ادمونتون — شده اند وجود دارد پنج مرگ و میر بیشتر و 297 مورد جدید از COVID-19 در آلبرتا, این استان بالا, دکتر, جمعه اعلام کرد.

این درایوهای تعداد موارد تایید شده به 4,017 با مرگ و میر در حال حاضر در 72 نفر است. نزدیک به 1400 نفر بهبود یافته اند از این بیماری و بیش از 114,000 افراد آزمایش شده در این استان است.

از پنج مرگ و میر سه رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw.

در میان موارد جدید سه COVID-19 عفونت در سازمان ملل جامعه در کلگری منطقه Hinshaw گفت. افراد آلوده هستند خود جدا.

آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی نیز بررسی دو مورد جدید در Mountain View, مرغ, کارخانه فرآوری در Okotoks,.

AHS قرار داده پشتیبانی در محل کارخانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری, او گفت:.

Hinshaw خواسته شده بود در مورد ادمونتون تنها COVID-19 شیوع در کنزینگتون در دراز مدت مراقبت از تاسیسات که تاکنون 29 مورد از COVID-19 و سه مرگ و میر.

“کاملا این نگرانی برای ما,” او گفت:. “من می خواهم به مردم یادآوری کند که چون دوره کمون می تواند تا دو هفته می بینیم برخی از موارد جدید در این امکانات حتی پس از اقدامات کنترل شده اند در محل قرار داده.”

او گفت که او شنیده خشم و ناامیدی از بهره پس از تبیین قوانین فیزیکی در اطراف فاصله و محدودیت در گردهمایی خواهد اعمال می شود به تمام جشنواره های تابستانی.

بود که پس از یکی دیگر از سری از جشنواره لغو اطلاعیه ها از جمله ادمونتون جشنواره میراث و کانادا روز آتش بازی در ادمونتون و کلگری. هر دو شهرستانها متحرک تابستان وقایع Calgary Stampede و K-روز اعلام کرد لغو پنج شنبه.

Hinshaw, اذعان اخیر مدلسازی پیش بینی ممکن است با توجه به عمومی این تصور عفونت فروکش خواهد کرد بیش از تابستان است.

“این مورد نیست,” او گفت:. “این ویروس است که باعث COVID-19 با ما خواهد بود برای بسیاری از ماه آمده و نسبتا کم مورد اعداد و ما شاهد هستیم در بسیاری از استان ها نتیجه تلاش های جمعی و فداکاری است.”

او با استفاده از ادمونتون پیچش یا حلقه زنی bonspiel که منجر به ده ها تن از متخصصان پزشکی از جمله پزشکان آلوده شدن به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به راحتی گسترش ویروس از یک فرد مجرد است.

“از 73 افرادی که با حضور در این رویداد 40 به پایان رسید تا با COVID-19” او گفت:. “ما تا به حال دیگر رویدادهای اجتماعی که در آن بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان آلوده شدند و این موضوع مشترک در همه این است که منبع نمی دانم آنها تا به حال COVID.”

Hinshaw همچنین خطاب شیوع بیماری در شرکت کارگیل گوشت پردازش کارخانه در نزدیکی رودخانه بالا که در آن به عنوان پنج شنبه 480 کارگران بوده است آلوده و JBS مواد غذایی در بروکس که در آن 124 نفر تست مثبت است.

شرکت کارگیل است به حالت تعلیق عملیات خود را در حالی که JBS غذاهای باقی مانده است باز با کمتر تغییر و افزایش اقدامات پیشگیری.

پرسید: چه آن را برای JBS به تعطیل Hinshaw گفت: “ما نمی توانیم در یک واحد پيشگيري در انزوا از آنچه اتفاق می افتد در زندگی افرادی که کار می کنند وجود دارد.”

او تاکید کرد اقدامات گرفته شده توسط گیاه مانند در اختیار داشتن کارکنان کمتر وجود دارد در هر زمان داده شده, فیزیکی, فاصله و علامت چک.

قبلا Hinshaw با تاکید بر اهمیت حمایت از کارگران در هر دو گیاهان.

“برای مثال کسانی که تحت تاثیر شیوع این بیماری در رودخانه بالا و نه هر کسی که با این نسخهها کار در شرکت کارگیل است که تماس نزدیک و یا یک مورد تایید شده. هیچ دلیلی وجود ندارد که فرض کنیم که هر کس متصل به آن تسهیلات آلوده است,” او گفت:. “این افراد در دستور جداسازی مگر اینکه یک مورد تایید شده و یا تماس نزدیک.”

او گفت: آن دسته از کارگران نباید محدود از رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و یا بانک.

“افرادی که تحت تاثیر این بیماری در حال تجربه بسیاری از مشکلات و آنها نیاز به حمایت و محبت به ما را متوقف کند بیشتر به گسترش” او گفت:. “همان درست است از همه کسانی که مشغول به کار در مراقبت مداوم سایت دچار شیوع بیماری از جمله بهداشت و درمان کارگران است.”

Hinshaw گفت: دولت ارسال خواهد شد کارگران بهداشت و درمان مورد اعداد در وب سایت خود آغاز هفته آینده. در حالی که تعداد کسانی که ممکن است این تصور پزشکان و پرستاران هستند بیشتر در معرض خطر گسترش ویروس “در این مورد نمی باشد,” او گفت که آنها را بهداشت و مایع بسیار جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de