ذرات ریز آلودگی هوا کاهش یافته است در سراسر ایالات متحده, اما فقیر و جوامع اقلیت هستند هنوز آلوده ترین

آلودگی هوا منجر به عنوان بسیاری از 9 میلیون مرگ و میر زودرس در سراسر جهان هر سال دو بار به عنوان بسیاری از جنگ های دیگر خشونت اچ آی وی/ایدز ، سل و مالاریا ترکیب شده است. ذرات ریز آلودگی هوا به خصوص خطرناک است: ذرات میکروسکوپی به راحتی وارد ریه ها و جریان خون و مغز با اثرات بهداشتی که شامل مرگ و میر نوزادان را کاهش و امید به زندگی برای بزرگسالان, سرطان ریه و بیماری های قلبی.

خوب ذرات آلودگی هوا است که به عنوان PM2.5 از آنجا که ذرات کمتر از 2.5 میکرون قطر – 40 بار کوچکتر از یک دانه شن و ماسه. واشنگتن گروه محیط زیست

ذرات ماده در غلظت آلودگی در ایالات متحده کاهش یافته است تقریبا 70% از سال 1981. اما در تازه منتشر شده مطالعه ما نشان می دهد که در مناطقی که آلوده ترین در سال 1981 هنوز آلوده ترین امروز و حداقل مناطق آلوده در سال 1981 هنوز حداقل آلوده امروز.

مناطق که سفیدتر و غنی تر در سال 1981 تبدیل شده اند نسبتا کمتر آلوده در طول زمان است. مناطقی که شد سفیدتر و غنی تر بین 1981 و سال 2016 تبدیل شده اند نسبتا کمتر آلوده در طول زمان است. در مقابل محله و جمعیت گروه که بیشتر در معرض ذرات آلودگی 40 سال پیش – نامتناسب کم درآمد و جوامع اقلیت – هنوز هم در معرض آلودگی بالاتر سطح است.

به عنوان دانشمندان که تمرکز بر روی محیط زیست و اقتصاد و سیاست ما بر این باورند که تداوم آلودگی هوا اختلافات مهم است. ما در مورد مراقبت است که مرفه و محروم. علاوه بر این نتایج ما باید مفاهیم زیست محیطی در سیاست های عمومی. به حدی که سیاست با هدف کاهش آلودگی نابرابری های شغلی است که به دور از به پایان رسید.

نقشه آلودگی در مقیاس محله

محققان شناخته شده و برای چندین دهه است که آلودگی هوا متفاوت در سراسر نقاط با توجه به فعالیت های اقتصادی, آب و هوا و عوامل دیگر. آن را نیز به خوبی مستند شده است که خانواده های کم درآمد مردم از رنگ و دیگر جوامع محروم هستند به طور نامتناسبی در معرض آلودگی هوا. پس از تحقیقات نشان می دهد که آلودگی هوا در ارتباط با مرگ زودرس پایین تحصیلی و کاهش درآمد مادام العمر این تفاوت ترویج اقتصادی و بهداشتی و نابرابری های اجتماعی.

چه شده است روشن است که چقدر آلودگی هوا نابرابری را در طول زمان تغییر. ما می خواستیم به درک ذرات آلودگی هوا نابرابری در یک روش سیستماتیک برای کل ایالات متحده بیش از چندین سال.

تا همین اواخر اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به این سوال به سادگی در دسترس نیست. ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست نظارت بر سطح ذرات آلودگی شناخته شده به عنوان PM2.5 در سراسر کشور. اما آن مانیتور پیشنهاد نسبتا پراکنده پوشش و متمرکز در نامتناسبی نقاط شهری.

در مطالعه ما ما اهرم تازگی در دسترس داده است که قطاری از PM2.5 غلظت بیش از 8.6 میلیون متمایز مکان های ایالات متحده از سال 1981 از طریق 2016. این داده ها ساخته شد از مشاهدات ماهواره ای و آلودگی های حمل و نقل مدل سازی همراه با آلودگی و نظارت بر سوابق. آنها با ارائه دقیق سال-با-تصویر سال از ذرات ریز غلظت برای هر یک از حدود 65,000 سرشماری دستگاه “محله” در ایالات متحده است.

ذرات آلودگی هوا را از ریه ها به جریان خون شده و می تواند گسترده بر بهداشت در سراسر بدن است.

مداوم نابرابری

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که شده است وجود دارد برخی از پیشرفت بیش از 35 سال گذشته در کاهش شکاف بین آلوده ترین و کم آلوده مکان. در سال 1981 PM2.5 غلظت آلوده ترین 10 درصد از دستگاه های سرشماری به طور متوسط 34 میکروگرم در هر متر مکعب. PM2.5 غلظت حداقل آلوده 10 درصد از دستگاه های سرشماری به طور متوسط 13 میکروگرم در هر متر مکعب. تفاوت بود 22 میکروگرم در هر متر مکعب.

