فدرال دریافت بیش از 4 متر برنامه های کاربردی برای کمک های مالی از مارس 15

OTTAWA — دولت دریافت کرده است بیش از چهار میلیون نفر از برنامه های کاربردی برای کمک های مالی پس از 15 مارس.

که یک پرش از دیروز که کمی بیش از 3.6 میلیون کانادایی های کاربردی برای کمک های مالی از طریق یا بیمه اشتغال (EI) یا کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB).

کانادایی ها تنها شده اند قادر به درخواست برای CERB پس از دوشنبه و نرم افزار بوده و مبهوت با ماه تولد. دیروز وجود دارد 788,000 برنامه های کاربردی از کانادایی متولد شده بین ماه های ژانویه و مارس و امروز اضافی 537,000 کانادایی اعمال متولد شده بین آوریل و ژوئن.

با توجه به لیبرال MP ژان-ایو Duclos رئیس خزانه داری هیئت مدیره یورش از برنامه های کاربردی برای کمک های دولت است که باد به طور متوسط از آب است. او گفت: 2.5 میلیون برنامه برای EI که دولت تا به حال دریافت شده توسط صبح روز دوشنبه بیش از دولت معمولا دریافت و در یک سال — و در حال حاضر این تعداد تقریبا دو برابر شده است.

“دیروز ما دریافت بیش از 966,000 برنامه های کاربردی برای [کمک مالی]. این است که یک روز معادل آنچه ما به طور معمول دریافت بیش از 6 ماه” Duclos گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در اطراف ظهر به وقت شرق آمریکا.

در این زمان او همچنین تایید کرد که دولت دریافت کرده بود 3.6 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای اضطراری — یک شماره است که در حال حاضر شروع به پریدن کرد به بیش از 4 میلیون نفر است.

“بیش از 3 میلیون نفر از این برنامه در حال حاضر شده است پردازش” Duclos گفت.

سود جدید ارائه خواهد شد موفق متقاضیان با 2000 دلار در ماه برای چهار ماه. هر کس واجد شرایط است. به منظور واجد شرایط متقاضیان به دست آورده اند باید حداقل 5000 دلار در 12 ماه گذشته یا در سال 2019 به عنوان یک کل است و باید از کار به دلایل به طور مستقیم مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

برای کسانی که قادر به موفقیت درخواست ترودو گفت: کسانی که availing خود را از پرداخت مستقیم گزینه دریافت پول در سه تا پنج روز. چک از طریق پست را کمی طولانی تر با پیش بینی 10 روز زمان تحویل.

این نگرانی وجود دارد از احزاب مخالف است که برخی از کانادایی ها ممکن است از طریق ترک سقوط. NDP رهبر Jagmeet سینگ با ارسال نامه ای به ترودو امروز پیشنهاد دولت به بودجه به طور مستقیم به تمام کانادایی در تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ یک از دست رفته است.

“من می خواهم دوباره به شما را تشویق به حرکت به دور از پیچیده به معنی بر اساس سیستم و پیاده سازی جهانی پرداخت مستقیم پیشنهاد ما” نامه به عنوان خوانده شده.

“متاسفانه شما CERB – حتی با تغییرات شما بوده ام به آن ثابت کرده است که پیچیده و برگ بسیاری از کانادایی ها که نیاز به پشتیبانی. در واقع یک مطالعه توسط Canadian Centre for Policy Alternatives یافت که یک سوم از کانادایی ها در نیاز به واجد شرایط برای بهره مندی در همه.”

اما زمانی که CTV قدرت بازی میزبان اوان جزایر خواسته وزیر صنعت Navdeep Bains اینکه آیا دولت با توجه به جهانی پایه درآمد Bains گفت: دولت این است که اطمینان آنها کمک به هر کسی که نه تحت پوشش مالی جاری اقدامات کمک های اولیه.

“ما باید اقدامات مختلف به هدف کانادایی به مطمئن شوید که آنها درآمد. اگر وجود دارد کانادایی است که در حال سقوط از طریق شکاف پس به صحبت می کنند و یا قادر به دریافت پول نقد است که آنها نیاز به ما خواهد توالي این شکاف و سعی کنید به آدرس کسانی که شکاف” Bains گفت.

کانادایی ها به دنبال اعمال نفع می توانید به این لینک مراجعه کنید و یا تماس بگیرید 1-800-959-2041.

با فایل های از CTV را Michel بویر و CTV را مکنزی خاکستری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو