اولین قطار اجرا می شود از طریق Tyendinaga به عنوان صلیب کشور تظاهرات کوه

تورنتو — اولین قطار در نزدیک به سه هفته زد طریق Tyendinaga دوشنبه شب بعد از پلیس برچیده یک موهاک محاصره و بازداشت 10 نفر که در اعتراض به ساخت یک خط لوله گاز.

همانطور که از صبح روز سه شنبه تنها یک قطار منتقل شده بود در طول CN خط راه آهن پس از دستگیری با وجود هفته از نگرانی است که بومی تظاهرات به توقف عملیات و باعث افزایش محموله های انبار.

CN راه آهن تا به حال نه در پاسخ به اخبار CTV’ درخواست برای نظر در زمان نوشتن.

اواخر شنبه شب برخی از فعالان بعدی به Tyendinaga آهنگ, شعار, رقص نواختن طبل و برگزاری علائم. وجود دارد هیچ معترضان در سایت صبح روز سه شنبه.

مدت کوتاهی پس از 8 a. m. EST در دوشنبه پلیس موبایل, sprinter, وانت, بینام اتومبیل و ده ها تن از استان انتاریو افسران پلیس منتقل شد در تظاهرات. در حالی که این عملیات به نظر می رسد آهسته و روشمند برخی از معترضان scuffled با افسران. یک آمبولانس بود و بعد از آن دیده می شود ترک صحنه. زمین مدافع اندرو Brant گفت: اخبار CTV در روز دوشنبه که به او گفته بود به کسی که نزدیک به یک مجروح می گوید که اتهام آنها “صدمه دیده توسط پلیس است.”

پس از برچیدن Tyendinaga محاصره بیشتر تظاهرات ظهور کرده اند تا در سراسر کشور در آشکار در واکنش به بازداشت.

منطقه ای خدمات حمل و نقل نزدیک, Hamilton, متوقف, خدمات پس از یک همبستگی محاصره تشکیل شده در آن آهنگ های دوشنبه است.

در کبک معترضان در Kahnawake و Kanesatake مسدود شدن جاده ها و پل دسترسی به عنوان یک واکنش به دستگیری.

“ما خوشحال نیست. ما بسیار ناراحت با آنچه اتفاق افتاده در Tyendinaga صبح امروز” کنت گوزن از Mohawk شورای ملی Kahnawake گفت: CTV News مونترال. “این OPP عمل غیر منطقی است.”

بیش از 500 نفر با تجمع در مرکز شهر هالیفاکس پارک دوشنبه برای حمایت از صلیب کشور تظاهرات و “ملت-به-ملت بحث” به عنوان یک اعتراض سازمان آن قرار داده است.

“وجود دارد و نمی توان گفت و گو در هر بشکه از تفنگ” استیسی گومز گفت: CTV News اطلس.

در وینیپگ حدود 100 معترض صحنه “مردن” در مرکز شهر و خیابان و صحبت کردن در برابر این اقدام پلیس در انتاریو است.

“ما واقعا نمی مانند دیدن در فیلم ما مردم مرعوب و اذیت از سرزمین های خود را گفت:” Grand رئیس جری Daniels جنوبی روسای سازمان است. “کانادا سیستم شکست خورده اند و آنها در حال ادامه به شکست زمانی که آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به فشار همه چیز را از طریق ما.”

معترضان شلوغ مراحل B. C. مقننه در ویکتوریا در روز دوشنبه بعد از ظهر. در ونکوور حدود 100 تظاهرکنندگان راهپیمایی در امتداد جاده اصلی مسدود و دسترسی به بنادر مختلف.

“ما مایل به قرار دادن بدن ما در خیابان ها به عنوان یک بیان از همبستگی خود را با ما و بستگان و برادران ما و خواهران ما ما تشنه و ما نجف و جوانان که در کنار مبارزه با Tyendinaga و مرطوب’suwet’en” گفت: فعال ناتالی شوالیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>