فدرال ایجاد دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد نمی تواند به عنوان آسان به عنوان “کوه در می رم سوئیچ’: ساعت

OTTAWA — در تلاش برای خلق و خوی انتظارات نخست وزیر جاستین ترودو می گوید وجود ندارد one-size-fits-all رویکرد به بازگشایی اقتصاد و در حالی که آن را ممکن است رخ دهد با سرعت بیشتری در یک استان دیگر را برای بیمار باقی می ماند.

ترودو گفت که او و تیم خود را با استانی و ارضی رهبران در مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بلند کردن اجسام اقتصادی و اجتماعی محدودیت در هفته بعد در حالی که حفظ هسته بهداشت عمومی اقدامات است.

“من می خواهم برای روشن است که بازگشت به حالت عادی نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد. آن را به زمان. نمی توان آن را به عنوان ساده و یا به عنوان آسان به عنوان کوه در می رم سوئیچ. آن نیاز به مقدار زیادی از هماهنگی در سطح ملی است. ما در دولت ما وجود دارد خواهید بود به انجام این کار” ترودو در مصاحبه مطبوعاتی در Rideau کلبه.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف شد و اولین رهبر به وضع جامع طرح پنج مرحله در روز پنج شنبه در مورد چگونه دولت او قصد دارد به اقتصاد دوباره رفتن. انتاریو برتر داگ فورد نیز اشاره کرد در یک برنامه است که می تواند آرامش از محدودیت به عنوان اوایل به عنوان ویکتوریا روز آخر هفته طولانی. فورد روز جمعه گفت: این رویکرد می تواند شکسته بیشتر با منطقه با توجه به متنوع تاثیر COVID-19 بوده و در حومه و مناطق شهری.

“ما خواهد شد کار با استان ها و مناطق برای ایجاد اصول و دستورالعمل شروع به بازگشایی اقتصاد با خیال راحت. طی هفته های آینده شما خواهد شنیدن بیشتر بحث در مورد بازگشایی, اما شما باید بدانید که ما از جنگل گفت:” ترودو.

در بالا از زیر بهداشت عمومی اقدامات منحصر به فرد استان ترودو گفت: همه کانادایی ها نیاز به یاد داشته باشید دستورالعمل های اساسی مشخص شده توسط رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam: شستن مکرر دست ها ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نگه داشتن یک فاصله امن بین مردم است.

به عنوان استان’ برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود خواهد بود متناقض بنابراین شدند برنامه های خود را به پایین. در طول ماه مارس متحده اورژانس و بهداشت عمومی اورژانس اعلام شد که COVID-19 گسترش در سراسر کشور است. مشابه اقدامات انجام شده در سطح شهری به عنوان به خوبی. تمام استان ها و مناطق توسعه یافته این دستورالعمل حداقل تا پایان ماه آوریل است.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de