OTTAWA — دولت فدرال امن مجوز برای ارسال پروازها به کشور از جمله پرو و مراکش برای بازیابی رشته کانادایی در میان گسترش جهانی COVID-19.

نخست وزیر جاستین ترودو روز دوشنبه اعلام کرد که دولت او در حال کار با ایر کانادا به ارسال سه پرواز به پرو این هفته دو پرواز اضافی به مراکش و دیگر به اسپانیا. در ضمن Air Transat همچنین ارسال دو پرواز به هندوراس و هر یک به اکوادور السالوادور و گواتمالا.

همه کانادایی ها در خارج از کشور خواسته شده برای ثبت نام آنلاین به اطلاع دولت از وضعیت خود است.

“ما می تواند به شما ارسال به روز رسانی و تماس با شما. شما نیاز به انجام این کار اگر شما آن را انجام نداده اند در حال حاضر گفت:” ترودو روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Rideau کلبه در اتاوا.

تعدادی از مراجع بین المللی که در روزهای اخیر را پایین نگه داشته مرزی سفر به سرعت گسترش COVID-19 باعث درخواست از کانادایی ها در خارج از کشور برای دولت فدرال به آنها را به خانه آورد.

در مارس 15, دولت پرو اعلام کرد و آن را مهر و موم مرزهای خود را برای حداقل 15 روز شروع مارس 16, اما گفت که این امر به ادامه کار با کشورها به شهروندان خود خانه. بیش از آخر هفته در میان سریع گسترش ویروس دولت تهدید شدید اقدامات است.

شامپاین توییتی شنبه که او صحبت کرد و با همتای خود در پرو و “تایید کرد که کانادا مسافران سرگردان در کشور می تواند بازگشت به خانه در توافق پروازهای.”

در حال حاضر وجود دارد 4,300 ثبت کانادایی, زندگی در پرو با توجه به امور جهانی کانادا.

لینا تامپسون یکی از آن افراد است. او گفت CTVNews.ca که با وجود ثبت نام او نشده دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه و یا زمانی که او می تواند به خانه.

“ما در تماس با سفارتخانه های ما تماس SOS خط همه چیز را که ما احتمالا ما می توانیم. ما در حال دریافت ایمیل از سفارت اما ما در حال گرفتن یک روز گفت:” تامپسون. “ما یک generic ایمیل نیست که ما هر گونه امید واقعی.”

هواپیما بازگرداندن کانادایی است که مجموعه ای به زمین در لیما از 1200 کیلومتر یا حدود 20 دقیقه با اتوبوس از جایی که تامپسون و دو رشته در Cusco اما از آنجا که این کشور تحت یک نظامی مستند وجود دارد هیچ جنبش در سراسر مناطق.

“وجود دارد یک راه ما می توانیم به لیما بدون دولت کمک برای دریافت مجوز گفت:” تامپسون.

“من احساس می کنم کاملا پر از بدبختی است. ما را از طریق مراحل از احساس مثبت و واقعا برای این مبارزه و پس از آن ما احساس می کنیم واقعا کم و درمانده است.”

ضرورت گرفتن بالاتر که بیشتر شرکت های هواپیمایی را ضروری کاهش شغل.

Air Transat اعلام کرد و آن را غیر روحانی کردن “حدود 70 درصد” از نیروی کار خود را با توجه به اقتصادی تاثیر می گذارد از COVID-19. برخی از کارکنان را به ادامه کار برای ماه بعد در حالی که دیگران گذاشته بلافاصله. هوایی کانادا نیز اعلام کرد این مجموعه به غیر روحانی کردن 5,000 کارگران است.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: نه همه کانادایی ها زندگی در خارج از کشور قادر خواهد بود به خانه آمده است. همانطور که از چهارشنبه گذشته همه پروازهای بین المللی در حال جایگزین به مونترال و تورنتو و کلگری یا ونکوور به کمک شامل قرار گرفتن در معرض و تسهیل بیشتر کارآمد فرآیند غربالگری.

تمام کسانی که در بازگشت از مسافرت های بین المللی مورد نیاز خود جدا برای 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو