تورنتو — اجتناب از لمس کردن سطوح است که غریبه ها را لمس کرده اند یکی از راه هایی برای کاهش خطر ابتلا COVID-19 اما برخی از سطوح از قبیل دستگیره درب هستند سخت تر برای جلوگیری از بیش از دیگران است.

خریداران در فنلاند, اما ممکن است به زودی قادر به جلوگیری از مخوف فریزر رسیدگی در فروشگاه های مواد غذایی با یک نوآوری جدید — یک اهرم است که اجازه می دهد تا شما را به باز کردن فریزر درب با ساعد خود را به جای دست خود را.

با توجه به هلسینکی بار فنلاندی انرژی شرکت به نام Fortum منتشر کرده است “Fortum اهرم” برای فریزر درب.

اهرم که juts از موجود رسیدگی در فریزر اجازه می دهد تا کاربران برای به حداقل رساندن تماس با قرار دادن ساعد خود را روی اهرم و کشیدن درب باز است که به جای بتواند معمول رسیدگی است.

از آن خواهد شد مورد آزمایش قرار در انتخاب Alepa سوپرمارکت فروشگاه در هلسینکی و می تواند نورد بیشتر به طور گسترده ای در سراسر کشور در طول چند هفته آینده.

آیا این نوع از نوآوری می تواند گرفتن در جاهای دیگر هنوز ناشناخته است. بسیاری از مکان ها باید قوانین و مقررات در محل مورد دستگیره درب به منظور مطمئن شوید که آنها در دسترس هستند برای کسانی که با تحرک چالش است.

راهنمای دستگیره درب برای شهر تورنتو به عنوان مثال مشخص است که “همه درب باز سخت افزار در ورودی راهرو و درب اتاق باید آسان به درک و استفاده کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru