اخراج در یک بیماری همه گیر “از آنجا که ما سعی کردیم برای شروع یک اتحادیه” ما کارگران می گویند

اما زمانی که coronavirus وارد Cort است که متعلق به وارن بافت در برکشایر هاتاوی گذاشته خود رانندگان کامیون و جایگزین آنها با پیمانکاران و کارگران گفت. اتحادیه-سازماندهی برنامه ها نقش برآب شد.

“آنها اخراج ما از آنجا که ما سعی کردیم برای شروع یک اتحادیه گفت:” خولیو پرز که مشغول به کار در Cort انبار در شمال Bergen, New Jersey.

به عنوان ما شرکت اخراج میلیون ها نفر از کارگران برخی از به نظر می رسد بهره گیری از coronavirus بحران به هدف کارگران که در یا امید به پیوستن به اتحادیه های کارگری بر اساس مصاحبه با بیش از دو دوجین از کارگران و فعالان کارگری و اشتغال وکلا.

پرستاران در کارولینای شمالی متهم ماموریت بیمارستان که متعلق به سود بیمارستان های زنجیره ای HCA بهداشت و درمان با استفاده از همه گیر به تاخیر انداختن انتخابات اتحاديه. در Uovo, هنرهای زیبا, یک شرکت است که در بسته بندی و حمل و نقل, هنر برای افراد ثروتمند و گالری کارگران گفت که آنها گذاشته بودند به عنوان مجازات در تلاش برای unionise سال گذشته است. Everlane آنلاین لباس شرکت گذاشته خیلی از مشتری خود را-خدمات تیم چهار روز بعد از تعداد کمی از اعضای آن به اطلاع شرکت اجرایی که آنها تا به حال به اندازه کافی پشتیبانی به شکل یک اتحادیه. این شرکت که صاحب فروشنده ساده روزنامه در کلیولند در این ماه گذاشته شدن روزنامه نگاران بودند که در یک انجمن صنفی و افزایش وابستگی آن به غیر unionised کارگران است.

شرکت ها می گویند که اخراج مشروع پاسخ به یک فوق العاده بحران اقتصادی که ترک کرده است بسیاری از کسب و کار در آستانه فروپاشی و نه مجازات برای unionising. Unionised کارکنان تمایل به گران تر می شود و خلاص شدن از آنها را می توان به خصوص قوی هزینه-برش حرکت می کند.

Trucks outside the Cort Furniture Rental warehouse in North Bergen, N.J., April 18, 2020. Cort, which is owned by Berkshire Hathaway, is one of many American companies which appears to have taken advantage of the coronavirus crisis to target unionised workers, or those planning to unionise. (Ben Solomon/The New York Times)

کامیون در خارج از Cort مبلمان اجاره انبار در شمال برگن, N. J., مارس 18 سال 2020 است. Cort است که متعلق به شرکت برکشایر هاتاوی یکی از بسیاری از شرکت های آمریکایی که به نظر می رسد به استفاده از coronavirus بحران به هدف unionised کارگران و یا کسانی که برنامه ریزی برای unionise. (بن سلیمان/نیویورک تایمز)

برخی از شرکت های بزرگ را متهم به کارگران از تلاش برای بهره برداری از بحران به اینسو انسو جمع کردن عمومی همدردی و شتاب برای unionisation. یک سخنگوی در ماموریت بیمارستان برای مثال گفت که پرستاران ملی ایران, اتحادیه در پشت درایو “در تلاش است تا با استفاده از این بحران برای پیشبرد منافع خود — سازماندهی اعضای بیشتر.”

وجود دارد در حال حاضر شده است به خوبی به اطلاع عموم موارد از کارمندان در شرکت های بزرگ مهیج برای تغییر — و سپس احساس است که آنها برای آن مجازات شوند.

کارگران در آمازون انبار در استاتن آیلند نیویورک به تازگی این شرکت را متهم به شلیک کارکنان که شکایت در مورد کار شانه به شانه در میان همه گیر. در نامه هفته گذشته نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: این شرکت ممکن است نقض فدرال کارگر قوانین ایمنی و دولت را خلاف کاران حمایت هنگامی که آن را اخراج یک کارگر.

در لوئیزویل کنتاکی یک کارگر در تریدر سوپر مارکت گفت که او از کار اخراج شد او پس از ایجاد یک Facebook صفحه به بحث در مورد شرایط کار. در مارس 31, معامله گر جو اجرایی گردش یک نامه در مخالفت با اتحادیه های کارگری و تماس با هر گونه تلاش برای استخدام کارگران “حواس پرتی.” سخنگوی معامله گر جو انکار کرد که کارگر شده بود و به دلیل اخراج از Facebook post. آمازون گفت که آن را محترم آن حقوق کارکنان در اعتراض به, اما کسانی که حقوق “ارائه نمی دهد پتو ایمنی در برابر بد اعمال.”

الگوی در حال پخش است در سراسر ایالات متحده کسب و کار چشم انداز است.

