خدمات آتش نشانی به نظر اجباری کاروان هشدار دهنده دود پس از مرگ انسان

“آن است که بیشتر احتمال دارد هشدار دهنده دود نصب شد پس از آتش سوزی حادثه و ممکن است چنین شیوه از ساکنان رخ داده است از آن زمان او گفت:” در یافته های خود را تحویل داده در اواخر ماه گذشته.

پس از سال 2017 جدید و قابل ملاحظه ای بازسازی کوئینزلند خانه شده اند نیاز به فوتوالکتریک هشدار دهنده دود نصب شده است. این اعمال نه به کاروان یا وانت در کاروان پارک.

NSW قوانین مورد نیاز آنها نصب شود در همه موجود و جدید متحرک خانه پس از سال 2011 است. کوئینزلند آتش و خدمات اضطراری توصیه کاروان خاص هشدار دهنده دود نصب شده.

به عنوان Mr قفل نیست رویکرد دولت مربوطه اداره دولتی در مورد این که آیا آن را پشتیبانی می کند مانند یک تغییر قانونی او را ندارد که توصیه.

به جای QFES خواسته شده بود به در نظر گرفتن این موضوع اجباری دود زنگ نصب و راه اندازی.

“من قبول می کنم وجود خواهد داشت برخی از هزینه مفاهیم برای کاروان پارک صاحبان اما این نیاز به متعادل با مهم امنیت عمومی پیامدهای آن منجر خواهد شد” او گفت:.

پلیس توصیه کرده بود که پزشکی قانونی مورد نظر پس از تحقیقات درو متضاد و تغییر اظهارات از کسانی که در این کاروان پارک بسیاری از آنها شده بود در اطراف نوشیدن یک bonfire که شب در پارک.

در هشت روز از جلسات سال گذشته استنطاق مجموعه ای از به درک زنجیره ای از حوادث که منجر به آتش علت آن و هر گونه عوامل که ممکن است در غیر این صورت منجر به آقای پارکر مرگ یا متوقف کرده و فرار نمود.

Mr قفل شنیده ام آقای پارکر و مستاجر از ون او بعدها در Cathleen o’loughlin, حال قبل درگیر در “بسیار sexualised معاشقه” در اطراف آتش قبل از او راه می رفت در مورد 3.30 هستم.

اگر Ms o’loughlin ساخته شده راه خود را به عقب به اتوبوس در برخی از نقطه و پیدا شد به بعد باید آقای پارکر کلید آن را نیز تعیین می شود او در نزدیکی ون هنگامی که آن آتش گرفت.

محققان قادر به تعیین علت آتش سوزی و اینکه آیا دخالت انسان درگیر شد هر چند پزشکی قانونی پلیس دانشمند گروهبان دایان هوارد در بر داشت آن را “قابل قبول تر شود”.

Mr Lock گفت: پیدا کردن Ms o’loughlin دخالت عمدی یا اتفاقی باز مانده و با اشاره به شواهد و مدارک به مدیر تعقیب عمومی.

آقای پارکر خانواده نیز درخواست رسیدگی به آنها احساس مرگ او تا به حال “بیشتر عوامل از آتش”. او برای اولین بار نقل مکان کرد و به کاروان پارک به عنوان یک اقدام موقت به نه بار آنها را در “برخی بسیار کم بار”.

او از نظر پزشکی مرخص از خدمات در سال 2004 پس از 17 سال و شروع “مبارزه طولانی” با اختلال استرس پس از سانحه و قبل از ازدواج خود را شکست پس از از دست دادن از نزدیک, ارتش, دوستان به خودکشی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im