اولین coronavirus مرگ را تایید کرد در NSW به عنوان عفونت افزایش

“زن دکتر که تشخیص داده شد در 4 مارس تا به حال هیچ سابقه ای از خارج از کشور سفر” NSW ارشد بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت.

NSW Health Minister Brad Hazzard (left) and NSW Chief Health Officer Dr Kerry Chant speak to the media.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard (سمت چپ) و NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار صحبت با رسانه ها ، اعتبار:AAP

“ما بلافاصله احداث است که کارکنان و بیماران ممکن است نیاز به از خود جدا می شود و تست شده برای COVID-19 باید آنها را ناراحت کرده است.”

Dr شعار نیز در گذشت او همدردی خود را به خانواده 95 سال بود که یکی از ساکنان دوروتی هندرسون تسلیم در Macquarie Park. زن مرده در سه شنبه شب در بیمارستان است.

یک زن در دهه 60 که وارد در استرالیا در مارس 3, و که تست مثبت برای ویروس اعتقاد بر این است که در بازگشت از فیلیپین. او جزئیات سفر در حال به دست آمده و افشا خواهد شد اگر او مطرح شده خطر ابتلا به هر گونه دیگر مسافران در پرواز است.

NSW بهداشت گفت: اطلاعات بیشتر در مورد آخرین موارد – یک زن در 30s آزمایش در سواحل شمال بیمارستان و یک مرد در 50s از کرنوللا – خواهد فاش شود به عنوان به زودی به عنوان حرکات آنها تاسیس شده است.

در حال بارگذاری

پیشتر در روز سه شنبه 50 سال سن پرستار مراقبت و 82 ساله و سالمندان ساکن در BaptistCare دوروتی هندرسون تسلیم هر دو آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

82-سال-اقامت در بیمارستان و 11 ساکنان دیگر تحت آلوده پرستار مراقبت های جدا شده به عنوان یک احتیاط.

حداقل پنج دولت را تایید موارد مشغول به کار یا زندگی در عرض چهار کیلومتر از هر یک از دیگر: مراقبت از سالمندان کارگر و ساکن یکی دیگر از سالمندان زن ساکن یک دکتر در راید بیمارستان و دانشگاه مک کواری مهندسی کشاورزی.

Dr شعار گفت: Macquarie استاد دانشگاه است که قبلا تشخیص داده شده است و بازگشت از ایران. او حضور نداشت پردیس پس از بازگشت از خارج از کشور.

پرت مردی که روز یکشنبه درگذشت, James Kwan, یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در ژاپن است.

COVID-19 بیشتر شدید در افراد مسن که حساب برای اکثریت بیش از 3100 مرگ و میر در سراسر جهان است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de