همه می دانند که مفهوم “جزیره کتاب”, رمان شما ممکن است بسته اگر شما بودند برای رفتن به marooned در یک جزیره ی صحرایی. با تشکر از همه گیر بسیاری از ما در واقع در حال حاضر marooned جز این که به جای lazing در سواحل نخل fringed ما در مستند – در شهری بلوک آپارتمان حومه خانه های تراس و یا در خانه ایجاد کرد.

یک کتاب خوب می تواند کمک به ما در مورد جهان اطراف ما و همچنین جایگزین ما اشتیاق برای مراتع سبزتر. آن می تواند ما را از ما مبل به سواحل تایلند (به عنوان در الکس گارلند را ساحل) و یا به خیابان های نیویورک (که در پل استر شهر شیشه ای).

بنابراین به عنوان کسی که تحقیقات و تدریس ادبیات انتخاب من پنج رمان که به من اجازه می دهد به جای دیگر در ذهن من چه که شکوه حومه شهر انگلیسی تنظیم خیابان های یک شهر بزرگ اروپا و یا پراکندگی شهری ناشناس شهر هند.

Kazuo Ishiguro: باقی مانده از روز

باقی مانده از روز داستان استیونس سن ساقی از دارلینگتون سالن و بد قضاوت انتخاب زندگی است که او را دیدم که البته تنها در حاشیه با فاشیسم در سال های بین دو جنگ جهانی.

زیبا حومه شهر انگلیسی. آمازون

این اشاره به فاشیسم به طور خاص چیزی است که باعث می شود این رمان ایستادگی کردن: این موضوع اغلب مورد بحث و یا حتی تدریس کرده است.

اما در حال حاضر من می توانم به خصوص به آرامش در Ishiguro را زیبا توصیف روستا که استیونس – استفاده نشده به آزادی سفر – برخورد در طول سفر خود را در سراسر جنوب غرب انگلستان:

آنچه من دیدم این بود که اصولا زمینه پس زمینه نورد به فاصله دور. زمین افزایش و کاهش یافت و به آرامی و در این زمینه شد مرز توسط هجز و درختان … این یک احساس خوب در واقع به ایستاده وجود دارد که می خواهم با صدای تابستان همه در اطراف یک و یک نور ملایم در یک صورت.

به عنوان مستند میکشد در این است که احساس من اشتیاق برای.

W. G. Compiled Wrong و مقتضيات زمان

این مجموعه از چهار novellas عمدتا مجموعه ای در انگلستان و آلمان اما نیز ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از ما و مصر و بلژیک و سوئیس. با تمرکز روی یک شخصیت در هر رمان, compiled wrong تصویر می کشد که چگونه سایه های بلند از جنگ جهانی دوم تحت تاثیر افراد – بلکه چگونه آلمان درگیر با آن مشکل گذشته است.

مهربان, تصاویری از قبل از جنگ آلمان است. آمازون

خود را توصیف شهر Kissingen روشن آبگرم باغ با “چینی فانوس صحافی در سراسر راه ریختن رنگارنگ نور جادویی” و “چشمه در مقابل نایب السلطنه ساختمان” وي “طلا و نقره به طور متناوب” التماس کردن تصاویر از بار رفته و یک شهر که هنوز untroubled توسط معضل از یهودستیزی.

Compiled wrong را روایت یک کولاژ, داستان, بیوگرافی, زندگی نامه, نوشتن سفر و فلسفه است. او نثر است و پس از آرام زیبایی و فصاحت که آن را همیشه کمک می کند تا من فراموش محیطی و ورود آرام و متفکرانه “Sebaldian” فضا.

پاتریک مودیانو: جستجو حکم

یک سفر از طریق پاریس. آمازون

جستجو تضمین قطعه با هم زندگی واقعی داستان دورا Massimo یک جوان یهودی که رفت از دست رفته در پاریس در ماه دسامبر 1941.

مودیانو تلاش برای جابجایی دورا حرکات در سراسر پاریس و کتاب پر است از خاطره انگیز توصیف آرام میادین و خیابان های شلوغ که در آن او ممکن است به صرف برخی از زمان.

در مقایسه با Avenue de Saint-Mandé خیابان Picpus در سمت راست است سرد و متروک است. Treeless که من به یاد داشته باشید. آه تنهایی از بازگشت در آن شب یکشنبه.

از صفحه اول آن را روشن است که شهر پاریس فرض وضعیت یک شخصیت – و به عنوان خوانندگان ما می توانیم به دنبال راوی (و دورا) حرکات بر روی یک نقشه.

اگر ما در حال آشنایی با پاریس, ما می توانیم تصویر به جایی که آنها هستند. ردیابی دورا ممکن است مراحل مودیانو evocatively بازسازی گرگ و میش فضای پاریس تحت اشغال.

Rohinton میستری یک تعادل خوب

تعادل خوب وسیع روایت است که طول می کشد که خواننده را به تمام راه را به شبه قاره هند.

هند در آن هرج و مرج ، آمازون

مجموعه ابتدا در سال 1975 در طول اضطراری دولت دوره و پس از آن در طول دوران هرج و مرج از سال 1984 ضد سیک شورش میستری رمان با تمرکز بر زندگی چهار شخصیت مرکزی که زندگی در یک مارپیچ رو به پایین از فقر به آشکار فقر و در نهایت مرگ است.

میستری نیست ماست مالی کردن واقعیت فقر شهری در هند است. روایت خود را پنهان نمی کند و دور از بیماری به سر می برند و یا محله های فقیرنشین با “خشن حاجت” ایستاده “فراتر از راه آهن حصار در کنار خندق در حال اجرا با فاضلاب خام”. خود را در مکان های که در آن ما ممکن است بخواهید. اما همانطور که خوانندگان ما را کاملا مجذوب خود شخصیت های زندگی – ما امیدواریم که با آنها ما ترس برای آنها و در پایان ما با گریه برای آنها.

النا Ferrante من درخشان را دوست

آه! به در ناپولی. آمازون

النا Ferrante این رمان را من مستقیما به مورد علاقه من در شهر ناپولی. شروع با من درخشان را دوست چهار رمان نمودار فشرده بين دو دختر النا “Lenù” گرکو و Raffaella “لیلا” Cerullo که رشد می کنند تا در یک محله فقیر در 1950s.

خواندن Ferrante وسیع روایت conjures تا عکس از ناپولی و باعث می شود من احساس می کنم مثل من در پیازا دل Plebiscito و یا داشتن یک اسپرسو در تاریخی Caffè Gambrinus. همراه با Lenù من می توانید ببینید Vesuvio در سراسر خلیج ناپل،:

ظریف نقاشی با مداد رنگی-رنگی شکل که در پایه سفید سنگ از شهرستان انباشت اشیاء بدست آمده بودند تا با زمین-رنگی تکه از قلعه dell’ovo و دریا.

من می توانم احساس شنیدن و بوی ناپولی در اطراف من. خواندن در مورد این شهر ممکن است به عنوان خوب به عنوان وجود دارد در فرد; اما در حال حاضر آن را دوم نزدیک است.

البته کتاب نمی تواند متوقف جهانی همه گیر. اما در حالی که آنها می توانید اجازه دهید ما را فراموش نکنید در دنیای اطراف ما و در عوض حمل و نقل ما را به مکان های مختلف ما اجازه می دهد به حداقل سفر در روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de