فدرال به دنبال سریع حل مسالمت آمیز پس از جلسه اضطراری در راه آهن محاصره

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت با تمرکز روی سریع, راه حل مسالمت آمیز برای رسیدگی به ادامه تظاهرات و راه آهن محاصره که تعطیل کردن بسیاری از سیستم راه آهن این کشور.

او نظرات پس از دیدار با حادثه پاسخ گروه در روز دوشنبه.

“من درک می کنم چقدر نگران کننده این است که برای بسیاری از کانادایی و دشوار است برای بسیاری از مردم و خانواده ها در سراسر کشور است. ما قصد داریم همچنان به تمرکز بر روی حل و فصل این وضعیت به سرعت و مسالمت آمیز و این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام” ترودو گفت.

این حادثه واکنش گروه که شامل ارشد و وزرای کابینه بود و بحث افزایش اختلاف بیش از یک برنامه ریزی گاز خط لوله که صلیب مرطوب’suwet’en خاک در شمال B. C.

“ما تا به حال خوب این جلسه صبح امروز این حادثه واکنش گروه بحث و گفتگو با وزرای من ساخته شده برخی از تماس های تلفنی به بومی رهبری و همچنین به تعدادی از premiers,” ترودو گفت.

کارشناسان می گویند از آن خواهد شد یک راه طولانی برای پیشرفت به عنوان سیاستمداران و پلیس حرکت در حال حاضر رابطه تیره و تار با گروه های بومی.

“این است که به وضوح به رسمیت شناختن از اتاوا که می خواهد برای دیدن چیزی انجام می شود. اما سوال این است که دقیقا چه چیزی می تواند آنها را در این نقطه” لورا, سنگ, سیاسی, خبرنگار با Globe and Mail گفت: در مصاحبه با CTV خود را صبح دوشنبه.

معترضان در سراسر کشور مسدود شده است دسترسی به خطوط راه آهن در حمایت از مرطوب’suwet’en ملت که ارثی روسای مخالفت برانگیز ساحلی GasLink پروژه خط لوله در سرزمین آبا و اجدادی خود را.

بیش از آخر هفته بومی خدمات وزیر مارک میلر در بازدید از راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., که در آن او گفت که او ساخته شده “متوسط” پیشرفت یک روز پس از جلسه با Mohawk ملت است.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار انجام شود و من چند پیام من نیاز به بازگشت به نخست وزیر با” میلر گفت که او خواهد بود بحث با کابینه خود را “چه گام های بعدی هستند.”

میلر تصریح کرد: این مراحل نخواهد بود “آسان” گفت: “وجود خواهد داشت بیشتر مراحل را به انجام به آدرس برخی از مسائل اساسی است که باید مشخص رابطه ما بیشتر از من زندگی کرده ام.”

سنگ که صرف تعطیلات آخر هفته, گزارش از بلویل محاصره اشاره کرد که پلیس در حال مراقب باشید با آنها چگونه در تعامل با معترضان.

“آنچه واقعا جالب در مورد این صحنه در نزدیکی بلویل است که OPP افسران واقعا در تلاش برای شرکت در گفت و گو با این گروه اما نه در واقع رفتن به یک وضعیت خصمانه” او گفت:.

“آنها نشستن در راه بازگشت آنها را بررسی کنید با معترضان دو بار در روز به مطمئن شوید که همه چیز خوب است.”

رهبر محافظه کار اندرو Scheer, انتقاد از دولت لیبرال واکنش نشان می دهد که دولت باید به منظور RCMP برای پایان دادن به محاصره.

اما ترودو در پاسخ به کسانی که خواستار با اشاره به کانادا “است نه از نوع کشور که در آن سیاستمداران را وادار به پلیس بگویید که چه چیزی را در عملیاتی مهم است.”

میلر همچنین گفت که فرستادن پلیس به شکستن محاصره می دهد و در بیشتر تظاهرات مخل در آینده به لطف ارتباط تنش بین پلیس و جوامع بومی.

“بیایید متوجه اشتباهات ما از گذشته و مطمئن شوید که آنها نمی افتد دوباره – به دلیل این مشکل این است که نمی دور در هر زمان به زودی و اگر ما آن را حل کند راه راست را [با] صلح آمیز و گفت و گو باز آن را به بازگشت دوباره و دوباره و دوباره,” او گفت:.

جنبش همبستگی رشد می کند

پشتیبانی برای مرطوب’suwet’en ملت در حال حاضر در جنوب مرز با معترضان مسدود کردن قطار در سیاتل.

“کانادا, کردن, مرطوب’Suwet’en زمین” خوانده شده نشانه ای برگزار شد.

در ضمن بیش از 200 نفر باید پاسخ دهید می خواهم به یک تظاهرات برنامه ریزی شده روز دوشنبه در اتاوا کنفدراسیون پارک با توجه به Facebook صفحه رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de