فدرال در نظر گرفته شده 20 گروه برای ارائه کمک هزینه دانشجویی قبل از deeming ما تنها ‘ خیریه قادر به

OTTAWA — اسناد جدید نشان می دهد که خدمات عمومی در نظر گرفته شده حداقل 20 سازمان به کار در کانادا دانشجو خدمات گرانت برنامه از جمله راه متحد و صلیب سرخ کانادا قبل از انعقاد است که ما در موسسه خیریه, بهترین و مناسب است.

اسناد جدید که داده شد به مجلس عوام کمیته مالی در دوشنبه توضیح است که خدمتگزاران مردم با اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا به سازمان های متعدد در اواسط ماه مارس و از جمله دختران و پسران باشگاه از کانادا, YMCA و 4 ثانیه, کانادا.

سازمان های دیگر از جمله صلیب سرخ کانادا, ایالات راه و داوطلب, کانادا شد “ارزیابی” به اداره برنامه هر چند اسناد و مدارک نشان نمی دهد آنچه که ارزیابی شامل و یا چگونه یک تصمیم ساخته شده است.

این سوال که آیا سازمان های دیگر قادر به اداره این برنامه یک کلید در ما خیریه اختلاف است. پس از اعطای خیریه ما در حال حاضر لغو شده تنها منبع قرارداد نخست وزیر جاستین ترودو گفته بود که خدمات عمومی “مشخص است که ما سازمان تنها یکی است که می تواند به ارائه این برنامه به عنوان بلند پروازانه به عنوان آن بود در این تابستان.”

که ادعای آمد تحت بررسی به عنوان ترودو روابط به ما صدقه نازل شد. او برادر و تا به حال تمام پرداخت شده است به صحبت می کنند و ما در رویدادهای خیریه در حالی که وزیر دارایی لایحه Morneau دختر کلر صحبت کرده است در ما حوادث و دخترش گریس است که در حال حاضر به کار گرفته شده توسط ما در موسسه خیریه.

اخلاق در کمیسیون در حال حاضر به بررسی اینکه آیا یا ترودو یا Morneau نقض تضاد منافع عمل می کنند در رابطه با این تصمیم به جایزه ما خیریه قرارداد. هر دو را صادر کرد عذر خواهی برای از بین بردن خود را از گفتگو در مورد در حال حاضر لغو شده تصمیم به اعطای ما, موسسه خیریه, دانش آموز, داوطلب, برنامه داده های شخصی خود را در ارتباط با سازمان است.

در همان روز ترودو عذرخواهی نمی recusing خود را از بحث او ادامه داد: تاکید ما این توانایی منحصر به فرد برای مدیریت برنامه است.

“میزان در قرارداد به ما شد در مورد $20 میلیون برای تحویل هزار نفر – ده ها هزار نفر از جوانان محل در سراسر کشور. آنها هستند که باید این شبکه که قادر به انجام این کار به سرعت” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در جولای 13.

“که توصیه شده توسط حرفه ای های خدمات عمومی.”

راشل Wernick دستیار معاون وزیر با کار و توسعه اجتماعی کانادا گفت که او یکی از پشت توصیه که ما خیریه بود که به اداره برنامه است. صحبت به کمیته مالی در جولای 16, او اشاره کرد که در حالی که دیگر سازمان ها در واقع در نظر گرفته شود ما خیریه به عنوان پیشتاز.

“در ارزیابی ما [از سازمان های دیگر] ما قادر به شناسایی یک سازمان است که به اندازه کافی ملاقات نیاز به گسترده جغرافیایی رسیدن به ظرفیت و تجربه کار با جوانان به خصوص جوانان از جوامع محروم,” Wernick گفت: کمیته.

او همچنین اشاره کرد که در حالی که ما او را فرستاده بود یک پیشنهاد در مورد یک برنامه برای کمک به دانش آموزان دیگر سازمان تا به حال انجام می شود — هر چند بدون تماس برای طرح قرار داده شد.

در همان جولای 16 جلسه پائولا Speevak رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت داوطلب کانادا — یکی از سازمان های عمومی بندگان به حال “ارزیابی” به اداره برنامه — نیز شهادت دادند. او وجود دارد گفت: “بسیاری از سازمان ها” که در مناطق مختلف از تجربه و تخصص مربوط به CSSG.

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا ما خیریه بود و منحصر به فرد مناسب برای اداره برنامه های او گفت: “وجود دارد بسیاری از سازمان ها در این بخش است که باید برخی از تجربه و تخصص است که می تواند مورد نیاز برای این نوع از برنامه است.”

در حالی که او آشکار نمی گویند که آیا سازمان می تواند اداره برنامه خود را در آن او می گویند که آنها تا به حال “درگیر شده است و در تعدادی از پروژه های بزرگ مقیاس” انجام شده در همکاری با دیگران است.

Speevak نیز شهادت دادند که ما موسسه خیریه پس از برنده قرارداد با نزدیک شدن داوطلب کانادا به درخواست آنها برای کمک به برنامه. او گفت که پس از افزایش نگرانی ها درباره ماهیت برنامه — به خصوص با این واقعیت است که آن را خواهد پرداخت داوطلبان کمتر از حداقل دستمزد آنها مطلع خیریه ما آنها را “کار نمی شود با آنها در این برنامه است.”

در حالی که Wernick شهادت دادند که داوطلب در کانادا در نظر گرفته شده برای دولت از برنامه Speevak گفت که سازمان او هرگز به طور خاص نزدیک در مورد این برنامه و آموخته شده در مورد وجود آن که نخست وزیر اعلام کرد این کمک مالی در مارس 22 — همان روز ما خیریه بنیانگذاران کریگ african scholar ارسال Wernick دقیق و ناخواسته زمین برای این برنامه است.

در سخنرانی خود در کمیته Speevak بود پرسید: اگر او می دانست که چه Wernick می تواند به معنای این نظر اگر داوطلب کانادا هرگز در واقع نزدیک شده است قبل از برنامه اعلام.

“نه من نمی دانم. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است با ما” Speevak پاسخ داد.

با فایل های از CTV News’ میشل بویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>