در سال 2016 PM2.5 غلظت آلوده ترین 10 درصد از دستگاه های سرشماری به طور متوسط 10 میکروگرم در هر متر مکعب. PM2.5 غلظت حداقل آلوده 10 درصد از دستگاه های سرشماری به طور متوسط 4 میکروگرم در هر متر مکعب. تفاوت بود 6 میکروگرم در هر متر مکعب.

این کاهش شکاف احتمال زیاد حاکی از آن است که تفاوت در آلودگی ناشی از سلامت و ثروت و بهره وری در سراسر نقاط نیز در حال کاهش است. اما در حالی که آلودگی شکاف کاهش یافته است برای برخی از جوامع محروم این نبوده است جهانی.

بعد ما می خواستم ببینم که آیا مکان های خاص بیشتر یا کمتر آلودگی از مکان های دیگر و اینکه آیا آلوده ترین مکان های مشابه در طول زمان است. به بررسی این پرسش ها ما رتبه هر محله از آلوده ترین به حداقل آلوده برای هر سال است که ما تا به حال داده.

ما پس از بررسی این که چگونه این رتبه بندی تغییر بین 1981 و 2016 و متوجه شد که آنها قابل ملاحظه ای باقی مانده مداوم است. آلوده ترین مناطق در سال 1981 باقی می ماند آلوده ترین مناطق امروز و حداقل مناطق آلوده در سال 1981 باقی می ماند حداقل مناطق آلوده امروز. جوامع که محروم در سال 1981 باقی می ماند در معرض سطوح بالاتری از آلودگی امروز. اگر هر چیزی نسبی و نابرابری را بدتر برای فقیر و جوامع اسپانیایی زبان.

در حالی که PM2.5 غلظت کاهش یافته در سراسر کشور بین سال های 1981 و سال 2016 همان مناطق به طور کلی هنوز هم اکثر و حداقل آلوده است.

سهم نامتناسب از آلوده ترین مناطق بیش از 40 سال گذشته در جنوب کالیفرنیا در حالی که حداقل مناطق آلوده تر هستند پراکنده در سراسر ایالات متحده به عنوان مثال یک کودک متولد شده در لس آنجلس در سال 2016 شد در معرض 42 درصد بیشتر ذرات آلودگی کمتر از متوسط متولد شد و در ایالات متحده و 26 درصد آلودگی بیشتری نسبت به یک کودک متولد شده در شهر نیویورک است.

چند مناطق بینم بهبود و یا کاهش نسبی خود را ایستاده. اوهایو, غرب ویرجینیا, کنتاکی شرقی و شمال شرقی راهرو شد نسبتا کمتر آلوده از سال 1981 از طریق 2016. کالیفرنیا مرکزی و امپریالیستی دره جنوب غربی آریزونا در جنوب تگزاس و بخشهایی از آرکانزاس و اوکلاهما شد نسبتا بیشتر آلوده است.

انصاف و عدالت و سیاست عمومی

یافته های ما زیر خط محدوده و مقیاس و تداوم آلودگی هوا و نابرابری در ایالات متحده است. اما اگر ذرات کیفیت هوا بهبود یافته – که باید ترجمه به بهبود در سلامت و ثروت و بهره وری برای اکثر آمریکایی ها – چرا ما باید نگران نسبی نابرابری بین برخی از مکان و دیگران ؟

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

به نظر ما مداوم نابرابری بین بیشترین و کمترین آلوده جوامع مهم به خاطر انصاف, انصاف و عدالت نسبی مفاهیم. ما تعریف خود را بر اساس است که مزایای و کسی است که محروم در هر زمان داده شده. آلودگی نابرابری ترجمه به سلامت اقتصادی و اجتماعی و نابرابری.

برای دهه های فدرال و ایالتی دستورالعمل زیست محیطی را با هدف ارائه تمام آمریکایی ها با همان درجه از حفاظت از خطرات زیست محیطی. سازمان حفاظت محیط زیست, تعریف محیط زیست عدالت می گوید که “هیچ گروهی از مردم باید سهم نامتناسب از پیامدهای منفی زیست محیطی.” در این تحقیقات ما نشان می دهد که ایالات متحده در حال سقوط است ،

ایان Hardman, استاد تحقیق در دانشگاه استنفورد برنامه در انرژی و توسعه پایدار و جان Voorheis سرب اقتصاددان در سرشماری مرکز اقتصاددان مطالعات همكاري مطالعه شرح داده شده در این مقاله است. هر گونه نظرات و نتیجه گیری بیان شده در اینجا هستند کسانی که از نویسندگان بوده و لزوما منعکس کننده دیدگاه ها از اداره آمار آمریکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de