من مدت ها به دنبال ایجاد تغییرات رادیکال به من زندگی مانند ترک سمی در محل کار و از دست دادن وزن است. با این حال من هرگز در اطراف آن. من می ترسم به ترک کار و غمگین در مورد اضافه وزن – و من خوردن در زمانی که من احساس می کنم که در راه است. تا چه حد انسان محور با ترس و احساسات ؟ چه نقطه منطقی فکر کردم اگر آن را نگه می دارد گرفتن overridden احساسات ؟ Ed, 42, London.

یکی از معروف ترین صدمات مغزی در تاریخ ثبت شد که رنج می برد توسط Phineas Gage. داشتن تا به حال زیادی آهن و میله رانده از طریق سر خود را گیج از دست داده و بخش عمده ای از قشر است که در میان چیزهای دیگر تسهیل تعامل بین استدلال و احساسات. گیج جان سالم به او آسیب و نگهداری بسیاری از عملکردهای شناختی. او می تواند ریاضی اما او موفق به ایجاد تقریبا هر گونه تصمیم گیری – به ویژه کسانی که مربوط به تعاملات اجتماعی.

چرا که تصمیم گیری یک موضوع پیچیده است که شامل هر دو استدلال و احساسات. حتی بیشتر عاطفی فرد با استفاده از تفکر منطقی زمانی که تصمیم گیری و حتی منطقی ترین فرد تحت تاثیر احساسات هنگام تصمیم گیری. در عین حال ما اغلب به عنوان شما در اینجا تمایل به برجسته کردن نقش منفی از احساسات در تصمیم گیری.


این مقاله بخشی از پرسش های بزرگ زندگی

مکالمه سری جدید co-منتشر شده با BBC آینده به دنبال پاسخ به خوانندگان ما’ سوالات آزار دهنده در مورد زندگی و عشق و مرگ و جهان. ما با حرفه ای که محققان اختصاص داده اند جان خود را برای کشف دیدگاه های جدید در پرسش هایی که زندگی ما را شکل میدهند.


این ممکن است به نظر می رسد مانند زندگی ساده تر خواهد بود اگر ما می تواند کاملا منطقی. اما تکامل پشتیبانی توسعه احساس و تفکر دقیقا از آنجا که ما نیاز به آنها را هر دو. احساسات مراقبت از ما خواسته و نیاز در حال حاضر در حالی که عقلانیت است دفاع از منافع ما و تندرستی در آینده است. من این دو نهاد است که در زندگی ما Tod (امروز) و تام (فردا).

اگر تام وجود ندارد و ما قطعا در شکل بد است. فقط تصور جهان بدون استدلال – ما را از دست دادن علاقه چیزی نیست که ما ارائه فوری لذت. ما را جلوگیری از, آموزش تولید و حفاظت از خودمان. ما به سادگی فرو رفتن به یک زندگی از اعتیاد که در کشتن ما حتی قبل از اینکه ما موفق به نژاد است.

اما بدون Tod ما نمی خواهد زنده بماند یا نه. مرگ است که ما را با ارائه فوری تصمیم گیری زمانی که خطر قریب الوقوع است. اگر ما به نقطه یک خودرو در حال آمدن به سمت ما در حالی که در حال عبور از خیابان, مرگ, ما متوقف خواهد شد. تام ممکن است قادر به محاسبه سرعت و فاصله برای گفتن اینکه آیا یا نه ما در معرض خطر هستند اما در زمان او خواهم آمد تا با پاسخ, از آن خواهد شد خیلی دیر است.

Tod نیز ما تسهیل تعاملات اجتماعی نه تنها با عادات مثبت مانند عشق و همدلی بلکه با تند و زننده هستند. مطالعات نشان می دهد که افرادی که می توانند موجب یک درجه خاصی از خشم و توهین در چانه زنی و بحث را بهتر از اندازه گيري مردم است.

جهان بدون احساسات

اما فراتر از همه این ها وجود دارد که یکی از مهم همین دلیل ما هرگز نباید متاسفم برای Tod که بخشی از ما است. دوست من تالی Tishbi های برجسته هوش مصنوعی (AI) محقق معتقد است که در چند دهه AI را مدیریت برای انجام دور با مرگ و اعطای همه ما زندگی ابدی – البته دیجیتالی. در اینجا این است که چگونه آن را در حال رفتن به محل کار: ما در طول زندگی به طور منظم – فاز 1 – یک پایگاه داده ذخیره خواهد کرد تمام تصمیمات و نظرات و ایده های ما تا کنون ساخته شده همراه با شرایطی که در آن آنها ساخته شد.

