنامه به کوسن های ضربه ای به عنوان دولت انجام می شود کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که هزینه های این بحران بیشتر به طور مساوی به اشتراک گذاشته شده در سراسر جامعه و در طول زمان است.

با نرخ بهره را در رکورد پایین ترین نرخ بهره بار کمتر از شما ممکن است فکر می کنم.

دولت مشترک المنافع قرض می تواند برای 10 سال در نرخ بهره کمتر از 1%.

این به این معنی که اضافی $394 میلیارد دلار در خالص بدهی بیش از دو سال آینده افزایش خواهد یافت خالص پرداخت بهره کمتر از 4 میلیارد دلار در سال به راحتی قابل کنترل در زمان بودجه پاکت.

در واقع بهره بازپرداخت می رود که این پایین تر از بعد از 1980s و 1990s رکود.

این بدهی سطوح کنترل در طول زمان در یک اقتصاد رو به رشد. این نگرانی بزرگتر این است که دولت هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود به اندازه کافی برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.


ادامه مطلب: کسری بودجه به آمار $184.5 ب این سال مالی بیکاری به اوج 9.25% در دسامبر: اقتصادی بیانیه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net