تاخیر قابل اشتعال پوششی ارزیابی گزارش کشش فراتر از شش ماه و در حال حاضر بسیاری از شوراهای نخواهد جدید مراجعه موارد جمهور دولت محلی NSW لیندا اسکات گزارش به پاسخگویی عمومی کمیته در ماه گذشته.

“با توجه به تاخیر در زمان پاسخ از آتش و نجات ما درک می کنیم که بسیاری از شوراها را انتخاب کرده اند نه برای اشاره به هر گونه پوششی ارزیابی گزارش به آتش و نجات NSW,” او گفت:.

اولیه ایمنی و آتش نشانی گزارش که توسعه دهندگان درخواست قبل از ساخت و ساز منتقل شده از اجباری بودن در سال 2015 به وابسته که آیا ایمنی و آتش نشانی شعبه می تواند به ارائه یک ارزیابی از برنامه های ظرف 28 روز و در حال حاضر تنها انجام پروژه های نما بزرگترین خطر است.

آقای Drury گفت که آنها “با درخواست غرق این گزارش به تجزیه و تحلیل و مورد بررسی قرار و متاسفانه آنها لغزش از طریق ترک … بسیاری از تحولات در سمت چپ unscrutinised”.

“[این] مقررات تغییر کرده از ‘باید کمک های اولیه ایمنی و آتش نشانی گزارش’ به ‘ممکن است’ و اگر در آن انجام شده است [در روز 28] این فقط فرض بر این است که توسعه می توانید پیش بروید,” او گفت:.

ایمنی آتش است “نه به عنوان بزرگ به عنوان یک اولویت باید آن را”.

در حال بارگذاری

“مواد است که ساختمان های ساخته شده از مواد و مطالب که در آنها به طور کلی ساخته شده از مواد مصنوعی است که می سوزد سریع تر و بیشتر دود سمی” گفت: آقای Drury یک آتش نشان برای 20 سال است.

“در آغاز زندگی حرفه ای من آن را گرفته اند ممکن است یک ساختمان با بیشتر مواد طبیعی 20 دقیقه به طور کامل گرفتن شعله ور اما ما در حال پیدا کردن که در حال حاضر در عرض چند دقیقه ساختمان های در حال بالا رفتن در دود.”

آتش و نجات NSW گفت: آتش ایمنی شعبه سه وقت خالی.

“سازمان استخدام یک رویکرد مبتنی بر ریسک بر به ساختمان بازرسی و اختصاص منابع به اولویت نیازهای آنجا که همه ورودی کار الزامی است و یا نیاز به FRNSW به تصمیم ساز” سخنگوی گفت.

وزیر بهتر مقررات و نوآوری کوین اندرسون کاهش یافته است به نظر.

NSW ساختمان کمیساریای دیوید چندلر توصیه های قابل اشتعال پوششی ساخته شده است نه عمومی با وجود اینکه تحویل به وزیر حدود پنج ماه پیش.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو