فدرال تحمیل سخت تر قرنطینه قوانین در بازگشت مسافران PM ترودو می گوید

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال تحمیل سخت تر قرنطینه اقدامات برای بازگشت مسافران اعلام کرد که از نیمه شب امشب هر کسی که بدون علامت و بازگشت به کانادا از خارج از کشور به “معتبر قرنطینه برنامه” و یا آنها را مجبور به صرف 14 روز در انزوا در “قرنطینه محل.”

این یک به روز رسانی سیاست های فعلی تحت قرنطینه عمل آمد که به اثر در تاریخ 25 مارس ساخته شده است که آن را اجباری برای کسانی که از ورود به کانادا از خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز با مقامات بهداشت عمومی و RCMP پس.

ترودو گفت: این تقویت قرنطینه عمل را به مقامات توانایی ارزیابی طرح های ارائه شده توسط این فرد از آمدن به کانادا و تعیین اینکه آیا کافی است یا اگر آنها نیاز به قرار داده شده در یک محل “مانند یک هتل است.”

نخست وزیر گفت: برای مثال یک طرح در نظر گرفته خواهد شد ناکافی اگر یک مسافر می گوید که آنها قصد ماندن با اعضای خانواده سالمندان و یا اگر آنها لازم نیست که یک مجموعه مقصد.

پس از مصرف پنج شنبه و جمعه به صرف زمان با خانواده اش در Harrington دریاچه نخست وزیر روستایی عقب نشینی 30 دقیقه رانندگی از اتاوا در کبک ترودو ارائه یک به روز رسانی در آخرین اقدامات دولت فدرال برای مبارزه با این COVID-19 همه گیر که در طول ماه گذشته بطور قابل توجهی متزلزل کانادایی’ زندگی.

جدید اقدامات کمک های اولیه

ترودو همچنین اعلام کرد تقریبا 130 میلیون دلار در پشتیبانی جدید برای شمال جوامع برای بهبود خدمات صحی آن را آسان تر به پرداخت هزینه غذا و دیگر ملزومات و کمک به کسب و کار در شمال.

او همچنین گفت: انتظار می رود بیشتر به اطلاعیه این هفته برای کمک به دانش آموزان ضروری کارگران, کسب و کار, تجاری, اجاره و بخش هایی که شده است به خصوص ضربه.

“بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در یک جامعه کوچک یا یک شهر بزرگ ما در اینجا برای شما” ترودو گفت.

استان در حال حاضر شروع به گسترش خود و اورژانس سفارشات به مارس و بحران در داخل دراز مدت مراقبت از خانه همچنان به موقع نگرانی است.

لوازم در ادامه به جریان در ترودو اشاره کرد هر دو از داخلی و بین المللی تولید کنندگان از جمله چهار هواپیما به ارزش N95 ماسک میلیون جفت دستکش و به زودی بیشتر محافظ لباس.

کانادا نیز به تازگی اعطا اتاوا علوم زیستی شرکت تصویب به تولید و توزیع دستگاه آن را ادعا می کند می تواند تولید COVID-19 نتایج آزمون در کمتر از یک ساعت.

صحبت کردن به این ترودو گفت: بیش از 430,000 کانادایی که در حال حاضر تست شده برای COVID-19 و این فن آوری های جدید خواهد شد سرعت بخشیدن به آن است.

مجلس از سرگیری?

در روز شنبه ترودو پیوست تعداد کمی از نمایندگان مجلس در مجلس عوام برای دومین اورژانس نشسته پس از همه گیر اعلام شد به تصویب $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه. در توافق با احزاب مخالف به سرعت مسیر که لایحه تصویب لیبرالها توافق برای پیاده سازی حمایت بیشتر اقدامات برای گروه هایی که افتاده بین ترک ها موجود اورژانس مزایای.

طول آدرس خود در پیشبرد ترودو خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت: انجمن در ادامه به پیشنهاد “راه حل های سازنده” به لیبرال سیاست ها و هل دادن برای ادامه “مسئول” در نشست مجلس عوام.

به عنوان چیز ایستاده مجلس تنظیم شده است به رزومه هفته از تاریخ 20 آوریل در هر دو مجلس, محرومیت یک توافق برای تمدید تعلیق. شیر گفت: حمایت حزب خود را برای قرار دادن کامل از سرگیری خانه کسب و کار نیاز به یک توافق “به طور منظم” پاسخگویی جلسات.

با استناد به تازگی منتشر شده دولت اسناد و مدارک در مورد برنامه ریزی اولیه برای و پاسخ به COVID-19 همه گیر که می توانید ببینید اضافی امواج در ماه های آینده Scheer گفت: “کانادایی ها باید مطمئن باشند که دولت برنامه ای برای دریافت جلوتر از آن امواج و در نهایت اقتصاد ما در مسیر بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im