یادگیری ماشین (یک نوع AI) تکنیک خواهد شد و سپس تجزیه و تحلیل این داده ها و تولید نرم افزار است که می تواند تصمیم گیری در شرایط فرضی بر اساس آن ما در زمان در زندگی ما است. زمانی که ما فاز 1 زندگی در نهایت خاتمه ما را وارد فاز 2 از زندگی ابدی از طریق این نرم افزار. بدن ما خواهد بود و مرده در این مرحله و این داده ها را از ذهن ما به جای خواهد بود در واقع یک کامپیوتر است.

ما احساس یا تجربه اما برای تمام اهداف دیگر ما می شود وجود دارد. این نسخه از خودمان می تواند از سر کار ما به عنوان یک مدیر اجرایی به این دلیل که ماشین را دقیقا همان تصمیم گیری است که ما انجام داده اند حال ما شده است در فاز 1 از زندگی ما است. این امر نیز هنوز قادر به ارائه مشاوره به فرزندان ما که در 90s و قادر به اظهار نظر در مورد گرند-گراند-نوه دوست دختر جدید در 2144.

‘ما هرگز ملاقات کرد اما در اینجا چیزی است که من فکر می کنم در مورد دوست دختر خود را’. whiteMocca

اما اجازه دهید در حال حاضر به بازگشت به Tod و تام. زندگی بدون مرگ خواهد نگاه بسیار شبیه به آنچه که دوست من تماس فاز 2 از زندگی و آنچه که من اسمش مرگ با پیشرفته آلبوم عکس. تا به حال ما تصمیم گیری های حکومت صرفا توسط تام نمی شود ما را انسان – ما خواهد بود الگوریتم.

برای شما آن را برای تلفن های موبایل مانند مرگ است و حاکم روز در زندگی خود را ترک فضای کمی برای تام. پس از همه, شما همیشه می توانید شروع یک رژیم غذایی و یا کار خود را ترک فردا – در حال حاضر اگر شما می خواهم به جای استراحت. مردم ممکن است متفاوت باشد در چه مقدار از آنها با تکیه بر تفکر منطقی اما همه در نهایت با استفاده از هر دو – حتی شما. شما باید بعد از همه شناسایی یک هدف است که شما می خواهید برای رسیدن به.

پس چگونه می تواند ما باید یک تعادل بهتر بین مرگ و تام ؟ چندین روانشناسی مطالعات نشان می دهد که ما صبر با تام تهی شده است و نه به سرعت. این تعجب آور نیست زیرا او کسی است که به ما می گوید به انجام آن چیزهای ناخوشایند مانند دور ماندن از کروسانت. هنگامی که ما بچه ها بود نقش پدر و مادر ما به ما کمک می کند به دعوت تام در. اما حتی زمانی که ما مستقل هستند ما نیاز به کمک در روشی مشابه از زمان به زمان.

یکی از راه های انجام این کار این است که به درخواست ما شریک زندگی و یا دوستان برای حمایت از ما در دستیابی به اهداف ما است. یکی دیگر از دعوت تام به اظهار نظر در مورد شخص دیگری که در یک وضعیت مشابه به ما. ما نمی مانند تام به ما بگویید چه باید بکنید, اما ما کنجکاو به شنیدن آنچه که او برای گفتن دارد. بنابراین با کمی از خود فریبی ما ممکن است قادر به گرفتن چشم انداز یک “بی طرف تماشاگر” است که آن را سخت تر او را نادیده بگیرد.

Tod و تام در حال بهتر دوستان از ما تمایل به این باور است. آنها را تغذیه و تقویت یکدیگر است. بهترین و منطقی تصمیم گرفتن احساسات به حساب آورد. اگر شما می خواهید برای رفتن بر روی یک رژیم غذایی بهترین گزینه ای است که همیشه چیدن یک با کمترین مصرف کالری اما یکی که دوست دارید و می توانید با چوب. برای برخی از مردم آن را از غذا خوردن فقط سیب زمینی آب پز در حالی که برای دیگران این خواهد بود که یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات.

انجام نمی شود ترس به اجازه Tod می گویند. و گرفتن برخی از کمک با دعوت تام در. آن است که در نهایت هم که آنها بهترین کار است.


برای دریافت تمام زندگی را پاسخ پیوستن صدها نفر از هزاران نفر از مردم که ارزش مبتنی بر شواهد اخبار با اشتراک در خبرنامه ما. شما می توانید خود را برای ما ارسال پرسش های بزرگ از طریق ایمیل در bigquestions@theconversation.com و ما سعی خواهیم کرد به یک محقق یا کارشناس در این مورد.

بیشتر پرسش های بزرگ زندگی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو