OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است یکی دیگر از به روز رسانی عظیم یارانه دستمزد برنامه کمک های بیشتر برای دانش آموزان است و پیش بینی که در مارس کار شماره آینده در روز پنج شنبه خواهد بود گریم.

در عین حال یکی دیگر از به روز رسانی در حال حاضر حدود 73 میلیارد یارانه دستمزد دولت فدرال است که در فرایند نورد ترودو اعلام پارامترهای واجد شرایط در حال آرام بودن.

قبلا دولت گفت که کسب و کار را به نشان می دهد 30 درصد کاهش درآمد نسبت به سال گذشته که برخی از شروع یو پی اس و کسب و کار جدید نمی قادر خواهد بود به انجام.

در حال حاضر شرکت در حال حاضر می تواند خود را با یکدیگر مقایسه درآمد از دست رفته به طور متوسط از آنچه آنها ساخته شده در ژانویه و فوریه سال 2020 خواهد شد فقط نیاز به نشان می دهد 15 درصد کاهش در ماه مارس ،

برای ماه های آوریل و مه کسب و کار نیاز به نشان می دهد 30 درصد ضرر و زیان یک بار دیگر. کارفرمایان نیز اجازه داده می شود برای اندازه گیری درآمد خود را یا بر اساس عنوان آنها به دست آورده و یا به عنوان آنها دریافت کرده است.

“از آنجا که بسیاری از ما تنها احساس تاثیر COVID-19 نیمه راه از طریق ماه,” او گفت:. یارانه خواهد بود در 75 درصد از حقوق کارکنان به دلار 847 یک هفته هر کارمند برای 12 هفته عطف به ماسبق را به 15 مارس برای شرکت های بزرگ و کوچک.

موسسات خیریه نیز در حال اعطا توانایی را انتخاب کنید که آیا یا نه که شامل درآمدهای دولت در محاسبات خود از درآمد از دست رفته در هنگام استفاده از.

“دولت ما درک که نه همه کسب و کار کار راه همان… ما را حفظ خواهد کرد, گوش دادن اما ما واقعا امیدواریم که شما با استفاده از این کمک ها را از کشور خود و از شهروندان خود را به rehire و پرداخت کارگران خود را” ترودو گفت.

ترودو تشکر ذینفعان برای ورودی خود را در میلیاردها دلار از برنامه های کمک پرده برداری کرد تا به امروز گفت: آنها کمک کرده اند به “اصلاح” روش خود را ساخت کمک های ارائه شده به عنوان فراگیر به عنوان امکان پذیر است.

پیش بینی دوم مجلس به یاد بیاورید به تصویب گسترش یارانه دستمزد نخست وزیر گفت که او با دعوت از مخالفان برای پیوستن به آنها در بازگرداندن خانه “در اسرع وقت” به تصویب این تغییرات است.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت که خانه رهبران از همه طرف در حال مذاکره در حال حاضر چگونه مجلس می تواند دوباره به بحث لایحه جدید.

“ما بسیار امیدواریم که به سرعت اتفاق می افتد و ما بسیار امیدواریم که قوانین پشتیبانی خواهد شد,” او گفت:.

وزیر دارایی لایحه Morneau کمتر بود ظریف: “از نقطه نظر من از آن زمان با آن است.”

محافظه کاران می گویند که آنها آماده هستند به تصویب آخرین اقدامات, اما می خواهم برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس توافق بر افزایش مسئولیت پذیری اجازه می دهد آنها را به سوال از وزیران به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

در همان زمان محافظه کاران می گویند که آنها می خواهم برای دیدن این اقدامات امداد نورد سریع تر است.

“A little less conversation کمی بیشتر اقدام” محافظه کار سرمایه گذاری منتقد Pierre Poilievre گفت: در پارلمان هیل روز چهارشنبه هشدار می داد که اگر کسب و کارهای کوچک را دریافت نمی مالی زندگی رفتس به زودی آنها ممکن است هرگز قادر به بازگشایی برای کسب و کار قرار دادن میلیون ها نفر از کار.

در مواجهه با سوال در مورد نورد تغييرات دستمزد یارانه ترودو گفت: دولت تمرکز بر گرفتن هر دو یارانه دستمزد و کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند— ارائه می دهد که 2000 دلار در ماه برای چهار ماه برای کسانی که واجد شرایط کردن درب به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“ما فقط نیاز به دو اقدامات کمک خواهد کرد که میلیون ها کانادایی را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و تصمیم به کار بر روی پالایش آنها را بعد از” ترودو گفت.

دفاع از راه یارانه دستمزد شده است ساختار در مقابل ارسال جهانی پرداخت که پس از آن خواهد بود چیتی در زمان مالیات برای کسانی که لازم نیست آن Freeland گفت که یارانه “کمک می کند تا برای حفظ این مهم ارتباط بین کارفرمایان و کار خود را… و آن را به کمک به کسب و کار باقی می ماند به طور کامل عملکرد و دست نخورده است.”

