فدرال در نظر گرفته گروه های دیگر قبل از ما در برخورد اما بیشتر شد و گفت: هرگز در مورد برنامه

OTTAWA — اسناد جدید نشان می دهد که خدمات عمومی در نظر گرفته شده حداقل 20 سازمان به کار در کانادا دانشجو خدمات گرانت (CSSG) از جمله راه متحد و صلیب سرخ کانادا قبل از انعقاد است که ما در موسسه خیریه, بهترین و مناسب است.

بسیاری از این سازمان ها می گویند آنها هرگز در واقع تماس در مورد خود برنامه.

اسناد جدید که داده شد به مجلس عوام کمیته مالی در دوشنبه توضیح است که خدمتگزاران مردم با اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا به سازمان های متعدد در اواسط ماه مارس و از جمله دختران و پسران باشگاه از کانادا, YMCA و 4 ثانیه, کانادا.

سازمان های دیگر از جمله صلیب سرخ کانادا, ایالات راه و داوطلب, کانادا شد “ارزیابی” به اداره برنامه هر چند اسناد و مدارک نشان نمی دهد آنچه که ارزیابی شامل و یا چگونه یک تصمیم ساخته شده است.

با وجود در نظر گرفته شده برای ارائه این برنامه بسیاری از این گروه ها می گویند آنها هرگز به طور خاص تماس گرفته و در مورد CSSG — و حداقل یکی از آنها YMCA اظهار داشت که آن را قادر به ارائه برنامه است.

“در هیچ نقطه ای آیا دولت تماس YMCA کانادا درباره تحویل که برنامه” پیتر Dinsdale, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت YMCA کانادا گفت, اخبار CTV در مصاحبه.

او افزود که سازمان خود را “کاملا” می شده اند قادر به اجرای این برنامه است. با این حال او اشاره کرد که COVID-19 ارائه شده چالش های جدید برای YMCA کانادا.

“آن را دشوار است با توجه به وضعیت YMCAs در سراسر کشور با توجه به تاثیر COVID — واقعا برای مبارزه اساسی بقا” Dinsdale گفت.

“در زمان عادی (این) 100 درصد شده اند چیزی است که ما می تواند انجام داده اند.”

Dindsale اضافه شده است که او شنیده نشده از دولت پس, آنها لغو, ما, موسسه خیریه قرارداد و تصمیم به اجازه می دهد که خدمات عمومی ارائه بدهد.

در علاوه بر این به YMCA کانادا, کانادا فدراسیون حیات وحش ایران راه Chantiers Jeunesse, 4H کانادا و پسران و دختران باشگاه های کانادا تمام گفت: دولت هرگز با آنها تماس مورد CSSG — با وجود تمام سازمانها نام ظاهر می شود در دولت لیست گروه های آن در نظر گرفته شده برای ارائه برنامه است.

کالج ها و موسسات کانادا که نام همچنین به نظر می رسد در لیست را تایید آن نزدیک شد در مورد این برنامه است.

این سوال که آیا سازمان های دیگر قادر به اداره این برنامه یک کلید در ما خیریه اختلاف است. پس از اعطای خیریه ما در حال حاضر لغو شده تنها منبع قرارداد نخست وزیر جاستین ترودو گفته بود که خدمات عمومی “مشخص است که ما سازمان تنها یکی است که می تواند به ارائه این برنامه به عنوان بلند پروازانه به عنوان آن بود در این تابستان.”

که ادعای آمد تحت بررسی به عنوان ترودو روابط به ما صدقه نازل شد. او برادر و تا به حال تمام پرداخت شده است به صحبت می کنند و ما در رویدادهای خیریه در حالی که وزیر دارایی لایحه Morneau دختر کلر صحبت کرده است در ما حوادث و دخترش گریس است که در حال حاضر به کار گرفته شده توسط ما در موسسه خیریه.

اخلاق در کمیسیون در حال حاضر به بررسی اینکه آیا یا ترودو یا Morneau نقض تضاد منافع عمل می کنند در رابطه با این تصمیم به جایزه ما خیریه قرارداد. هر دو را صادر کرد عذر خواهی برای از بین بردن خود را از گفتگو در مورد در حال حاضر لغو شده تصمیم به اعطای ما, موسسه خیریه, دانش آموز, داوطلب, برنامه داده های شخصی خود را در ارتباط با سازمان است.

در همان روز ترودو عذرخواهی نمی recusing خود را از بحث او ادامه داد: تاکید ما این توانایی منحصر به فرد برای مدیریت برنامه است.

“میزان در قرارداد به ما شد در مورد $20 میلیون برای تحویل هزار نفر – ده ها هزار نفر از جوانان محل در سراسر کشور. آنها هستند که باید این شبکه که قادر به انجام این کار به سرعت” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در جولای 13.

