اولین قربانی در کانادا ناتو هلیکوپتر سقوط شناسایی

تورنتو — اولین قربانی یک کانادایی سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش در سواحل یونان شناخته شده است.

Sey Cowbrough شد در هیئت مدیره CH-148 طوفان که از آن ناپدید شد بیش از دریای ایونی در طول ناتو در تمرین روز چهارشنبه با توجه به Facebook پست از پدر و کلیسای او حضور داشتند.

هلیکوپتر که مستقر شده بودند پردازنده هالیفاکس-class frigate HMCS فردریکتون تماس از دست رفته در طول یک متفقین ورزش بیش از دریای ایونی در روز چهارشنبه با توجه به نیروهای مسلح کانادا (CAF). کانادا نظامی ندارد گفت: که چگونه بسیاری از مردم بر روی تخته, هلیکوپتر, اما آنها گفت: آنها تماس همه قربانیان اولیه اعضای خانواده.

اوایل صبح پنجشنبه شین Cowbrough تایید کرد که دختر خود را Sey در میان قربانیان است.

“من شکسته و سوخته” او نوشت: در Facebook post. “کلمات وجود دارد. شما به من همیشه افتخار می کنم. من شما را دوست دارم همیشه و از دست شما در هر لحظه. شما نور در زندگی من گرفته شده بیش از حد به زودی.”

ریگال ارتفاعات کلیسای باپتیست در Dartmouth, N. S. همچنین در مورد ارسال Sey Cowbrough مرگ در Facebook پست در اوایل صبح روز پنج شنبه.

“ما خانواده کلیسا دهکدهای از دست یک زن فوق العاده” این پست بخوانید. “دعاهای ما با خانواده او و همه کسانی که عزیزان از دست رفته در این حادثه غم انگیز.”

کلیسا نیز مشترک دو عکس از Sey Cowbrough. در او دیده می شود نواختن نی انبان در طول یک روز یادبود مراسم در دارتموث در سال گذشته است. دیگر عکس را نشان می دهد Sey Cowbrough روی HMCS فردریکتون که او فرستاده شده به کلیسا به آنها نشان می دهد که در آن او بود و هزینه های قرنطینه در طول بیماری همه گیر.

در یونان دولت گوینده ERT در ابتدا گزارش داد که کانادا هلیکوپتر رفت بین ایتالیا و یونان. خروجی بعد گفت که یک بدن یافت شده و پنج نفر دیگر مفقود شدند.

طوفان هلیکوپتر به طور معمول حمل چهار خدمه از جمله دو خلبان تاکتیکی اپراتور و یک سنسور اپراتور. معمولا وجود دارد همچنین برای چند مسافر دیگر سوار هلیکوپتر.

روز پنجشنبه نخست وزیر, Kyriakos Mitsotakis ابراز تسلیت خود را در مورد این حادثه.

“من از ابراز غم و اندوه من بیش از این سقوط کانادا هلیکوپتر در دریای ایونی شب گذشته گفت: در روز پنج شنبه.

Mitsotakis اضافه شده است که او در نظر گرفته شده برای تماس با نخست وزیر جاستین ترودو در روز بعد به گسترش همدردی خود را.

با فایل های از کانادا مطبوعات

این شکستن به روز رسانی اخبار. بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im