برای اولین بار در کانادا COVID-19 مرگ ثبت شده در B. C., مقامات بهداشتی می گویند

ونکوور — اولین کانادایی مرگ در اتصال به COVID-19 ثبت شده در B. C., مقامات بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد.

یکی از ساکنان یک خانه مراقبت در نورث ونکوور Lynn Valley که مورد اعلام شد پنج شنبه, در روز یکشنبه درگذشت استانی افسر بهداشت دکتر بانی هنری در طول یک کنفرانس خبری.

“این واضح است که یک روز بسیار غم انگیز برای همه ما و بخصوص برای خانواده و عزیزان از مردی که گذشت” وزیر بهداشت آدریان دیکس روز دوشنبه گفت:.

هنری همچنین اعلام کرد پنج مورد جدید در B. C. آوردن مجموع در استان به 32. نیمی از این موارد در استان شامل سفر به ایران دیکس گفت.

آخر هفته موارد شامل مراقبت در منزل

روز شنبه در وزارت بهداشت در گزارش شش مورد جدید از COVID-19 استان از جمله دو تن از ساکنان ونکوور شمالی در دراز مدت مراقبت در منزل. مقامات بهداشتی درک آنها به این ویروس از یک مراقبت های خانه کارگر, که همچنین با این نسخهها کار در مراکز دیگر در مترو ونکوور.

ونکوور ساحلی بهداشت در حال انجام در عمق تحقیقات برای پیگیری که در آن دیگری آلوده کارمند ممکن است کار کرده اند و خانه مراقبت است پس از آن شیوع پروتکل به معنی آن خواهد بود محدود کردن تعداد زیادی از مردم در حال حرکت در داخل و خارج از مرکز.

حروف فرستاده شده به B. C. مدارس

بیش از آخر هفته پدر و مادر در دو سوری به مدارس ارسال شد نامه هشدار آنها را به حوادث مربوط به افرادی که تشخیص داده شده اند با COVID-19.

پدر و مادر و سرپرستان از دانش آموزان در مارپیچ مدرسه ابتدایی توصیه شد که کسی در حال حاضر مبتلا به این ویروس شده بود داخل مدرسه به عنوان بخشی از جامعه-استفاده از اجاره. نامه تایید بیمار بود نه یک دانش آموز از مدرسه و خطر ابتلا به دانش آموزان کم بود به عنوان یک پاک انجام شد در مدرسه بیش از آخر هفته.

در ضمن یک نامه نیز ارسال شده به سالیوان ارتفاعات متوسطه جامعه در روز یکشنبه گفت که کسی با حال حاضر مورد تایید شده از COVID-19 عضو جامعه مدرسه است. هنوز مشخص نیست که این یک دانشجو یا عضو هیات اما همانطور که فرد نبود علايم در حالی که آنها در مدرسه مقامات بهداشت گفت: خطر کم بود نیز وجود دارد.

“این پیام است که من فکر می کنم بسیار مهم است که شما نیاز به ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید,” هنری گفت: در روز شنبه. “اگر شما سفر کرده اید حتی اگر شما در میانهی شب سفر ما در وضعیت فوق العاده ای. ما نیاز داریم همه باید آگاه به دنبال پس از کودکان خود را, اگر شما و یا فرزندان خود را بیمار هستند در خانه بمانند.”

در سراسر کشور وجود دارد بیش از 70 تایید موارد COVID-19. همانطور که از 10:30 صبح دوشنبه, 34 مورد تایید شدند در انتاریو چهار در کبک و چهار در آلبرتا.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور جن سنت دنیس و شیلا اسکات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de