“که توصیه شده توسط حرفه ای های خدمات عمومی.”

راشل Wernick دستیار معاون وزیر با کار و توسعه اجتماعی کانادا گفت که او یکی از پشت توصیه که ما خیریه بود که به اداره برنامه است. صحبت به کمیته مالی در جولای 16, او اشاره کرد که در حالی که دیگر سازمان ها در واقع در نظر گرفته شود ما خیریه به عنوان پیشتاز.

“در ارزیابی ما [از سازمان های دیگر] ما قادر به شناسایی یک سازمان است که به اندازه کافی ملاقات نیاز به گسترده جغرافیایی رسیدن به ظرفیت و تجربه کار با جوانان به خصوص جوانان از جوامع محروم,” Wernick گفت: کمیته.

او همچنین اشاره کرد که در حالی که ما او را فرستاده بود یک پیشنهاد در مورد یک برنامه برای کمک به دانش آموزان دیگر سازمان تا به حال انجام می شود — هر چند بدون تماس برای طرح قرار داده شد.

در همان جولای 16 جلسه پائولا Speevak رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت داوطلب کانادا — یکی از سازمان های عمومی بندگان به حال “ارزیابی” به اداره برنامه — نیز شهادت دادند. او وجود دارد گفت: “بسیاری از سازمان ها” که در مناطق مختلف از تجربه و تخصص مربوط به CSSG.

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا ما خیریه بود و منحصر به فرد مناسب برای اداره برنامه های او گفت: “وجود دارد بسیاری از سازمان ها در این بخش است که باید برخی از تجربه و تخصص است که می تواند مورد نیاز برای این نوع از برنامه است.”

در حالی که او آشکار نمی گویند که آیا سازمان می تواند اداره برنامه خود را در آن او می گویند که آنها تا به حال “درگیر شده است و در تعدادی از پروژه های بزرگ مقیاس” انجام شده در همکاری با دیگران است.

Speevak نیز شهادت دادند که ما موسسه خیریه پس از برنده قرارداد با نزدیک شدن داوطلب کانادا به درخواست آنها برای کمک به برنامه. او گفت که پس از افزایش نگرانی ها درباره ماهیت برنامه — به خصوص با این واقعیت است که آن را خواهد پرداخت داوطلبان کمتر از حداقل دستمزد آنها مطلع خیریه ما آنها را “کار نمی شود با آنها در این برنامه است.”

در حالی که Wernick شهادت دادند که داوطلب در کانادا در نظر گرفته شده برای دولت از برنامه Speevak گفت که سازمان او هرگز به طور خاص نزدیک در مورد این برنامه و آموخته شده در مورد وجود آن که نخست وزیر اعلام کرد این کمک مالی در مارس 22 — همان روز ما خیریه بنیانگذاران کریگ african scholar ارسال Wernick دقیق و ناخواسته زمین برای این برنامه است.

در سخنرانی خود در کمیته Speevak بود پرسید: اگر او می دانست که چه Wernick می تواند به معنای این نظر اگر داوطلب کانادا هرگز در واقع نزدیک شده است قبل از برنامه اعلام.

“نه من نمی دانم. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است با ما” Speevak پاسخ داد.

بودجه توافق تنها اختصاص داده شده $543 میلیون

با وجود نخست وزیر اولیه اعلام کرد که این CSSG خواهد بود به ارزش 912 میلیون دلار بودجه توافق با ما در بنیاد خیریه کانادا تنها دقیق بودجه به ارزش حداکثر $543.5 میلیون — کمی بیش از نیمی از ابتدا گزارش هزینه.

از این مبلغ 500 میلیون دلار اختصاص داده شد به پرداخت به طور مستقیم به دانش آموزان واجد شرایط برای این برنامه است. دیگر $43 میلیون بود برای ما در سازمان برای اجرای برنامه های خود را.

در حالی که سند شکستن توافق حساب نمی برای صدها میلیون دلار در غایب بودجه شهادت از ایان Shugart کارمند از شورای خبرگان کمک می کند تا به درخشش نور در جایی که بقیه پول پنهان شده بود.

صحبت به کمیته مالی در هفته گذشته Shugart گفت: $543 میلیون بود به سادگی برای اولین بار بخشی از پول است. نظرات خود را اکو چه Wernick بود نیز گفت: در شهادت او که بود که این مقدار بودجه اختصاص داده شده — تا $912 میلیون خواهد بود بستگی به علاقه در این برنامه است.

“این یک عمل مشترک در موافقت نامه مشارکت. پرداخت های اضافی را نمی توان تا زمانی که اثبات جذب و نتایج مورد نظر به دست آورد” Wernick گفت.

با فایل های از CTV ملی, اخبار’ آنی برگرون-Oliver, CTV News’ میشل بویر و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>