فدرال به پرده کمک های اضطراری برای کشاورزی-مواد غذایی بخش ضربه سخت COVID-19

OTTAWA — این ترودو انتظار می رود که دولت امروز اعلام معنادار و هدفمند حمایت مالی برای کشاورزان ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر.

اعلام خواهد شد فقط به عنوان برخی از کشاورزان در حال ساخت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به محصولات گیاهی و دیگران با توجه به اینکه آیا آنها نیاز به جمع اوری خود گاو و خوک و مرغ به دلیل کاهش ظرفیت پردازش گوشت, گیاهان, که ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر به گسترش مرگبار کروناویروس که باعث COVID-19.

دولت فدرال گرفته است برخی از گام های کوچک برای کوسن ضربه به کشاورزان اما وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau شده است امیدوار کننده برای چندین هفته است که کمک های بیشتری در راه است.

فدراسیون کشاورزی کانادا شده است و هشدار داد که کمک های مالی ضروری و مورد نیاز برای محافظت در برابر کمبود مواد غذایی در کانادا.

دو هفته پیش فدراسیون خواست دولت برای ایجاد امنیت غذایی اولویت دوم تنها به حفاظت از سلامت کانادایی.

“این یک گام بزرگ به, و در حالی که CFA معنا نیست که به علت ترس و وحشت در مورد ناامنی غذایی ما احساس وجود دارد هیچ گزینه دیگری به عنوان بخش ما در نقطه اوج که در آن عواقب ناشی از عدم معنی دار حمایت ما از دولت فدرال تاثیر داخلی ما تامین مواد غذایی” فدراسیون جمهور مری رابینسون گفت: در بیانیه صادر شده در مارس 20.

“به عنوان کشاورزان را محصول و حیوانات تولید برنامه برای سال 2020 ما نیاز به احساس اعتماد به نفس است که ما را نمی شکست با توجه به COVID اثرات در مزارع و عرضه مواد غذایی و زنجیره ای که به جای دولت پشت ما.”

رابینسون شکایت کرده است که دولت متعهد شده است 500 میلیون دلار به دیگر سخت ضربه بخش های اقتصاد از جمله هنر و ورزش در حالی که فقط 50 میلیون دلار بوده است که تا کنون اختصاص داده شده به کمک به کشاورزان پوشش هزینه جداسازی کارگران موقت خارجی که وارد این کشور برای کار در مزارع.

“این است که فراتر از نا امید کننده برای دیدن صنعت ما است که هر دو بنیادی و انتگرال به موفقیت طولانی مدت در کشور ما به نظر می رسد تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.”

Bibeau اشاره کرده است که برخی از کشاورزان واجد شرایط برای اعلام کمک اضطراری مالی موجود و درآمد ثبات برنامه.

اما فدراسیون در تماس بوده است برای ایجاد آمادگی اضطراری صندوق به طور خاص برای کشاورزان برخورد با افزایش هزینه ها و موانع با توجه به همه گیر.

آن را نیز می خواهد تغییرات موجود در مدیریت ریسک برنامه به طوری که آنها بیشتر پاسخگو به کشاورزان نیاز دارد. و آن را می خواهد دولت فدرال برای اطمینان از کشاورزان و مواد غذایی باید از تجهیزات حفاظت شخصی آنها نیاز به محافظت از سلامت خود را.

و همچنین فدراسیون خواهان فدرال انگیزه برای تشویق بیکار کانادایی برای کار در مزارع.

امروز اعلام می آید یک روز پس از شرکت کارگیل گوشت پردازش کارخانه در نزدیکی رودخانه بالا آلتا., دوباره باز پس از بسته شدن در 20 آوریل به عنوان COVID-19 جاروب از طریق گیاه.

بیش از 900 از شرکت کارگیل را 2,000 کارگران آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. یک کارگر فوت کرده است.

این اتحادیه که نشان دهنده این کارگران است که به درخواست دادگاه برای جلوگیری از کار در این کارخانه و نیز ثبت ناعادلانه کار عمل شکایت علیه شرکت کارگیل و استان آلبرتا.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 5 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de