زن افسران پلیس جلو آمده و با اتهام آزار و اذیت جنسی, تبعیض

تورنتو — Effy Zarabi آمد از ایران به کانادا در سال 1991 با خانواده اش. او و نه پدر و مادر او مشتاق بودند برای فرار خود را در کشور جنگ زده و به سه فرزند خود را از یک زندگی بهتر.

Effy به سرعت آموخته زبان انگلیسی و در زمان او بود که یک نوجوان می دانستم که او می خواست یک حرفه ای حفاظت از مردم, به خصوص در این کشور بود که با استقبال خانواده اش.

“آن را در سنین نوجوانی. من می خواهم همیشه در اطراف قوی و مثبت زنان و من همیشه از نوع متصل است که با پلیس گفت:” Zarabi در مصاحبه با W5 در مورد او تصمیم به دنبال یک حرفه ای در پلیس. “آن را محترم حرفه ای. پس از آن فقط همیشه چیزی است که من می خواستم از سن جوان است.”

وارد شدن به کالج کار سخت و داوطلبانه در جامعه شد و فقط بخشی از سفر خود را به تبدیل شدن به یک افسر پلیس و پوشیدن لباس و نشان او آرزو.

“من یک خواهر بزرگ و یکی از چیزهایی که من می خواستم برای انجام کار برای به دست آوردن تجربه کار در تورنتو, جامعه مسکن است. چرا که این نوع به عنوان نزدیک به پلیس به عنوان شما می توانید.”

در سال 2008, Effy شد پاسبان در بزرگترین نیروی پلیس شهری در کانادا, Toronto Police Service.

Effy Zarabi

“آه آن proudest (لحظه) آن را به بهترین چیزی که تا کنون” گفت: Zarabi یادآوری اولین بار او را در او را. “این لحظه ای که شما احساس می کنید مانند” بله من در نهایت از آن ساخته شده. همه سخت کار پرداخت می شود.’ شما فقط احساس انجام شده است.”

آن را در طولانی نیست اما برای پرچم قرمز مورد آزار و اذیت و تبعیض که Zarabi ادعای او شروع به دیدن پلیس, کالج, همچنین به ارسال علائم هشدار دهنده در محل کار جدید.

او مدعی است که در حالی که مشغول به کار در پلیس تورنتو خدمات او به تجربه ثابت سد از پیشرفت های جنسی ناخواسته نواخته صریح مواد و نامناسب و جنسی, پیام های برخی از هدفمند به طور مستقیم در او.

“من فکر می کنم همه می گویند خوب می دانستم که چه شما خودتان را به گرفتن” Effy به یاد می آورد: “اما شما واقعا نمی. شما نمی دانید تا زمانی که شما وجود دارد.”

ادعای Zarabi است صحبت کردن در مورد نیست بر خلاف کسانی که از بیش از 3000 زن افسران RCMP. در سال 2016 آنها موفق به کسب یک پیروزی عظیم که RCMP حل و فصل در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ادعا کرد که آنها تا به حال با آن مواجه آزار و اذیت جنسی زورگویی و تبعیض جنسیتی.

در پی که نقطه عطفی در حل و فصل دیگر افسران زن در کانادا آغاز شده و با هم به صحبت کردن در یک گروه 12 در Waterloo, Ontario; یکی دیگر از 14 در کلگری – محدود هم با تجربیات خود و رو به با این امید که در شماره صدای آنها ممکن است شنیده می شود.

جن مگنوس یکی از آن زن افسران. به عنوان یک پاسبان برای خدمات پلیس کلگری او همچنین می گوید او را تحمل مداوم آزار و اذیت جنسی در طول 14 سال ، مگنوس می گوید زمانی که او صحبت می کرد و یا تلاش برای ایجاد تغییرات آن بدتر بنابراین او داد تا خود را نشان.

هنگامی که او استعفا داد و علنا در سال 2017, در مقابل یک پلیس کمیسیون جلسه مگنوس صحبت کرد و برای دو دقیقه ارائه آماده کرد.

“من شده اند با قلدری از نظر جنسی مورد آزار و تخریب و متنبه” او گفت: تکان دادن و در آستانه از اشک. “من ترک پلیس کلگری خدمات خدمات پلیس کلگری چپ من. “و سپس او فرو ریخت سر او را در دست او.

Jen Magnus

مگنوس در حال حاضر با تمرکز توجه خود را بر پژوهش است. او دکترا پایان نامه تحت عنوان “تاثیر یک فرهنگ مردانه در پلیس.” W5 از او پرسیدم که آیا آزار و اذیت و سوء استفاده مواجه با ماموران در این کشور سیستمیک است.

پاسخ او: “کاملا آن است. در این روز من به یکی از دوستان که هنوز در کار او می شنود داستان وحشتناک او در تلاش است برای کمک به آنها (زن افسران) اما آنها خیلی ترس. به طوری که آنها ساکت بمانند. این دلخراش, اما من درک می کنم.”

سکوت یک دلیل بزرگ وجود ندارد جامد آمار در مورد این موضوع در کانادا. این که چرا شخص ثالث مشاوران در حال حاضر در آورده به انجام بی طرف محل کار بررسی و حصول اطمینان از ایمنی برای همه کسانی که کمک می کند.

یک بررسی انجام شد برای پلیس کلگری در سال 2013. تورنتو خدمات پلیس در حال انجام در حال حاضر انتظار می رود به طور کامل در بهار سال 2020 است.

W5 با نزدیک شدن روسای پلیس سراسر کانادا و دریافت برخی بسیار رک و پاسخ در مورد فرهنگ آنها می گویند آنها متعهد به در حال تغییر است. یکی از کسانی که در ستاد بود Bryan لارکین از واترلو پلیس منطقه ای است.

“این مناسب نیست که در آن من می خواهم به آن باشد اما من معتقدم که ما در حال رفتن در مسیر درست” گفت: لارکین که در ادامه به بحث در مورد گام های بعدی.

“من فکر می کنم که شما می دانید, آن را تبدیل به بزرگ تمرکز پلیس و رهبران این است که ما چه می خواهیم ما حرفه ای شود ؟ چگونه ما می خواهیم به منعکس کننده جامعه ؟ و من معتقدم که پلیس همیشه این فرصت را به یک سفیر می شود به یک رهبر به یک تغییر دهید.”

Effy Zarabi, این دختر جوان که به کانادا آمدند و تحقق رویای خود را از بودن یک افسر پلیس است که در حال حاضر در استرس را ترک کنند. او و دو زن دیگر افسران را تهدید به شکایت به پلیس تورنتو خدمات برای فعال کردن یک “سمی نژادپرستانه و جنسیتی فرهنگ است.”

که تهدید به طرح دعوی در دادگاه fizzled از زمانی که دو نفر دیگر از افسران مستقر و امضا عدم افشای توافق نامه.

Effy می خواستم به باقی می ماند آوازی است و در حال حاضر در آوردن او ادعا می کند به دادگاه حقوق بشر انتاریو. با وجود مواجهه با موانع او می گوید: او هنوز امید به زندگی حرفه ای او ساخته شده است.

“شما باید خوش بینانه است. شما باید به فکر می کنم مثبت است. شما باید به این باور در تغییر است. شما باید به نگه داشتن خودتان یادآوری چرا شما در حال مبارزه ، حتی اگر آن را سخت, شما می دانید, شما سعی می کنید. شما باید به.”

سازمان دیده بان W5 را مخدوش نشان’ روز شنبه در 7pm در CTV

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im