فدرال صرف $252 میلیون به آدرس مواد غذایی عرضه مسائل ایمنی در گیاهان پردازش

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که دولت فدرال ارائه $252 میلیون دلار در کمک های فدرال برای کانادا کشاورزان و دیگران در کشاورزی-بخش مواد غذایی که معیشت شده توسط نهفته COVID-19 گیر برای کمک به توزیع مواد غذایی و حفاظت بهتر از کارگران در گیاهان پردازش.

هر چند در حال حاضر برخی از ذینفعان صنعت می گویند این بودجه جدید می افتد “به خوبی کوتاه” از آنچه مورد نیاز است.

به عنوان بخشی از این دولت صرف خواهد شد:

  • $77.5 میلیون نفر به کمک پردازنده های مواد غذایی خرید تجهیزات حفاظتی برای کارگران و انطباق با سلامت پروتکل های فیزیکی مانند فاصله و گسترش داخلی ظرفیت پردازش برای افزایش مقدار از مواد غذایی ساخته شده در کانادا;
  • 125 میلیون دلار برای کمک به گاو و گراز تولید که در حال بالا بردن بیشتر از حیوانات در حال حاضر می تواند پردازش به دلیل COVID-19 و به عنوان یک نتیجه در حال دیدن هزینه های خود را افزایش می دهد چرا که آنها در نگهداری این حیوانات دیگر; و
  • 50 میلیون دلار مواد غذایی مازاد خرید برنامه است که ببینید دولت خرید مقادیر زیادی از مازاد محصولات و توزیع آنها را به مناطق که در آن ناامنی غذایی است که یک موضوع برای جلوگیری از پرتاب کردن مواد غذایی و اجازه می دهد تا تولید کنندگان هنوز هم جبران شود.

علاوه بر این دولت می گوید که در نظر دارد برای افزایش کانادا لبنی کمیسیون سقف بدهی توسط 200 میلیون دلار برای پوشش هزینه های مربوط به نیاز به ذخیره بیش از حد پنیر و کره هر چند این طرح نیاز قانون به پیاده سازی و مذاکرات در ابتدا با احزاب مخالف در حرکت های آینده با کمک های اضطراری لایحه را که اتفاق می افتد.

در میان چالش هایی را برای کسانی که مشغول به کار به غذا کانادایی در حال تغییر خواسته با توجه به بسیاری از رستوران ها بسته بودن داشتن کارکنان به کار زمان فصل کاشت و بسته شدن برخی از گیاهان پردازش منجر به مسائل مربوط به عرضه.

دولت می گوید آن است که هم کار با استان ها و مناطق برای افزایش پرداخت به تولیدکنندگان است که به صورت درآمد کاهش تا 75 درصد در حال حاضر از 50 درصد و همچنین احتمالا در حال گسترش برنامه های بیمه برای محافظت در برابر از دست داد تولید به دلیل داشتن کافی نیست کارگران است.

“این یک وضعیت ایده آل توسط هر کشش. اما ما در حال انجام آنچه که ما می توانید سعی کنید و مطمئن شوید که مردم پاداش برای کار سخت خود را و است که دیگران نمی رفتن گرسنه” ترودو گفت: در ساخت این اطلاعیه از Rideau کلبه.

ضمن تشکر از کسانی که در حال کار برای اطمینان از مواد غذایی قفسه نگردند نخست وزیر گفت که کانادایی ها در حال گذراندن زمان بیشتری در آشپزخانه, آیا “تلاش برای ساخت خمیر ترش” و یا پخت و پز برای سالمندان همسایه.

“این روزها به خصوص پخت و پز و پخت در حدود بیشتر از تغذیه. آن را نیز در مورد تسکین استرس پیدا کردن یک جامعه حمایت از یکدیگر و ایجاد خاطرات. به شما کمک کند که ممکن است” ترودو گفت. “این یک سرمایه گذاری اولیه و اگر ما نیاز به اضافه کردن بیشتر ما خواهد شد.”

در حال حاضر دولت فدرال ارائه شده است 50 میلیون دلار برای کمک به پوشش هزینه های در آوردن کارگران موقت و مسکن آنها را در انزوا برای 14 روز قبل از شروع به مزرعه; $62.5 میلیون دلار برای غذاهای دریایی و ماهی پردازش بخش; و همچنین به عنوان کسب و کار دیگر کمک برنامه هایی مانند 5 میلیارد دلار ارائه شده در وام از طریق مزرعه اعتباری کانادا.

وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau همچنان می گویند بیشتر خواهد بود انجام می شود و دولت خواهد شد کار با این صنعت سهامداران و premiers برای پیدا کردن راه حل های دراز مدت.

“من عمیقا در مورد تندرستی ما کشاورزان و تولید مواد غذایی کارگران و درک کنند که چگونه استرس زا در این دوره برای آنها است,” او گفت: در طول وزرا به روز رسانی در COVID-19 پاسخ اقدامات است.

AG گروه می گوید بودجه ‘دلسرد’

هفته گذشته فدراسیون کشاورزی کانادا به نام دولت فدرال به ارائه بخش $2.6 میلیارد دلار از طریق صندوق اضطراری برای حفظ امنیت غذایی. که مقدار آن بر اساس برآورد از اثرات فوری این بیماری همه گیر در سراسر کشور از جمله خاموش کردن بسیاری از مواد غذایی برای بخش خدمات و زنجیره تامین اختلالات سازمان در بیانیه ای گفت.

در واکنش به اعلام این خبر در مصاحبه ای در CTV News Channel, کانادا فدراسیون کشاورزی جمهور مری رابینسون گفت که این بسته رونمایی کرد توسط ترودو می افتد “به خوبی کوتاه” از آنچه که نیاز است با استناد به نمونه هایی از برخی صنایع کشاورزی رو داشتن به جمع اوری خود گله و یا از دست دادن کل محصولات زراعی چرا که آنها لازم نیست که کار برداشت آن است.

“ما امیدوار بود قطعا به چیزی بسیار بیشتر قابل توجه گفت:” رابینسون. “ما نگرانی زیادی در مورد توانایی کشاورزان برای زنده ماندن این – و من می خواهم برای روشن است که کشاورزان بسیار افتخار مردم و به طور معمول نمی کمک بخواهید و آن را دلسرد می شود با توجه به چنین مقدار کمی در این اطلاعیه امروز.”

رابینسون در مقایسه با مقدار داده شده یک سطل آب برای خاموش کردن یک خانه در حال سوختن و گفت که او امیدوار است که وجود دارد خواهد بود به سرعت پیگیری اطلاعیه ها.

محافظه کار زراعت و کشاورزی-مواد غذایی منتقد جان بارلو گفت: روز سه شنبه اعلام نشده است قوی عمل مورد نیاز آن گفت: “نتواند به نیازهای کشاورزان و تولید کنندگان که درخواست دولت برای کمک برای ماه می باشد.”

با توجه به بازرگانی یک چهارم از کسب و کار کشاورزی را گزارش کرده اند به شدت مختل زنجیره تامین و 40 درصد از کوچک و متوسط کسب و کار در این بخش دیده می شود قابل توجه قطره در تقاضا. در اتاق را از نظر پشتیبانی از رونمایی تا کنون “منجر به تاخیر در توانایی کشاورزی شرکت به آدرس اثرات COVID-19.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de