“این ادامه رفتار تبدیل شده است که همه بیش از حد معمول از کارفرمایان که مایل به استفاده از به طور فزاینده تاکتیک های تهاجمی برای جلوگیری unionizing گفت:” شارون بلوک سابق ملی روابط کار عضو هیئت مدیره منصوب شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، “این بیماری همه گیر به آنها داده است یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار خود.”

شرکت ها در ایران قبل از بحران به هدف اتحادیه برگزارکنندگان گفت: Joseph A. McCartin یک کار مورخ در دانشگاه جورج تاون. در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا فقط به عنوان برگزارکنندگان بودند حملاتی در کارخانه های فولاد بزرگ و صنعتی شرکت هایی مانند جنرال الکتریک مقامات محلی در دستور شرکت های بزرگ شروع ممنوعیت جلسات. خود اظهار داشت: منطق McCartin گفت که بهداشت عمومی و خطر از کارگران آلوده کردن یک دیگر در اجتماعات بزرگ. جنرال الکتریک موفق به غرفه اتحادیه-سازماندهی درایوهای, او گفت:.

در دوران رکود بزرگ McCartin گفت: شرکت های هدفمند اعضای اتحادیه برای اخراج.

چه چیزی باعث این زمان حتی سخت تر برای اتحادیه سازماندهی McCartin گفت این است که آن را ترکیبی از یک بیماری همه گیر با یک دوره از اخراج های دسته جمعی.

“من شک دارم که درست مثل همه گیر خود را خیلی بیشتر از این است که اتفاق می افتد از ما حتی متوجه,” او گفت:.

در برخی از موارد اقدامات ظریف هستند. برخی شرکت ها استخدام مشاوران برای هشدار دادن به کارکنان در مورد خطرات ناشی از unionising.

Julio Perez, a warehouse worker for Cort Furniture Rental, at home in Bayonne, N.J., April 17, 2020. Cort, which is owned by Berkshire Hathaway, is one of many American companies which appears to have taken advantage of the coronavirus crisis to target unionised workers, or those planning to unionise. “They fired us because we tried to start a union,” Perez said. (Ben Solomon/The New York Times)

خولیو پرز یک کارگر انبار برای Cort مبلمان اجاره در صفحه اصلی در Bayonne, N. J., مارس 17 سال 2020 است. Cort است که متعلق به شرکت برکشایر هاتاوی یکی از بسیاری از شرکت های آمریکایی که به نظر می رسد به استفاده از coronavirus بحران به هدف unionised کارگران و یا کسانی که برنامه ریزی برای unionise. “آنها اخراج ما از آنجا که ما سعی کردیم برای شروع یک, اتحادیه اروپا,” پرز گفت. (بن سلیمان/نیویورک تایمز)

“آنها این مفهوم را میرسانند که با این که رکود اقتصادی وجود دارد صدها نفر از کارگران که خواهد بود بیش از شاد به در آمده و به شغل خود را اگر شما با داشتن اتحادیه گفت:” جان لوگان یک کارگر متخصص در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو.

کارگران در کومانچی اوج نیروگاه هسته ای در گلن رز تگزاس تا به حال شده است در تلاش برای سازماندهی یک اتحادیه. این کارخانه توسط یک شرکت تابعه از ویستا انرژی اما یک شرکت به نام روز و زیمرمن را فراهم می کند کار است. در یک جلسه با یک تعداد انگشت شماری از کارگران در ماه گذشته یک مشاور استخدام روز و زیمرمن هشدار در مورد خطرات سازماندهی در طول دوره بیکاری بسیار بالا. او گفت که تعداد زیادی از کارگران ماهر به تازگی شغل خود را از دست در صنعت نفت و گاز و “امر کاملا مایل به آمدن به یک جایی مثل ماست و کار” با توجه به ضبط جلسه بررسی توسط نیویورک تایمز.

در نیوجرسی رانندگان کامیون و انبار کارگران در Cort مبلمان اجاره که لوازم میز و صندلی و مبلمان های دیگر برای خانه و کسب و کار در نیویورک و نیوجرسی شروع جلسه در ماه ژانویه به بحث در مورد پیوستن به محلی فصل Teamsters اتحادیه. اکثر مردم در حمایت از پیوستن به برگزارکنندگان گفت و تقریبا همه امضا اتحادیه مجوز کارت حمایت از یک رای.

اما قبل از رای گیری می تواند محل Cort استخدام در خارج از كانون به ارائه مبلمان برای شرکت رانندگان گفت: بار. تا پایان ماه مارس Cort تا به حال گذاشته شدن اکثر کارکنان در شمال برگن محل.

“در حال حاضر ما ندارد و بیمه; ما چیزی گفت:” والتر Infante یک راننده کمک کرد که منجر به سازماندهی تلاش ها و صحبت کرد که به این بار از طریق یک مترجم.

سخنگوی Cort کاهش یافته است به نظر جز به می گویند که شرکت “اظهار نظر نمی کنم ممکن است در مورد انتظار و یا در حال انجام دادخواهی.”

