پنج coming-of-age رمان که در آن کلاس و عشق برخورد

داستان بزرگسالان جوان (بله) تراکم جدا اولین تجربه های خوب و بد. آنها اغلب داستان در مورد روانی و اخلاقی و رشد شخصیت است که تعادل عاشقانه با مسائل اجتماعی مانند جنسیت و نژاد و کلاس. اگر چه به بازار عرضه شده به یک مخاطب سالی رونی 2018 رمان مردم عادی سهام بسیاری از استعارههای بزرگ تو داستان. یک آمدن از سن داستان سرب آن شخصیت ماریان و کانل حرکت عشق و کلاس در حالی که در حال توسعه یک درک بهتر از آنها چه کسانی هستند و خواهند بود.

این واقعیت که چنین کتاب محبوب هدفمند در یک فرد بالغ مخاطبان سهام شباهت های بسیاری با بله تعجب آور نیست. برای بیش از یک دهه در حال حاضر بله داستان لذت می برد در حال رشد خوانندگان. اگر چه آن است که در این کتاب ثابت کرده اند محبوب با بزرگسالان بیش از حد. بر اساس یک نظرسنجی توسط Bowker تحقیقات بازار در سال 2012 به 55% YA خرید کتاب ساخته شد توسط بزرگسالان و 78 درصد از این افراد گفت: این کتاب بودند برای خودشان.

با مردم عادی داشتن فقط اقتباس شده برای تلویزیون مردم بار دیگر برنده شده است بیش از رونی را آرام اما قدرتمند داستان از عشق و درد. جستجو برای کتاب و شما مطمئن شوید که به ارائه با سوال “چه باید من به عنوان خوانده شده پس از عادی مردم؟”. بنابراین برای کسانی که آرزو می کنیم برای اطلاعات بیشتر اینجا پنج YA کتاب برای پر کردن سوراخ سمت چپ توسط کانل و ماریان.

نفرت تو را با انجی توماس

واکر کتاب Ltd

یکی از معروف ترین کتاب در این فهرست نفرت تو را مورد تحسین قرار گرفته بود برای آن بدون نگه می دارد-منع رویکرد به برخی از ترین مسائل از جمله weaponising از کلیشه های نژادی و کشتار غیر مسلح سیاه مردم با پلیس است. این کتاب شخصیت استار از فقیر, سیاه, محله باغ ارتفاعات. او را مجبور به شاهد تیراندازی پلیس از دوران کودکی خود را دوست و خلیل. در حالی که خواستار عدالت استار شرکت عمدتا سفید مدرسه خصوصی که در آن به جا و جلوگیری از کلیشه های او تغییر تقریبا همه چیز را در مورد خودش – سبک خود را از لباس او زبان و اتصال خود را به خلیل. او همچنین در تاریخ یک پسر سفید که نمی فهمم چرا استار احساس بیگانه در مدرسه. توماس بررسی رابطه خود را با یک لمس متخصص بررسی ماهیت فقر و امتیاز طبقاتی است که اغلب در هم تنیده با مسابقه.

آمریکا Royals با کاترین مک گی

پنگوئن

خنده دار “چه می شود اگر” رمان که در آن جورج واشنگتن شد اولین پادشاه امریکا پس از انقلاب است. این زیر سه سلطنتی کودکان: Bea, Jefferson, و سامانتا به عنوان آنها حرکت عاشقانه در چشم های عمومی و احساسات خود را برای همکاران که در نظر گرفته نالایق به دلیل طبقه کارگر پس زمینه. مک گی متحده که خود داستانی است که به شدت با الهام از خانواده سلطنتی بریتانیا. این کتاب یک کار عالی از تجزیه و تحلیل فشارهای شهرت و مسئولیت سلطنت را از طریق لنز از کلاس و جنسیت. آمریکا Royals بررسی اثر مضر اجتماعی موشکافی از ثروتمند و مشهور است و در بسیاری از پژواک انتقاد وارد در انگلیسی paparazzi در پی پرنسس دایانا مرگ است.

غرور و تعصب جین آستن

فهرست انتشارات

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به مراجعه به غرور و تعصب که بله اما مثل مردم عادی آن را به اشتراک گذاری بسیاری از همان استعارههای از آمدن از سن داستان. آن است که در مورد یک زن جوان مرور در مسیر بین صبا در خانه و خانواده به بزرگسالی از طریق ازدواج.

آستن نثر است شوخ و زبان در گونه ارائه یک نگاه اجمالی به جامعه اشرافی از ریجنسی انگلستان است. یک کتاب جلوتر از زمان خود غرور و تعصب ظالمانه خنده دار در آن نقد و جنس و طبقه. الیزابت می شکند قالب زنانه انطباق به عنوان یک زن هوشمند است که بي پروا به ذهن او صحبت می کنند. آستن است که مراقب باشید و دقیق در تلاش برای تشخیص اصطلاح “آقا” از اصطلاح “اشراف زاده”. در انجام این کار او نشان می دهد که این دو با هم غیر قابل تشخیص – مردان در داستان اغلب اشرافی اما خود کلاس وضعیت را بهانه ای نیست خود مشکل ساز اقدامات است.

آموزش و پرورش از مارگوت سانچز توسط Lilliam ریورا

Simon & Schuster کتاب برای خوانندگان جوان;

مانند نفرت تو را Rivera آمدن از سن رمان قرار می دهد رابطه بين نژاد و طبقه در زیر میکروسکوپ. مارگوت مبارزات آشتی با او محافظه کار پورتوریکو تربیت و زندگی بیش از حد و زیاده روی از دوستان او از او عمدتا سفید دبستان مدرسه. بعد از او گرفتار سرقت پدرش کارت اعتباری برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود مارگوت مجبور به خدمت در خانواده فروشگاه مواد غذایی در برانکس. او در دیدار Moises یک فروشنده مواد مخدر مبارزه با gentrification و اخراج از محلی Latinx شهروندان تا راه را برای آپارتمان لوکس بلوک. این یک داستان جذاب که ندارد در آن انتقادات از کلیشه ها و توصیفاتی از فقر ناشی از اجتماعی نژادپرستی.

کلاغ پسران توسط Maggie Stiefvater

مدرسی

برای چیزی متفاوت اما در همان روح و معنا این است که یک داستان فانتزی از بعید عاشقان – معقول آبی که می آید از فقر نسبی و Gansey پادشاه از نخبگان محلی پسر مدرسه Aglionby آکادمی. در حالی که آبی دارای یک بعد از مدرسه کار می کند و لباس خود را Gansey غنی است و به خوبی متصل شده است.

Gansey اشتباهات راه خود را از طریق مذاکرات در مورد پول و امتیاز و به طور منظم ناراحتی دوستان خود را با جهل و اعتقاد خود را او می تواند راه خود را از طریق زندگی است. او می اندازد پول در موقعیت و مردم انتظار آن را برای حل مشکلات از جمله رشوه دادن به مدرسه به اخراج یک مشکل ، از طریق آبی و Gansey, Stiefvater با بهره گیری از محبوب YA استعاره از star-crossed عشق. یک استعاره است که بر اساس طبقه تقسیم و سحر و جادو است که می توان به متون متعارف مانند دانته در کمدی الهی و شکسپیر رومئو و ژولیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de