تورنتو — ضد خط لوله معترضان در بلویل, Ont. مجبور شده اند از طریق راه آهن به تعلیق سرویس بین تورنتو و مونترال و اتاوا برای دومین روز در یک ردیف.

تظاهرات در حمایت از مرطوب’suwet’en اول کشور را پس از شش نفر دستگیر شده بودند در نزدیکی یک پيشگيري در شمال بریتیش کلمبیا که در آن RCMP به تازگی اجرا یک دستور در مقابل ملت ارثی ستاد و حامیان آنها.

در موضوع $6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله که تحویل گاز از Dawson Creek منطقه به یک مرکز در نزدیکی Kitimat, B. C.

این شرکت در پشت ساحلی GasLink امضا توافق نامه با 20 منتخب اول ملت شوراهای همراه آن 670 کیلومتر راه با استثنا از مرطوب’suwet’en که می گویند این پروژه حق ندارد بدون رضایت خود را.

به عنوان یک نتیجه از این تظاهرات در Belleville سرویس بین اتاوا و تورنتو و مونترال و تورنتو قطع شده است و در هر دو جهت به عنوان از طریق راه آهن با این نسخهها کار به بازپرداخت بلیط برای تحت تاثیر سفر.

“از طریق راه آهن خواهد بود به طور خودکار استرداد تمام بخش های تحت تاثیر این اختلال در سرویس. لطفا توجه داشته باشید که خود را بازپرداخت ممکن است تا 10 روز به فرایند” این شرکت می گوید در یک اطلاعیه مهم در وب سایت خود.

از طریق راه آهن می رود می گویند که هیچ یک از این قطار در این دو مسیر به کار گیرند تا این موضوع حل شود.

در استان انتاریو پلیس گفت که آنها در حال نظارت بر تظاهرات.

معترضان بلوک CP آهنگ های راه آهن در تورنتو

روز شنبه معترضان در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور مسدود کانادا و اقیانوس آرام (CP) آهنگ های راه آهن در Bartlett خیابان در تورنتو پایان غرب است.

در انتشار اخبار این گروه در پشت تظاهرات گفت: آنها را در انتخاب CP آهنگ به این سایت اعتراض خود را با توجه به شرکت و مشارکت در حمل و نقل خط لوله مواد به B. C.

SCENE

“ساحلی GasLink پروژه باید به طور دائم متوقف و RCMP باید ترک خاک بلافاصله به عنوان ارثی ستاد را خواستار” بیگانگان Hermanutz اعتراض حامی گفت: در انتشار.

صحبت به CP24 بومی زیست محیطی عدالت مدافع Vanessa Gray می گوید RCMP حمله به مرطوب’suwet’en مردم ایستاده در راه خط لوله ساخت و ساز.

“خانواده ها وجود دارد زندگی در قلمرو آنها زندگی شده اند وجود دارد برای سال دارد و قبیله های مختلف و ارثی ستاد که همه مخالف هستند به ساحلی Gaslink خط لوله” خاکستری گفت.

“آنها حق دارند در سرزمین خود و قلمرو و ما در اینجا به خاموش کردن کانادا تا RCMP ایستادگی کردن.”

برو حمل و نقل باری خط به طور خلاصه وقفه تظاهرات اما بعد از آن از سر گرفته و خدمات.

پلیس تورنتو گفت CP24 که آنها آگاه هستند از این اعتراض اما تا زمانی که تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند افسران نمی خواهد هر گونه اقدام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو