پنج مزایای شگفت آور از یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه

بسیاری از مزایای مهم از یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه – به خصوص برای آب و هوا بهداشت و حیوانات – به خوبی شناخته شده است. در عین حال با وجود علم بسیار روشن وجود دارد باقی می ماند سردرگمی در مورد تاثیر بر سلامت انسان.

ما به مدت طولانی شناخته شده به عنوان مثال است که یک رژیم غذایی حول کل گیاه-مواد غذایی – میوه ها و سبزیجات و غلات کامل, حبوبات, آجیل و دانه ها – به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 و چاقی و سرطان های خاص. در واقع یک کم چربی رژیم غذایی مبتنی بر گیاه تنها رژیم غذایی نشان داده شده است که در واقع معکوس تاسیس بیماری عروق کرونر. همچنین دیده شده است برای معکوس کردن بیماری دیابت نوع 2 را فعال موثر و پایدار از دست دادن وزن بدون کنترل بخش یا ورزش و دستگیری پیشرفت مرحله اولیه سرطان پروستات است.

در اینجا شش مزایای اضافی از یک رژیم غذایی گیاهی است که ممکن است شما را متعجب.

1. بهبود سلامت روان و تندرستی

انتخاب رژیم غذایی می تواند تاثیر عمده ای در خلق و خو و سلامت روانی است و دلیل بسیار خوبی برای این کار است. رژیم غذایی بر سلامت ما باکتری های روده است که تولید بسیاری از هورمون های فعال در مغز است. باکتری های روده رشد فیبر است که تنها در کل غذاهای گیاهی. بنابراین جای تعجب نیست که برای پیدا کردن یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه می تواند به نفع سلامت روانی ،

در یک آمریکا در مطالعه انجام شده در شرکت بیمه, شرکت کنندگان که مبتلا به اضافه وزن و یا سابقه دیابت نوع 2 بودند یا تجویز یک کم چربی رژیم غذایی وگان یا خواسته برای ادامه رژیم غذایی معمول برای 18 هفته. نتایج نشان داد که بهبود قابل توجهی در بهداشت روانی, سلامت و بهره وری کار در کسانی که در رژیم غذایی وگان و همچنین کاهش سطح افسردگی و اضطراب است.

2. کاهش درد ورم و اماس مفصل

آرتروز دردناک تفکیک غضروف در مفاصل به نظر می رسد به یک نتیجه اجتناب ناپذیر پیری. آن قابل برگشت نیست اما قابل کنترل است و معمولا با دارو درد و گاهی اوقات عمل جراحی است.

پس چه نقشی می تواند یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه بازی اینجا ؟ یک مطالعه کوچک در رژیم غذایی تاثیر معنی داری بهبود در گزارش خود از درد و عملکرد در افراد مبتلا به آرتروز. یکی از دلایل این می تواند خواص ضد التهابی از میکرو مواد مغذی موجود در غذاهای گیاهی به عنوان التهاب علت اصلی درد در مفاصل. گوشت-رژیم های غذایی مبتنی بر اثر مخالف داشته و به طور کلی افزایش سطح التهاب در بدن است.

3. بهبود دوره درد در زنان

بنابراین اگر یک رژیم غذایی گیاهی می تواند به بهبود درد آرتروز می تواند از آن نیز شاید بهبود انواع دیگری از درد ؟ برخی از تحقیقات نشان می دهد این می تواند کمک کند با دوره درد در زنان است.

برای این مطالعه زنان جابجا یک کم چربی رژیم غذایی وگان برای دو چرخه قاعدگی و پس از آن به طور معمول رژیم غذایی همه چیز خوار خود را برای دو بعدی. درد مدت و شدت و قبل از mentrual علائم ثبت شد و سطح هورمون های موثر بر oestrogen اندازهگيری شد.

در کم چربی رژیم غذایی وگان زنان گزارش شده کمتر درد مدت و شدت کوتاه مدت قبل از قاعدگی علائم و آزمایشات نشان داد که کاهش سطح استروژن. مردم اغلب تعجب به شنیدن این که رژیم غذایی می تواند تاثیر سطح هورمون در بدن است. این مطالعه نشان می دهد که دقیقا چگونه کاهش سطح استروژن می تواند به نفع سلامت زنان در تعدادی از راه های.

4. کاهش خطر ابتلا به عفونت ادراری

عفونت ادراری (UTIs) یکی از شایع ترین علل عفونت در جمعیت عمومی با باکتری Escherichia coli (E coli) اغلب در حال مقصر است. عفونت می تواند رخ دهد به دلیل E coli از روده می یابد راه خود را به دستگاه ادراری. اما UTIs نیز می تواند ناشی از E coli سویه های شایع در حیوانات اهلی مانند مرغ و خوک بنابراین خوردن منابع آلوده از گوشت می تواند منجر به عفونت.

با توجه به ارتباط بین E coli و UTIs آن ممکن است به نظر می رسد آشکار است که کسانی که در یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه که اجتناب از گوشت ممکن است کاهش خطر ابتلا به عفونت, اما آیا این مورد شناخته نشده بود برای اطمینان تا زمانی که تحقیقات اخیر بیرون آمد.

این تجزیه و تحلیل از مطالعات نشان می دهد که گیاه خواران باید 16 درصد کمتر در معرض خطر UTIs در مقایسه با غیر گیاهخواران. این تایید داده های قبلی نشان می دهد که گوشت-بورن باکتری ها عامل عمده خطر UTIs. به طور فزاینده ای این مواد غذایی باکتریهای در حال نمایش مقاومت آنتی بيوتيکی.

5. موجب صرفه جویی در هزینه های بیمارستان

بنابراین اگر کسانی که پس از سلامت رژیم غذایی گیاهی کاهش خطر ابتلا به بیماری پس مطمئنا این خواهد شد صرفه جویی در هزینه های سلامت.

همه سرآمد. شاتر/Anucha Naisuntorn

در بزرگ تایوانی مطالعه گیاه خواران داشت به یک نرخ پایین تر از ويزيت سرپايی که ترجمه شده به 13% کاهش هزینه های سرپایی و 15 درصد کاهش مجموع هزینه های پزشکی. پس از آن جالب است به hypothesise سلامت اقتصادی تاثیر رژیم غذایی گیاهی در انگلستان نقدی-بسته خدمات بهداشت ملی.

در سال 2017, هزینه بهداشت و درمان در انگلستان بالغ £197 میلیارد – حدود £2,989 هر فرد است. اگر هر کس در این کشور معطوف به یک رژیم غذایی گیاهی می تواند (با استفاده از 15% کاهش به عنوان یک راهنمای) کاهش بهداشت و درمان هزینه £30 میلیارد دلار است.

گیاهی در رژیم غذایی نه تنها پتانسیل را دارند که به طور چشمگیری بهبود بشر و سیاره ای بهداشت و درمان, اما می تواند مزایای قابل توجهی برای سلامت اقتصاد بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im