در کلیولند پیشبرد اوهایو صاحب هر دو ساده فروشنده روزنامه و cleveland.com سایت. روزنامه نگاران unionised; این وب سایت نیست.

این شرکت اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر اخراج 18 از آن unionised اتاق خبر, کارکنان گفت: این امر تکیه بر روی وب سایت این روزنامه نگاران به پر کردن برخی از درجه اعتبار ساقط است. دشت فروشنده صنفی متهم پیشبرد اوهایو از “اتحادیه متلاشیکننده.”

چهارده روزنامه نگاران باقی مانده در دشت فروشنده newsroom, پایین, انجمن صنفی گفت: از بیش از 300 فقط یک دهه پیش. پس از اخراج بسیاری از آنها reassigned به پوشش پرت و دور افتاده شهرستان که انجمن صنفی مشخص به عنوان “بخشی از یک حرکت گسترده تر برای از بین بردن فروشنده ساده و کارکنان آن در دسترس نباشد.”

تیم Warsinskey دشت فروشنده ویرایشگر در بیانیه ای گفت که reassignments شد به منظور تکمیل cleveland.com’s پوشش نه به خرابکاری در اتحادیه.

A location of Housing Works, a nonprofit whose employees were planning to vote by mail on whether to unionise, in Brooklyn, April 18, 2020. After federal officials postponed such votes nationwide during the coronavirus pandemic, Housing Works laid off 29 people and furloughed 167 more. (John Taggart/The New York Times)

یک محل مسکن کار می کند, یک سازمان غیر انتفاعی است که کارکنان برنامه ریزی شد برای رای دادن از طریق پست در مورد اینکه آیا به unionise در بروکلین, مارس 18 سال 2020 است. پس از مقامات دولت فدرال به تعویق افتاد چنین رای در سراسر کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مسکن کار گذاشته شدن 29 نفر و furloughed 167 بیشتر. (جان Taggart/نیویورک تایمز)

در این ماه 10 باقی مانده دشت فروشنده روزنامه نگاران گذاشته شد ، این روزنامه چاپ نسخه در حال حاضر پر شده تا حد زیادی توسط cleveland.com مطالب.

آن را سخت و گاهی غیر ممکن است — به اثبات است که یک شرکت است که آزادسازی کارگران به منظور تضعیف اتحادیه به عنوان ساده هزینه-برش.

دیوید مارتینز و پیتر مککی هیچ شکی نیست. آنها کار کرده بود در سال Uovo هنرهای زیبا در کوئینز نیویورک, ذخیره سازی, بسته بندی و حمل و نقل آثار هنری در میان انبار شرکت می باشد. زمانی که coronavirus شروع كردن مردان می دانستند کسب و کار می کند اما آنها که آنها خوب خواهد بود در بخشی به دلیل ارشد خود را در Uovo.

اما مارتینز و مککی شده بود منجر به یک فشار به unionise شرکت کارگران است. زمانی که Uovo furloughed بسیاری از کارکنان آن در ماه گذشته اطلاع آنها که آنها را در حفظ و دریافت حقوق مارتینز و مک کی در میان چند به طور دائم از دست دادن شغل خود.

“این واضح است که اقدامات تلافی جویانه گفت:” مککی که تا به حال مشغول به کار در Uovo به عنوان یک راننده و هنر هندلر برای بیش از پنج سال است.

یک Uovo سخنگوی گفت: “این ادعا پس از آن تأکید کرد توسط دو نفر از اعضای تیم به طور کامل بی اساس است.”

کارکنان در مسکن کار می کند, غیر انتفاعی, مرکز مشاوره در شهر نیویورک برنامه ریزی شده برای رای دادن از طریق پست 20 مارس در مورد اینکه آیا برای تشکیل یک اتحادیه. دو روز قبل از رای گیری شد تا برای بیرون رفتن, قانون شرکت نمایندگی مسکن کار می کند Seyfarth شاو خواست ملی روابط کار هیئت مدیره برای به تاخیر انداختن رای دادن.

این NLRB به تعویق افتاد انتخابات اتحادیه در سراسر کشور تا آوریل 3.

کمتر از دو هفته بعد مسکن کار گذاشته شدن 29 نفر و furloughed 167.

“که بود خیلی سرد گفت:” آدریان داونینگ-اسپینل, 39, که کار می کرد به عنوان یک سوء مشاور وجود دارد و تا به حال بوده است که منجر به فشار به unionise.

او در میان کسانی که به از دست دادن شغل خود.

“هرگز ما را به هدف یا هرگز با در نظر گرفتن هدف — هر کسی بر اساس وابستگی اتحادیه گفت:” متی برناردو مسکن کار می کند’ رئیس جمهور.

او گفت که در زمان رای گیری شد تا برای بیرون رفتن مسکن کار می کند در تلاش برای کشف کردن آنچه coronavirus به معنای برای مشتریان خود خدمات و فروشگاه ها.

“آن را فقط به نظر نمی رسد مانند زمان به بیرون رفتن وجود دارد و اجرای انتخابات است که عادلانه بود” برنارد گفت.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im