به عنوان یک فیلم scholar, من به طور مداوم در حال پرسید: اگر من به لذت بردن از این مستند به دلیل آن را به من داده است زمان بیشتری را به تماشای فیلم. پاسخ من این است ساده نیست. بله خوب است به گرفتن برخی از فیلم های من از دست رفته در سینما و یا در نهایت به rewatching برلین الکساندر.

اما برای کسی مثل من که در می یابد انزوای اجتماعی بسیار دشوار است, تماشای فیلم به تنهایی می تواند دردناک یادآوری از آنچه یک فعالیت جمعی سینما رفتن معمولا به عنوان این تحقیقات از دانشگاه اسکس پیدا کرده است.

بنابراین من شروع به تماشای فیلم های که من اطمینان که من نه تنها احساس تنهایی و رفتن هم بزنید ، در اینجا پنج فیلم در مورد گیر بودن در داخل خانه و یا در را مجبور به انزوا. برخی از این ممکن است برای ضعیف النفس اما همه آنها به خوبی به ارزش تماشای.

پنجره عقب (آلفرد هیچکاک در سال 1954)

پنجره عقب ممکن است قطعی مستند دانلود فیلم. داستان ساده است: جیمی استوارت ماجراجویی به دنبال عکاس می یابد خود را به دام افتاده در آپارتمان خود با پای شکسته. او شروع به نیمه گناه جاسوسی بر روی همسایگان خود تا زمانی که او متقاعد می شود که یکی از آنها ممکن است به قتل همسر خود.

این فیلم هر دو بازیگوش معاینه جاسوس در همه ما و یک داستان عبرت انگیز درباره شیطان کار برای ساخت دست بیکار. این هم یک عهد به قدرت تخیل است. ما ممکن است قادر به وعده های غذایی کامل با شامپاین را به ما تحویل توسط گریس کلی, اما ما می توانیم تا داستان در مورد آنچه که مرد عجیب و غریب در سراسر خیابان است که تا به. آن را کمک خواهد کرد تا زمان بگذرد. و شما می دانید او را به انجام همان در مورد شما.

The Exterminating Angel (Luis Buñuel, 1962)

Buñuel را سورئالیست شاهکار باقی می ماند سینما قطعی پرتره از تجزیه اجتماعی و 90 درصد از آن را می گیرد در یک اتاق. پس از اسراف مهمانی شام در یکی از خانه های خود را گروه زیادی از اشراف پیدا کردن خود را بدون توضیح قادر به ترک اتاق. دیگر آنها باقی می ماند وجود دارد با هم بیشتر روکش نازک از تمدن ترک.

اولین بندگان ترک و مهمانان به کاهش استفاده از عتیقه گلدان به عنوان توالت. به زودی آب و غذا اجرا و قیمتی دارو به سرقت رفته است. افراد مسن و ضعیف شروع به مردن. برخی از پاسخ با غرقه شدن خود را لذت بردن خواسته های برخی از توسل به نماز و خواستار قربانی کردن دیگران بکشند خود را در ناامیدی. این صدا ممکن است شدت تلخ اما Buñuel نقش آن همه برای اکثر خورنده نوع از کمدی. شش دهه را نمی blunted از دندان های نیش در این یکی.

این فیلم نیست (جعفر پناهی 2011)

در اواخر سال 2010 جعفر پناهی از ایران به بزرگترین فیلمسازان محکوم شد دولت خود را به شش سال زندان و 20 سال محرومیت از ساخت فیلم به اتهام توطئه برای تولید “تبلیغ علیه جمهوری اسلامی”. در انتظار حکم نهایی تحت بازداشت خانگی پناهی چه خوب هر مخالفی را انجام دهد: او ساخته شده یک فیلم است.

شات بر روی آی فون و یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال این است که یک فیلم را نشان می دهد پناهی رفتن در مورد زندگی روزمره صحبت با وکلای خود اقدام از صحنه هایی از فیلم او انتظار دارد که هرگز صحبت کردن در مورد کار قبلی خود و در تعامل با چند همسایگان و کارگران.

نتیجه قدرتمند بخشد به سانسور دولتی و حیله گر کار از meta-سینما نوعی از آن ساز. اما این فیلم باور نکردنی همچنین دارای فوریت در مورد آن. آن است که اگر پناهی تا به حال به این فیلم به سادگی به سالم ماندن. یک یادآوری به موقع است که شما نمی نیاز به تجهیزات گران قیمت و یا پول را هنر بزرگ است که گاهی اوقات بهترین کار می آید از بحران و خویشتن داری.

Housebound (Gerard Johnstone, 2014)

از آن آسان است برای دیدن چرا پیتر جکسون رفت از راه خود را به قهرمان این فیلم کم بودجه تلاش, برای اولین بار نویسنده-مدیر Gerard Johnstone (مشهور نیوزیلند مدیر آن را به نام “خونین درخشان”). مانند جکسون را در اوایل فیلم Housebound شاخه برای یک مشکل تعادل هتاک کمدی تعلیق و چلپ چلوپ کردن و به نوعی آن را می کشد خاموش.

داستان حول محور یک 20-چیزی tearaway به نام کایلی است که قرار داده شده تحت بازداشت خانگی در خانه دوران کودکی که مادرش معمولی اصرار دارد خالی از سکنه است. در ابتدا کایلی فکر می کند مادرش فقط داتی اما زمانی که او نیز مواجه مرموزی باز کردن درب ناپدید شدن اشیاء و سر و صدا در شب او شروع به تعجب می کنم.

ضروری مشاهده برای افراد مبتلا, سکس پر سر و صدا در خانه. امتیاز اضافی برای افسر عفو مشروط که نشان می دهد خود را به یک تازه کار, شبح شکارچی و بسیار دلیر شخصیت زن که پاسخ به مواجهه با یک عروسک های خزنده است به سر و صدا آن صورت در.

Crowhurst (Simon Rumley, 2017)

مستقل فیلمساز بریتانیایی Simon Rumley را بازگویی دونالد Crowhurst فاجعه در تلاش برای بادبان و بدون توقف به دور دنیا در سال 1968 به پایان رسید که در ناپدید شدن او و احتمال خودکشی ارائه می دهد یک کلاس در کم بودجه فیلمسازی. یک معامله خوب از این فیلم متشکل از Crowhurst (با بازی عالی جاستین سالینجر) به تنهایی بسیار کوچک trimaran. Rumley قرار می دهد بیننده را مستقیما در داخل Crowhurst سر خود را به عنوان تنهایی و انزوا و ترس از شکست به آرامی او را به کرک.

این فیلم برای همه. آن شدید است به حداقل می گویند و بیشتر unhinged Crowhurst بیشتر خود آگاهانه خام به فیلمسازی می شود. این واقعیت است که آن را پشتیبانی توسط Nicolas Roeg, اواخر, great maestro از ذهن خم انگلیسی, سینما خواهد بود, نهایی, توصیه برای کسانی که به دنبال چیزی بیشتر پرماجرا.

این لیست به سختی جامع. وجود دارد بسیاری از فیلم های مورد انزوا به تماشای در حالی که در انزوا: از شخصیت ایمن از انزجار به حق خود را در درب. من فقط می خواستم برای هدایت مردم به چند کمتر شناخته شده سینما در کنار یک جفت کلاسیک که ارزش بازبینی در حال حاضر بیشتر از همیشه.

اقامت امن و شاد مشاهده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im