تورنتو — به عنوان غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور نزدیک درهای خود را در طول COVID-19 گیر برخی از دیرینه عملیات قادر نخواهد بود به بازگشایی زمانی که همه چیز بهتر است.

در تورنتو Vesuvio پیتزا و اسپاگتی خانه شده است در عمل از سال 1957 بود و قادر به زنده ماندن از طریق برخی از سخت ترین بار اما اعلام کرد که روز سه شنبه آن را به طور دائم در اواخر این هفته.

“من فکر می کنم که همه احساس کمی چگونه ما احساس: دل شکسته. و, آن لطمه می زند” صاحب پائولا Pugliese گفت: CTV News.

پس از اعلام این تقاطع محله پیتزا فروشی شده است آب گرفتگی با دستور منجر به گزارش خط تا بیش از یک ساعت بیرون رستوران در روز چهارشنبه.

در Aldergrove, B. C., زمرد ققنوس کمیک اعلام کرد در مارس 4 است که آن را دیگر نمی تواند اجاره و خواهد بود مجبور به بستن درهای خود را به طور دائم.

کریس Bodnar های کتاب های کمیک فروشگاه مالک گفت: صاحبخانه ارائه شده به تسلیم نیمی از این ماه اجاره, اما او هنوز هم نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن کسب و کار شناور.

“اگر من می توانم اجاره این ماه از دست داشتن یک زن و شوهر از هفته, من نمی توانم بگویم که من قادر خواهید بود به اجاره به علاوه در هفته آینده,” او گفت:.

در هالیفاکس, Najib فارس صاحب Mabata, ناهارخوری زیبا برنامه ریزی شده بود به گسترش است اما در حال حاضر با توجه به دائمی بسته شدن رستوران خود را.

“به عنوان یک کسب و کار جدید ما ندارد cushioning (یا) جریان نقدی برای حفظ برای بار دشوار مانند این ما تنها در کسب و کار برای 14 ماه” او گفت:.

فارس گفت: افت در فروش او را مجبور به اهدای هزاران دلار ارزش غذایی که بوده ام از چپ به پوسیدگی.

Pugliese, Bodnar و فارس نه تنها کوچک-صاحبان کسب و کار در تلاش برای پایان می رسد دیدار بی سابقه ای در طول این زمان.

یک نظرسنجی از 10,969 کانادا کسب و کارهای کوچک از کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل, منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد حدود 22 درصد از کسب و کارهای کوچک را به حال خود درآمد قطره به 0 $در طول بیماری همه گیر در حالی که تنها نیمی از آنها با اعتماد به نفس کسب و کار خود را برای زنده ماندن به پایان ممکن است تحت شرایط فعلی است.

“خطر در غیر این صورت سالم کسب و کار شکست خورده است به بدتر شدن روز به عنوان صورتحساب ستون تا با کمی و یا بدون درآمد در آینده” لورا جونز CFIB است معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در انتشار اخبار.

جونز امیدوار است دولت های استانی راه اندازی مشکلات مالی تا 5 ، 000 دلار برای هر ماه است که یک کسب و کار بسته شده است با توجه به COVID-19 و 25 درصد کاهش در مالیات بر املاک سالانه.

“کسب و کارهای کوچک را هیچ شادی در درخواست دولت کمک کند اما ما در شرایط فوق العاده” جونز گفت. “بدون بیشتر خطوط بیش از حد بسیاری از در غیر این صورت سالم کسب و کار خواهد شد در سمت چپ غرق در بدهی.”

ساسکاچوان و نوا اسکوشیا در حال حاضر ارائه مشکلات کمک های مالی برای کسب و کار مبارزه با آنها فقط یک بار پرداخت تا $5,000 هستند و بر اساس 15 درصد از کسب و کار ماهانه درآمد.

دولت فدرال کانادا و بانک ها باید چندین گزینه های مالی به منظور کمک به صاحبان کسب و کار کوچک به عنوان به خوبی.

کانادا اضطراری یارانه دستمزد ارائه می دهد 75 درصد یارانه دستمزد تا 12 هفته برای کسب و کار از تمام اندازه ها که از دست هر دو:

  • 15 درصد از درآمد خود را بین 15 مارس و آوریل 11;
  • 30 درصد از درآمد خود را بین 12 آوریل و مه 9; یا
  • 30 درصد از درآمد خود را بین 10 مه و ژوئن 6.

علاوه بر این تحت اعتبار کسب و کار در دسترس بودن برنامه هشت کانادا برترین بانک ارائه $40,000 وام های بدون بهره برای سال اول 25 درصد از آن بخشوده خواهد شد اگر آن را می تواند پرداخت شود تا پایان سال 2022.

هنوز جیم Cormier, مدیر شورای خرده فروشی کانادا در اقیانوس اطلس فصل گفت: COVID-19 می تواند در ادامه به ادعای کسب و کار و حتی پس از محدودیت ها برداشته.

“وجود دارد برخی از خرده فروشان است که نمی خواهد بود قادر به دوباره بجای اول برگشتن از این,” او گفت:. “بعد از آن شما خواهید بود با خرید و فروش به طور بالقوه فروش کندتر به عنوان جامعه اخذ شده است و در حال اجرا دوباره و شاید ماه ارزش پرداخت که در حال حاضر به علت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im