ارائه جزئیات بیشتر در مورد به روز شده کمک برنامه Morneau گفت: هدف این است که برای کمک به همه کسب و کار است که “به طور قابل توجهی تحت تاثیر” توسط COVID-19.

او همچنین پرچم که کسب و کار را به صدق و گواه خود درآمد قطره در هر ماه.

برای کسانی که به فکر سوء استفاده از این سیستم Morneau برجسته شده است که صاحبان کسب و کار در بر داشت به سوء استفاده از بودجه می تواند تا پنج سال زندان و جریمه های سنگین مانند نیاز به پرداخت 225 درصد از آنچه را که آنها دریافت کرده است.

دانشجو شغل تابستان

دولت همچنین اعلام کرد تغییرات موقت به کانادا تابستان شغل برنامه. در حال حاضر کارفرمایان که استخدام تابستان دانش آموزان می توانند برای یارانه تا 100 درصد از ارضی استان یا حداقل دستمزد ساعات روز:.

این کمک خواهد کرد که ایجاد تا 70,000 شغل برای کانادایی ها بین سنین 15 و 30 و کمک خواهد کرد که آنها را به کار تجربه و درآمد با وجود وضعیت کنونی اقتصادی است.

قاب زمان برای این کار سرمایه گذاری نیز در حال تمدید تا پایان ماه فوریه با توجه به برخی از مشاغل خواهد شد “شروع دیرتر از حد معمول” ترودو گفت. دانشجو استخدام نیز می تواند به کار پاره وقت و توجه بسیاری از کسب و کار تا به حال به مقیاس عملیات خود را.

نخست وزیر گفت که لیبرال هستند و درخواست نمایندگان مجلس در سراسر کشور برای کمک به اتصال کسب و کار و سازمان است که در حال ارائه خدمات اساسی با دانش آموزانی که کمک می کند در این زمان است.

“در این آب و هوای اقتصادی آن را سخت برای مردم در تمام سنین به پیدا کردن کار می کنند اما افراد جوان به ویژه آسیب پذیر هستند. آنها به نیروی کار به طوری که آنها لازم نیست که مقدار زیادی از پول خود را کنار بگذارند برای این نوع از وضعیت” ترودو گفت.

“در همان زمان آنها نیاز به تجربه کاری خود را امن بعدی کار و پول برای پوشش هزینه های زندگی خود را و کمک درسی برای بقیه سال.”

کار شماره خواهد بود ‘سخت’

ترودو در ادامه می گویند دولت را مجبور به گفتن بیشتر در مورد کمک های بیشتر برای کانادایی ها همه آنها را در برخی از راه است نهفته ویروس.

“اگر شما در حال کار کمتر از 10 ساعت در هفته ما خواهد شد به شما گفتن که چگونه شما می توانید درخواست برای CERB. اگر شما یک دانش آموز برای مثال در بالای کانادا شغل تابستان برنامه ای است که ما در مورد صحبت امروز ما رو به جلو بیشتر اقدامات” ترودو گفت.

از اواسط ماه مارس بیش از چهار میلیون کانادایی ها باید کاربردی برای کمک های مالی اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از کسانی که با مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار و نمی واجد شرایط برای برنامه های سود ایجاد شده است.

صحبت کردن به دامنه فدرال کمک های نورد تا کنون از وام به کسب و کار مالیات deferrals خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos گفت: هدف این است که برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی از “تبدیل شدن به یک افسردگی است.”

“رکود اقتصادی می شود و افسردگی و زمانی که یک دولت نمی تواند فوری و سریع و یکدست اقدامات در پاسخ به شدید وضعیت اقتصادی” Duclos گفت.

کار شماره ماه مارس زمانی که بسیاری از فیزیکی فاصله اقدامات و کشورهای اضطراری رفت و به اثر در حال بیرون آمدن در روز پنج شنبه و ترودو است و پیش بینی یک تصویر تیره و تار.

“اگر اقتصاد ما این است که برای دریافت از طریق این ما نیاز به کسب و کار برای زنده ماندن و کارگران برای دریافت پرداخت می شود. کار شماره ماه مارس خواهد بود و فردا و آن را برای رفتن به یک روز سخت برای کشور” ترودو گفت.

علاوه بر نگاه به وضعیت فعلی نیروی کار مرکز آمار کانادا می گوید این گزارش همچنین شامل افرادی که شاغل هستند اما نه در حال حاضر و در عین حال هنوز هم پرداخت می شود افرادی که مشغول به کار کمتر از نیمی از معمول خود را ساعت اما هنوز شاغل و افرادی که بیکار هستند و می خواهم یک کار اما نه به طور فعال به دنبال دلیل این بیماری همه گیر.

این دسته بندی شامل می شود برای نشان دادن یک عکس فولر از اثرات COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو