یک شهروند ایالات متحده درگذشت از coronavirus در چین در شهر ووهان مقامات سفارت گفت: به مناسبت اول شناخته شده مرگ آمریکا از شیوع بیماری است که به کشته شدن صدها نفر.

بیمار شد و در سن 60 سالگی درگذشت در یک بیمارستان محلی روز شنبه به سفارت آمریکا در پکن گفت. آن کاهش یافته است به افشای جزئیات بیشتر از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی.

Coronavirus پدید آمده در ووهان در ماه دسامبر و کشته 724 نفر در سراسر جهان عمدتا در چین که در آن به دام افتاده ساکنان در خانه و فلج جهانی دوم بزرگترین اقتصاد است.

در خارج از سرزمین اصلی چین این مسابقه در سراسر قاره ها آلوده ده ها هزار نفر در 27 کشور و مناطق.

این شهروند آمریکایی را از مرگ گزارش شد ساعت پس از تخلیه صدها نفر از آمریکایی ها از ووهان در دو پرواز جمعه در آنچه از مقامات وزارت امور خارجه به عنوان به احتمال زیاد آخرین چارتر پرواز.

پس از evacuees وارد ما پنج نفر مستقر در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا بستری شده بودند با علائم کروناویروس در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در روز جمعه گفت. آنها گرفته شده برای نامعلومی بیمارستان با تب و در انزوا به عنوان آنها تحت تست های بیشتر.

مسافران تخلیه قرنطینه می شوند در چند پایگاه از جمله Eppley فرودگاه در اوماها (روباز انتخابی).

تخلیه اولین پرواز در ژانویه 29 تا به حال 200 آمریکایی که در قرنطینه پایگاه هوایی رزرو مارس در جنوب کالیفرنیا.

روز چهارشنبه دو پرواز بیش از ووهان وارد با مجموع 350 مسافر است. آنها در قرنطینه تراویس و Marine Corps Air Station میرامار.

همه تخلیه خواهد بود موضوع را به 14 روزه فدرال شده است. کسانی که نشان می دهد نشانه گرفته خواهد شد و به بيمارستان منطقه برای جداسازی و درمان است.

هزاران نفر قرنطینه در کشتی های کروز

مسافر نه تنها به دام افتاده در خانه و در پایگاه های نظامی.

در شهر نیویورک برخی از گردشگران در یک کشتی کروز بود که از منوی view وجود دارد مورد بررسی قرار خواهد گرفت برای coronavirus یک CDC رسمی با آگاهی از وضعیت سی ان ان گفت.

و به عنوان یک نتیجه از وقوع دو ما مبتنی بر cruiselines هستند منع مردم با چینی هنگ کنگ یا ماکائو گذرنامه از شبانه روزی.

بیش از 7,300 مردم در حال قرنطینه در دو کشتی های کروز مستقر در هنگ کنگ و ژاپن بیش از نگرانی های آنها سهوا در معرض coronavirus آلوده مسافران است.

حداقل 64 نفر از سراسر جهان را آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز لنگر انداخت در ژاپن از جمله 13 آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو