فدرال می گویند RCMP را به حرکت کردن, مرطوب’suwet’en زمین ‘قابل توجه’ گام به سوی پایان دادن به محاصره

OTTAWA — دولت فدرال می گوید: British Columbia RCMP پیشنهاد برای حرکت از موقعیت خود را در’suwet’en خاک به یک شهر نزدیک است “قابل توجهی” گام به سوی پایان دادن به محاصره مداوم.

“این فرصت برای رسیدن به یک راه حل صلح آمیز, آن چیزی است که ما همیشه برای هدف” گفت: بومی خدمات وزیر مارک میلر همراه با امنیت عمومی و آمادگی اضطراری وزیر بیل بلر و فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت پس از دیدار با کابینه فدرال.

“در این مرحله است که ساخته شده توسط B. C. RCMP قابل توجه بود که این نشان دهنده حرفه ای از نیروهای پلیس در سراسر کشور است. آن چیزی است که ما احترام و اعتقاد ما بر این است که یک گام مهم برای تضمین این که این وضعیت حل در جهت کوتاه” میلر گفت:

صبح روز پنج شنبه بلر به خبرنگاران گفت که با توجه به RCMP ملاقات کرده است این وضعیت تغییر او معتقد است اکنون زمان آن است برای معترضان به حذف موانع.

“RCMP— من فکر می کنم بسیار مناسب پیگیری کمتر رویارویی و هدف حافظ صلح—توافق کرده اند که برای ادامه خدمت به منطقه اما با محل خود مردم در یک شهر در این نزدیکی هست که کاملا تصمیم خود را, اما من فکر می کنم یکی از سمت راست” بلر گفت که او فکر می کند این باید این وضعیت را به نقطه ای که آن را می تواند حل و فصل شود.

اعتراضات و تظاهرات شده اند مداوم در سراسر کانادا در همبستگی با ارثی روسای مرطوب’suwet’en اول کشور که در مخالفت با برنامه ریزی ساحلی GasLink پروژه خط لوله برای حمل گاز به B. C. ساحل.

در سراسر کشور پاسخ می آید پس از RCMP نقل مکان کرد و به اجرای دستور دادگاه در اوایل این ماه در برابر محاصره در یک جاده دسترسی به این پروژه کار سایت.

روسای خواسته بود که RCMP حرکت کردن از زمین های خود را قبل از هر گونه بیشتر د-تشدید مذاکرات با استانی و فدرال رهبران می تواند به جلو بروید.

بلر گفت که B. C. RCMP باید با ارسال نامه ای به ارثی ستاد ارائه به استقرار خود افسران پلیس از نزدیکی شهر هوستون, B. C.

“آنها در حال تغییر مشخصات خود را در اموال” بلر گفت: آن را “صدا عملیاتی تصمیم” ساخته شده توسط RCMP.

“من امیدوار هستم که… این شرط که مردم گفته شد دلیل موانع است در حال حاضر شده است ملاقات کرد,” بلر گفت. “من فکر می کنم در حال حاضر شرایط به گونه ای است که آن موانع باید پایین آمدن… در حال حاضر از آن زمان به جلو حرکت کند.”

در یک ایمیل RCMP سخنگوی Janelle Shoihet تایید کرد که معاون کمیسر جنیفر Strachan, نامه ای در روز چهارشنبه به ارثی ستاد و که در یک نامه داخلی به تمام B. C. RCMP کارکنان او “مشخص قدردانی خود را به صورت حرفه ای نمایش داده شده در طول اجرای B. C. دستور دادگاه عالی و پس از آن تظاهرات.”

با توجه به Shoihet, Strachan گفت که این تصمیم برای “re-ارزیابی” حضور خود را یک “مهم اذعان” و اشاره کرد که RCMP حضور مشاهده شده است به عنوان “یک مانع برای پیشبرد گفت و گو است.”

نخست وزیر جاستین ترودو در دیدار با کابینه خود در مجلس تپه صبح روز پنجشنبه با اقلیت لیبرال دولت تحت فشار برای حل و فصل این وضعیت به عنوان خدمات راه آهن همچنان مانع سراسر کشور با توجه به تظاهرات.

در راه خود را به جلسه ترودو گفت: دولت این است که “کار بسیار سخت برای پایان دادن به محاصره” خواستار آن بار دیگر “یک وضعیت غیر قابل قبول است.”

NDP رهبر Jagmeet سینگ توییتی پنج شنبه صبح که با RCMP “اجازه می دهد بحث ها اتفاق می افتد” این است که “در حال حاضر به ساعت برای نشان دادن برخی از رهبری است.”

Premiers به نام برای ملاقات با ترودو او به عنوان معاون نخست وزیر و Chrystia Freeland شده اند صحبت کردن به طور جداگانه با چند استانی رهبران از جمله B. C. جان هرگن.

بنت و استانی همتای در B. C. ارائه شده برای دیدار با ارثی ستاد در Smithers, B. C. به “آدرس فوری و دراز مدت مسائل در دست” به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه. روسای دیگر باید سفر به انتاریو بیش از حد برای دیدار با اولین پرسشی که باید تنظیم همبستگی محاصره و قطع بحرانی حمل و نقل و مسافر راه آهن خط.

هر دو از طریق راه آهن و CN راه آهن اعلام کرده اند به طور موقت اخراج به عنوان یک نتیجه از تعلیق از خدمت و به عنوان تنش همچنان به نزاع در روزهای اخیر وجود داشته است درگیری در محاصره بین تظاهرکنندگان و ضد معترضان.

“ما فقط امیدواریم که اتاق به اندازه کافی برای به دست آوردن با گفت و گو” بنت گفت.

او و میلر بیان پنج شنبه بعد از ظهر که آنها آماده هستند و قادر به پرش بر روی یک هواپیما را بیشتر در فرد بحث به عنوان به زودی به عنوان ستاد خواهد بود.

در مجلس عوام نمایندگان مجلس در حال بحث یک حرکت از محافظه کاران که در این خانه به “ایستادن در همبستگی با انتخاب هر گروه شورای ساحلی GasLink مسیر اکثریت ارثی ستاد, و اکثریت قریب به اتفاق مرطوب’suwet’en مردم که در حمایت ساحلی GasLink پروژه و محکوم رادیکال فعالان که در حال بهره برداری در بخش مرطوب’suwet’en جامعه, برگزاری, اقتصاد کانادا, گروگان, و, تهدید شغل و فرصت ها در جوامع بومی.”

بدون قریب الوقوع نشانه این است که راه آهن خاموش شدن به پایان خواهد رسید فدرال و وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau گفت که او به دنبال “عملی” راه هایی برای حمایت از کانادا جامعه کشاورزی که معیشت شده اند تحت تاثیر این ناتوانی در انتقال محصولات از طریق راه آهن.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>