فدرال پرده هدفمند COVID-19 کمک برای انرژی ، هنری و ورزشی بخش های

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است یک سری جدید از هدفمند اقدامات مالی برای کمک به انرژی و هنر و فرهنگ و ورزش بخش خصوص سخت ضربه توسط COVID-19 همه گیر است که متوقف بسیاری از جنبه های زندگی در کانادا.

از طریق اقدامات جدید با هدف کمک به این صنایع دولت فدرال می گوید این است که به ارائه پشتیبانی های اضافی برای برخی از صنایع که کاهش یافته است از طریق ترک از زمان برنامه های کمک های مالی با هدف ایجاد و حفظ شغل.

“در طول چند هفته گذشته همه گیر است و ایجاد اضطراب و عدم اطمینان برای همه کانادایی ها اما برخی از آنها در حال رفتن را از طریق زمان به خصوص سخت. COVID-19 آورده است بسیاری از صنایع به توقف و کارگران در سراسر کشور در حال مبارزه به عنوان یک نتیجه” ترودو گفت.

اقدامات جمعه اعلام کرد شامل مراحل خاص به کارگران در آلبرتا, Saskatchewan, بریتیش کلمبیا و نیوفاندلند و لابرادور در کار و همچنین به عنوان کمک های اضافی برای روستایی صاحبان کسب و کار در سراسر کشور است.

همچنین روز جمعه اعلام شد که کانادا و ایالات متحده توافق کرده اند که برای تمدید زمان بسته شدن مرز به همه غیر ضروری سفر برای حداقل یک ماه دیگر در حالی که مذاکرات ادامه خواهد داد که آیا مجلس از سر گرفته خواهد شد.

انرژی بخش اقدامات

به جای گرفتن در یک گسترده تر در صنعت انرژی یونان به عنوان برخی از ذینفعان به نام به حال برای دولت فدرال اعلام کرده است:

  • صرف $1.7 میلیارد دلار برای تمیز کردن یتیم و غیر فعال حلقه چاه در آلبرتا, Saskatchewan و B. C. که لیبرال ها می گویند را حفظ 5,200 شغل در آلبرتا به تنهایی و اجازه خواهد داد که توسعه در غیر فعال زمین;
  • ایجاد $750 میلیون کاهش انتشار صندوق با تمرکز بر متان به “ایجاد و حفظ 10,000 شغل از طریق کاهش آلودگی تلاش” از جمله مبلغ 75 میلیون دلار برای کمک به صنعت دریایی کاهش تولید گازهای گلخانه ای در نیوفاندلند و لابرادور; و
  • گسترش حمایت های اعتباری در معرض خطر متوسط شرکت های انرژی “به طوری که آنها می توانید عملیات حفظ و نگه داشتن کارکنان خود را.”

“در حال حاضر کارگران و خانواده ها در حال مبارزه به خاطر چیزهایی که خارج از کنترل خود. هر دو اثرات مخرب این بیماری همه گیر و جنگ قیمت رانده شده توسط خارجی منافع یک چالش” ترودو گفت: در روز جمعه. “به عنوان یک نتیجه, شرکت مجبور به کاهش سرعت و یا توقف عملیات خود را ترک بیش از حد بسیاری از مردم از کار.”

آلبرتا برتر Jason Kenney ارائه شده خود را با تشکر از ترودو برای بخش انرژی کمک کند گفت: از آن خواهد شد “بحرانی شدن هزاران نفر از مردم در بخش انرژی بازگشت به کار بلافاصله.”

پرسید که چرا دولت فدرال نشده است ارائه گسترده تر در صنعت انرژی نجات ترودو با اشاره به برنامه های در حال حاضر نورد از برای کمک به از کار کانادایی از جمله کسانی که در بخش نفت و گاز مانند 75 درصد یارانه دستمزد.

نخست وزیر گفت: اقدامات دولت خود را اعلام کرد نیز حفظ تمرکز در مبارزه با تغییرات آب و هوایی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای به عنوان مبارزه با COVID-19 همچنان ادامه دارد.

“ما همچنان به نگاه در راه ما می توانیم حمایت از صنایع مهم در این کشور” ترودو گفت.

روستایی, فرهنگ و هنر, کمک

جدید برای پشتیبانی از این بخش دنبال چندین به روز رسانی و گسترش به طور مستقیم کمک برای کانادایی ها و همچنین به عنوان پشتیبانی مالی برای شرکت ها.

ترودو گفت که دولت او شنیده ام برخی از هنر و فرهنگ جوامع است که این اقدامات تا کنون نمی آنها را پوشش میدهد.

در پاسخ دولت فدرال است:

  • ارائه $962 میلیون دلار برای توسعه منطقه ای سازمان برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مناطق روستایی دسترسی به منابع مالی;
  • هزینه 270 میلیون برای حمایت از نوآوران و سایر مراحل اولیه توسعه شرکت هایی که واجد شرایط نیست, برای یارانه دستمزد و
  • ارائه 500 میلیون دلار به میراث کانادا برای کمک به کارگران در هنر و فرهنگ و ورزش بخش است.

در ترودو گفت که هنرمندان هنرمندان و ورزشکاران به ارمغان آورده اند آرامش, خنده, و, الهام, با وجود وضعیت وخیم این کشور مواجه است و بنابراین دولت کانادا احساس مهم برای آنها وجود داشته باشد.

تا به امروز بیش از 7.5 میلیون پرداخت شده است از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند و ترودو در روز جمعه گفت که رفتن به جلو به آخرین آمار و ارقام است که این ادعا 2000 دلار در ماه خواهد بود برنامه های نوشته شده در دولت باز داده ها پورتال سه بار در هفته برای محققان و دانشگاهیان برای دسترسی و استفاده از اطلاع رسانی مربوط به سیاست کار می کنند.

در پاشنه از PREMIERS’ تماس بگیرید

آخرین اقدامات کمک های اولیه آمده پس از یک شنبه شب در تماس با premiers که در آن جزئیات بیشتر و اجرای یک وعده داده شده توافق فدرال استانی به بالا حقوق کارگران ضروری مانند کسانی که در دراز مدت مراقبت از خانه نیز مورد بحث قرار گرفت.

روز چهارشنبه اعلام کرد دولت فدرال مشغول به کار بود به هزینه-سهم دستمزد افزایش, برای, ضروری خط مقدم کارکنان که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه است.

با توجه به سازمان بنادر و دریانوردی بازخوانی همه در تماس با “توافق بر نیاز فوری برای اطمینان از تسهیلات مراقبت دراز مدت منابع آنها نیاز به حفاظت از سلامت و رفاه ساکنان و کارگران است.”

نزدیک به نیمی از تمام رمان coronavirus مرگ و میر در کانادا مرتبط به مراقبت طولانی مدت خانه.

استانی ارضی و فدرال و رهبران نیز گفت: برای رسیدن به یک اجماع که فاصله فیزیکی خود-جداسازی و قرنطینه اقدامات در جای خود باقی می ماند “ضروری است.”

سنا, تعلیق تا ماه ژوئن

به عنوان ادامه در مورد اینکه آیا و چگونه مجلس عوام می تواند رزومه نشست روز دوشنبه مجلس سنا اعلام کرده است نمی توان آن را از سرگیری آن نشسته برای بیش از یک ماه است.

تمام چهار احزاب به رسمیت شناخته شده نیاز به آمده به برخی از توافق اگر زمان خانه تعلیق به پایان می رسد که در آوریل 20, برای تمدید شود.

“در حال حاضر در کتاب وجود دارد یک قانون است که می گوید که 338 نمایندگان مجلس نیاز به پرواز جمعه شب دوباره به اتاوا در صبح روز دوشنبه به مجلس قرار است برای از سرگیری. بدیهی است که یک ایده خوب نیست ما در شرایط عادی” ترودو گفت.

محافظه کاران می خواهم برای از سرگیری برخی از فرم پایین pared و جسمی دور در فرد نشسته با بیشتر ضد عفونی کننده بر روی دست در مجلس عوام مجلسی برای چهار روز در هفته بلوک Quebecois باید گفت آنها نه به نفع فرد در جلسات داده شده فعلی بهداشت عمومی ارشاد در حالی که جدید دموکرات ها و لیبرال ها نشان داده اند تمایل خود را برای چیزی در میان است.

تا ویژگی های و رویه تدارکات به طور کامل مجازی مجلس می تواند تاسیس شود و پیشنهاد فدرال لیبرال ها نشان می دهد ترکیبی از محدود فرد در نشست با پرسش و پاسخ دوره به عنوان محافظه کاران مشتاق هستند برای تکمیل جلسات مجازی است که از بین بردن نیاز برای تمام خانه مدیریت کارکنان و امنیتی به طور منظم مجددا وارد ساخت.

“بدیهی است که نقطه مجازی نشست خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که کانادایی ها که در فاصله رانندگی از اتاوا ادامه به دیدگاه های خود را نشان داده و نگرانی های خود را شنیده” ترودو گفت.

سنا جمعه اعلام کرد که تصمیم گرفته است که از آن خواهد شد گسترش آن adjournment, دوره تا ژوئن 2, جلوگیری از هر گونه اضافی فوری به یاد می آورد مورد نیاز برای قبولی در بیشتر قوانین اضطراری. آن را تا به حال در ابتدا توافق به حالت تعلیق تا زمانی که مارس 21 بود اما پس از توافق اجازه می دهد تا برخی از کمیته های انجام تلفنی یا ویدئو کنفرانس جلسات به مطالعه مسائل مربوط به COVID-19 بحران است.

“این تصمیم گرفته شد به عنوان بخشی از اوباما و تلاش برای کاهش گسترش COVID-19. سخنران خواهد شد ادامه رایزنی با سنا رهبری به عنوان وضعیت گستراند” گفت: سنا سخنران جورج Furey, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im