پنج تا از بهترین جرم و جنایت درام بود تا با تحت مستند – از یک فیلمنامه

آنچه به دیده بان طول بهداشت جهانی بحران نگه می دارد که شما بسته در خانه شما ؟ خیره وحشت زده در همه گیر درام و زامبی نشان می دهد ؟ یا شاید شما می خواهید برای رفتن به افراطی دیگر با دلگرم درام – هر چیزی از دختران طلایی به جین باکره.

شخصا, من تبدیل به جرم و جنایت. یک دلیل وجود دارد پلیس را نشان می دهد تا موفق – به خوبی انجام می شود آنها را گرفتن شما از گرفتن حفظ تعلیق رفتن به فینال تعقیب و دنیای واقعی از بین می رود. جرم و جنایت درام ممکن است خرس بسیار شباهت به واقعیت (قطعا بسیاری از کوپر فکر می کنم این) اما چگونه بسیاری از مردم نظرات خود را در مورد اجرای قانون است. من homing در روز های اخیر گل های یورو جرم و جنایت است که در آن برخی از بهترین کار های انجام شده در سال های اخیر است.

Taggart

Tartan نوآر یک رهبر در این زمینه است. که در آن دیگری می تواند به من احتمالا شروع اما با Taggart – با توجه به این که من استفاده می شود به آن را بنویسید.

بیش از 100 قسمت 26 سال’ ارزش شن و شیار backdropped توسط گلاسکو در آن funkiest در هر حس. Taggart منحصر به فرد در این ژانر به عنوان آن را در مورد یک پلیس خانواده است. این ارائه می دهد انتخاب سه چهره پدر (اصلی Taggart, Jardine و Burke – افسران که موفق اصلی Taggart), خواهر گروهبان رید (بلایت داف – همیشه بهترین چیز در مورد نشان می دهد), متمرد برادر رابی راس و پیتر پان نوعی رامی-مانند فریزر.

این سری همواره به همان اندازه در مورد روابط خود را به عنوان مورد جنایات آنها با هم حل کنیم. پیشگامی در این ژانر سعی کنید یکی از اوایل فصل برای دیدن ye olde گلاسکو – یا تماشای سری 19-24 (ok – افشای کامل: زمانی که من در یکی از نویسندگان…)

مارپیچی

من فقط تا très شیک مارپیچی در سری چهار و سری هفت در اینجا به پایان رسید در انگلستان چند ماه به عقب وجود دارد کمی از کاتالوگ بازگشت به عقب است. کاپیتان Laure Berthaud سیاست این مناطق ناهموار از پاریس. زندگی شخصی او یک ماشین تصادف کسانی که از او lieutenants, gilou می و تنتن و میلو خیلی بهتر نیست. و زندگی حرفه ای خود هستند و اگر چیزی بیشتر از خودش به نمایش گذاشت.

مارپیچی دارای احساس یک به روز رسانی NYDP آبی – آن را به همان اندازه در مورد شکست از پلیس به عنوان شر اعمال از baddies در. و تاپیک اضافی درجه یک, دادگاه, درام, عنصر.

آن را به سختی به یک تعطیلات آخر هفته دور شانزه لیزه و موزه لوور در عین حال آن را هنوز هم موفق به عجیب و غریب. تاریک و پیچیده است و به طور کامل واقع بینانه و در عین حال هنوز هم به نحوی جذب می کند. در حالی که ما در مستند این بوی پاریس زندگی یک نوع عجیب و غریب از تونیک. و هنوز هم وجود دارد سه سری کامل من هنوز به مشاهده.

پول دزدی

بیش از این مرز به کشور اسپانیا و پول دزدی وجود دارد با کشتن حوا به عنوان یکی از قانع کننده ترین و شیک سری سال های اخیر است. Wildly بلند پروازانه سرقت اسپانیایی سلطنتی نعناع تحت هدایت ناقص نابغه شناخته شده تنها به عنوان استاد آن همه شروع می شود به اشتباه به سرعت.

بخشی تعلیق-فیلم بخشی soap opera پول دزدی است و به لحاظ سیاسی پیچیده و به سرعت در حال حرکت چند charactered – و کاملا moreish.

هر یک از گانگستر است یک کد با نام”توکیو”, “نایروبی” و غیره) و یک فوتی و فوری به عقب داستان را از آنچه آنها را به این نقطه است. به عنوان هر یک از گروگان ها آنها را.

Casa de Papel, به آن اصل اسپانیایی نام شده غیر منتظره بین المللی رسید. بسیاری از داستان های بزرگ موسیقی, سالوادور دالی, ماسک, tapas. اما جدی وجود دارد و رادیکال کوچک به این نمایش. بیش از فقط سرگرمی, آن را به یک نقطه به نقطه را. در مورد چه پول است آنچه در آن می کند که آن کسی که نیست و کسی که آن را می خواهد. سری چهار شروع می شود در این ماه – پس از انجام گرفتن تا به سرعت.

جنایی

یک دور اروپا تور. که نیاز به یک راه آهن کارت? یا آزادی حرکت. جنایی است گلچین از چهار مینی پلیس-سری سه قسمت برای هر یک از انگلستان و اسپانیا و فرانسه و آلمان – به اندازه کافی به شما در حفظ و رفتن.

هر قسمت مستقل است و آنچه در همه آنها به اشتراک گذاری است که عمل به ندرت حرکت به بیرون از اتاق بازجویی. اگر کسی به اندازه کافی به خاطر داشته باشید Robbie Coltrane در عالی 1990s سری ترقه آن همان ایده است. محققان در نهایت به حقیقت از یک مظنون و او و یا او. اگر شما فکر می کنم که محدود کردن آن واقعا نمی باشد.

شروع با دیوید مستاجر در قسمت تاریک و تعجب آور است. من شخصا دوست, آلمانی, آنهایی که از دیگران, اما همه آنها, تنگ, محکم بسته شده و درخشان عمل کرده است. شدید بی امان موشکافی اما شوخ بیش از حد. آن را به بهترین از هر دو جهان هر قسمت ساختمان را به خود آخر اما در یک جعبه-مجموعه سری.

قتل

آن جرم خواهد به بحث در مورد یورو نویر و نه اشاره ای اصلی و هنوز هم بزرگترین از همه آنها را. شگفت آور آن را بیش از ده سال است. من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید هر کس صحبت کردن در مورد این سری و کرون در نهایت با ابتلا به آن است. سری اول دارای 20 قسمت که من دیدم در صدای یورتمه رفتن اسب, تنها با عجیب و غریب برای loo یا به چرت زدن. یک قتل, یک, تحقیق, رهبری DI سارا لوند. مودی و آوردن آن را هنوز هم احساس تازه و کاملا معتبر.

سری دو و سه در حال برجسته بیش از حد – اما این اولین سریال تاریخ تلویزیون است. نگران نباشید در مورد زیرنویس شما به زودی خواهید بود در عمیق شما متوجه نیست. من هرگز به تماشای آمریکایی بازسازی است که تا به حال بررسی مخلوط. مستند ممکن است زمان مناسب برای آن را امتحان کنید اما تنها پس از درمان خودم را به تماشای همه از اصلی دانمارکی قسمت را دوباره و دوباره.

چیزی هیپنوتیزم در آن سرعت شسته کردن رنگ از روی صفحه نمایش کپنهاگ, Sofie Grabol را جذب و عملکرد. و هنوز هم بهترین های بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-noirs.

و بسیاری از دیگر یورو-سری جرم: نروژ Wisting سوئدی/دانمارکی پل اسکاتلند فوق العاده شتلند. که مورد علاقه شما است ؟ Laure Berthaud سارا یا حماسه, Raquel در مادرید? یا Taggart در گلاسکو?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im