گفتگو در حال گسترش است ما نیوزیلند پوشش با انتصاب Finlay مک دونالد به عنوان جدید NZ ویرایشگر: سیاست, کسب و کار + هنر.

Finlay است که یک روزنامه نگار برنده جایزه ویرایشگر ناشر و پخش با 30 سال تجربه در نیوزیلند رسانه ها. او شده است سردبیر امور جاری مجله شنونده یک ناشر در کتاب پنگوئن و HarperCollins یک هفتگی نویس برای ستاره یکشنبه-بار نوشته شده و ارائه شده برای تلویزیون و رادیو.

Finlay کار خواهد کرد در کنار Veronika Meduna که می شود NZ ویرایشگر: علم بهداشت + محیط زیست و همچنین تیم ما از استرالیا مبتنی بر ویراستاران.

پس از شروع گفتگو در 2017, Veronika منتشر کرده است بیش از 400 داستان نیوزیلند کارشناسان رسیدن به مخاطبان جهانی از بیش از 11.7 میلیون مقاله views.

گفتگو ارائه اخبار متفاوت است. مقالات راه اندازی شده و ویرایش شده توسط روزنامه نگاران نوشته شده اما فقط توسط متخصصان دانشگاهی. همه چیز ما است که رایگان به عنوان خوانده شده, به اشتراک گذاری و انتشار مجدد.

با Finlay پیوستن به ما تیم ما قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاری و حتی بیشتر نیوزیلند تخصص در مسائل جهانی مانند COVID-19 با بسیاری از ما موجود NZ رسانه republishers – از جمله مسائل نیوزیلند هرالد RNZ این Spinoff و Newsroom – و همچنین بین المللی republishers از جمله بی بی سی ABC اخبار علمی آمریکا, واشنگتن پست, جاکارتا گلوب ،

برخی از مکالمه 20000+ رسانه های جهانی republishers.

ماه گذشته گفتگو استرالیا و نیوزیلند مخاطبان دو برابر شده و به بیش از 26 میلیون مقاله نمایش در گفتگو با سایت و از طریق republishers.

به عنوان یک نه برای سود ناشر گفتگو تنها می تواند به گسترش پوشش ما به لطف مهم حمایت از خوانندگان مانند شما و حیاتی کمک های مالی از بودجه های محلی ما در دانشگاه همکاران: Auckland University of Technology, دانشگاه مسی, Te Herenga Waka — دانشگاه ویکتوریا ولینگتون دانشگاه کنتربری دانشگاه Otago و دانشگاه Waikato.

اگر شما جدید به مکالمه شما می توانید به عنوان خوانده شده ما منشور ما آخرین گزارش عمومی برای خوانندگان و همکاران و یا چگونه هر کسی می تواند دوباره ما مقالات به صورت رایگان.

شما می توانید در تماس ماندن با گفتگو پوشش از نیوزیلند توسط کارشناسان ثبت نام برای ما رایگان هفتگی NZ خبرنامه – تحویل به شما در هر دوشنبه.

و اگر شما می خواهم برای حمایت از این گفتگو را در استرالیا و نیوزیلند کار, لطفا در نظر تبدیل شدن به یک دوست و داوطلبانه کمک کننده به گفتگو. (لطفا توجه داشته باشید که کمک های مالی در دلار استرالیا اما همه کمک های مالی استفاده می شود برای حمایت از ما مشترک نیوزیلند و استرالیا تیم.)

با تشکر از شما برای حمایت خود را. و اگر شما می خواهم به استقبال Finlay و یا هر گونه سوال یا نظر در مورد ما نیوزیلند پوشش, لطفا ترک نظر خود را زیر و من بهترین من به عقب بر گردیم به شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو