فیفا رئیس هشدار دوباره شروع فوتبال خیلی زود

فوتبال در سراسر جهان آمده است به وقفه با داخلی لیگ برگزاری مسابقات بزرگ مانند یورو 2020 و کوپا امریکا به تعویق افتاد برای یک سال.

“ما اولویت اول ما اصل یکی از ما استفاده خواهد کرد برای ما مسابقات و تشویق همه به دنبال این است که سلامت همراه اول” رده مربیان گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که فیفا گفته بود به خصوص با هدف اعضای آن است.

“من نمی توانم این به اندازه کافی استرس. هیچ بازی رقابت هیچ لیگ است که ارزش به خطر می اندازند یک زندگی انسانی است. هر کس در دنیا باید این بسیار روشن در ذهن خود است.”

در ضمن بحث ها برگزار می شود در سراسر جهان بیش از زمانی که و چگونه دوباره شروع این فصل در حالی که در برخی از کشورها وجود دارد اختلاف نظر بر سر اینکه آیا بازیکنان باید در صورت کاهش دستمزد.

“این امر می تواند بیش از غیر مسئولانه به زور مسابقات به سر اگر همه چیز نیست 100 درصد امن” رده مربیان گفت.

“اگر ما مجبور به صبر کمی طولانی تر ما باید انجام دهید. بهتر است صبر کنید کمی طولانی تر نسبت به هر گونه خطرات.”

رده مربیان تصریح کرد که فیفا شد, بررسی تاثیر مالی از توقف پس از آن می تواند آماده پاسخ درست.

“شما باید بدانید که ما وجود خواهد داشت و ما را در پیدا کردن راه حل با هم,” او گفت:. “شما هرگز به تنهایی… (و) جهان را می دانید که در آن پول می رود و به همان اندازه مهم است, چرا پول می رود وجود دارد.

“اگر فوتبال موفق به بحث در مورد که در آن هر کس کمک مثبت و نگه می دارد در ذهن منافع جهانی بیش از این فرد یکی, من معتقدم ما در آینده می تواند بهتر از ما گذشته و ما بهتر خواهد بود آماده برای زمان پیش” رده مربیان اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im