فدرال به دنبال آموزش بیکار کانادایی به کمک در دراز مدت مراقبت از خانه: اشتغال وزیر

تورنتو — دولت فدرال است که به دنبال ایجاد یک برنامه آموزشی برای بیکار کانادایی برای ارائه کمک در دراز مدت مراقبت از خانه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما ممکن است ایجاد کار با Homecare کارگران انجمنهای کانادا نوعی از آموزش به طوری که افرادی که در این مشاغل در حال حاضر — شاید افرادی که در خانه هستند و بیکار — می توانید یک نسخه کوتاه از این آموزش و قادر به انجام کمتر وظایف پیچیده هستند که نیاز است در این خانه” استخدام نیروی کار توسعه و ورود ناتوانی وزیر کارلا Qualtrough گفت: در مصاحبه ای که در پخش CTV سوال دوره یکشنبه.

Qualtrough اضافه شده است که این طرح خواهد بود شبیه به ملی COVID-19 داوطلب استخدام در مبارزات انتخاباتی است که وزیر بهداشت Patty Hajdu تصویب شده در ماه آوریل است. برنامه خواسته کانادایی برای داوطلب در کمک به کروناویروس مورد ردیابی, سیستم بهداشت و درمان افزایش ظرفیت و جمع آوری داده ها.

“کانادایی ها که می خواهند به ما کمک خواهد کرد که آنها را با آموزش” Qualtrough گفت. “صدها نفر از هزاران نفر از کانادایی ها آماده هستند و ما فقط باید مطمئن شوید که آنها آموزش داده و آنها امن و که آنها هم در معرض خطر قرار داده.”

با وجود مراقبت دراز مدت خانه استانی مسئولیت Qualtrough گفت: ابتکار عمل در دسترس خواهد بود به هر استان به دنبال کمک به آن دسته از امکانات در میان شیوع.

“ما در حال رفتن به, را که در دسترس در حالت ایده آل نوعی از نیروی کار است که این استان می تواند سود خود را به کمک به آنها را با ارائه برخی از backstopping از این موقعیت” Qualtrough گفت. “ما کار کرده اند با استان شده است وجود دارد هیچ فرمول, البته, اما نیاز شناسایی شده است.”

وزیر دفاع Harjit Sajjan روز پنجشنبه اعلام کرد که نیروهای مسلح کانادا است 1,020 پرسنل متعهد به کمک به 20 در دراز مدت مراقبت از خانه در کبک برای ماه بعد.

او می گوید که شامل 670 پزشکی و کارکنان پشتیبانی در داخل امکانات و همچنین 350 اعضا ارائه حمایت خارج مانند ارائه تجهیزات حفاظت شخصی. نیز وجود دارد 265 پرسنل نیروهای کمک در پنج امکانات در انتاریو است.

“ما می دانیم که ارتش تنها ظرفیت معینی و ما شده ایم به دنبال راه هایی در بخش آموزش تا افراد دیگری به طوری که می توان آنها را در یک ماه یا شش هفته و هر زمان که به در و موج بعدی از حمایت در این دراز مدت مراقبت از امکانات” Qualtrough گفت.

Qualtrough گفت: این طرح هنوز رسمی است و فقط “یکی از 100 ایده” است که دولت فدرال است که به دنبال در به پشتیبانی دراز مدت مراقبت از خانه.

Qualtrough نمی گویند که آیا دولت لیبرال به تماس های ملی تحقیق در دراز مدت مراقبت از امکانات زیر در این بیماری همه گیر.

“ما قطعا باید یک گفتگو در این کشور بیرون آمدن از این در مورد چگونه ما می توانیم بهتر انجام دهید و چه آن را مانند نگاه” Qualtrough گفت. او افزود که این بحران نه فقط ضربه دراز مدت مراقبت از خانه اما “تمام جمع آوری زندگی در شرایط” از جمله امکانات مراقبت های مسکونی برای افراد معلول است.

“هر جمعی وضعیت زندگی باید واقعا صادقانه جدا و ما نیاز به یک راه بهتر رو به جلو در کانادا در این” Qualtrough گفت.

با توجه به گزارش اخیر توسط موسسه ملی پیری (NIA) در دانشگاه رایرسون در تورنتو بیش از 3300 مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از خانه با توجه به COVID-19 حسابداری برای 82 درصد از کل مرگ و میر در کانادا.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de