OTTAWA — با افزایش تست و درک بیشتر از ویروس تلقی می شود لازم است قبل از بازگشایی اقتصاد کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال هزینه های اضافی 1.1 میلیارد دلار برای ملی پزشکی و تحقیقات استراتژی به آدرس COVID-19.

در سخنان خود در روز پنج شنبه ترودو گفت که با اثربخشی بهداشت عمومی اقدامات در حال حاضر در محل و با کانادا ادامه در مسیر درست “ما نیاز به فکر کردن نیست فقط در مورد هفته آینده, اما در مورد ماه آینده” و است که نیاز به پیشرفت در موقت مداخلات پزشکی برای کنترل گسترش ویروس در حالی که انتظار برای یک واکسن.

PM در اطلاعیه شامل:

  • 115 میلیون دلار بیشتر برای تحقیقات به توسعه و تولید واکسن و درمان در کانادا, در تلاش برای جبران آنچه ترودو انتظار خواهد بود و عرضه و تقاضا مبارزه شبیه به آن دیده می شود برای تجهیزات حفاظت فردی;
  • $662 میلیون دلار برای پروژه های تحقیقاتی در مورد نحوه مغز و تنفس سلول های آسیب دیده و همچنین برای آزمایش های بالینی از جمله یک دادگاه است که “ارزیابی ایمنی بالقوه سلول درمانی به منظور کاهش اثرات و شدت زجر تنفسی حاد مرتبط با COVID-19”; و
  • $350 میلیون ملی, تست مدل سازی داده ها-نظارت و ردیابی COVID-19 در کانادا.

و همچنین دولت فدرال در حال ایجاد یک “COVID-19 ایمنی نیروی کار” که ترودو می گوید: شامل یک سری از کانادا پزشکان بالا و تمرکز خود را بر روی آزمایش خون برای ردیابی و درک ایمنی به این رمان coronavirus. در میان پزشکان منجر خواهد شد که این گروه به رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و رئیس علوم مشاور دکتر مونا Nemer.

“آنها خواهد شد و به دنبال کلید سوالات مانند چگونه بسیاری از مردم فراتر از آن ما در حال حاضر تست شده اند COVID-19 آیا شما ایمنی هنگامی که شما تا به حال آن را و اگر چه طولانی است که طول می کشد” ترودو گفت.

از طریق این تست سرولوژی نخست وزیر است که ارتکاب به تست حداقل یک میلیون کانادایی در دو سال آینده. او گفت: آن را نیز به اطلاع میرساند که بهداشت عمومی اقدامات موثر ترین.

این طرح جدید می آید پس از تام گفت: روز قبل از آن تست سریع برای شناسایی و ردیابی ویروس’ گسترش و همچنین به عنوان کسانی که باید به دست آورد ایمنی ضروری خواهد بود در موقت.

در کانادا وجود دارد بیش از 40 ، 000 تایید COVID-19 موارد و این کشور به تازگی با پیشی گرفتن از 2000 مرگ و میر.

تست یک میلیون کانادایی?

از طریق این تست سرولوژی نخست وزیر است که ارتکاب به تست حداقل یک میلیون کانادایی در دو سال آینده. او گفت: آن را نیز به اطلاع میرساند که بهداشت عمومی اقدامات موثر ترین.

این طرح جدید می آید پس از تام گفت: روز قبل از آن تست سریع برای شناسایی و ردیابی ویروس’ گسترش و همچنین به عنوان کسانی که باید به دست آورد ایمنی ضروری خواهد بود در موقت.

در حال حاضر تام گفت: کانادا نیاز به سه برابر تعداد COVID-19 آزمون در حال انجام روزانه به منظور رسیدن به هدف مورد نظر از 60,000 آزمون در روز است.

تام گفت: او معتقد است که شناخته شده آزمایشگاه تایید موارد به احتمال زیاد “نوک کوه یخ” و تست سرولوژی برای تشخیص ایمنی را نشان دهد شيوع عفونت و همچنین اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد کسی که ممکن است قادر به بازگشت به کار.

“که قطعا یکی از اهداف کلیدی. آزمایشگاه ما در حال کار سخت در اعتبار آزمون های سرولوژیک که در حال ارائه شده است. در سطح بین المللی ما آگاه است که برخی از آنها کار نمی کنند بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنهایی که ما در واقع موثر هستند و می تواند تشخیص آنتی بادی پاسخ در کانادا جمعیت” تام گفت.

بازگشایی الزامات

ترودو دو برابر کردن بر اهمیت افزایش تست ظرفیت در روز پنج شنبه گفت: افزایش تست برای ویروس “کلید.”

پرسید: اگر کانادایی ها باید صبر کنید برای انجام کارهایی مانند در آغوش گرفتن دوستان و خانواده خود را که آنها زندگی نمی کنند با ترودو گفت: تصمیم گیری در چه جنبه هایی از کیفیت زندگی و حمایت انجام می شود در این فاصله تکیه خواهد شد کارشناس مشاوره پزشکی.

در سراسر کشور premiers شروع به پخش کردن برنامه های خود را برای بازگشایی, با برخی استان ها مانند استان و جزیره پرنس ادوارد—جایی که این ویروس گسترش به نظر می رسد حداقل در مقایسه با نقاط داغ مانند انتاریو و کبک—آماده برای نرم کردن برخی از محدودیت ها در اوایل ممکن است.

ترودو گفت که درس را آموخته شود از مناطق کانادا است که به سهولت حاکم در زمان های مختلف.

“در ماه های آینده ما خواهد بود قادر به شل تعدادی از محدودیت ها و قوانین است که ما در حال حاضر… استان های مختلف هستند و در حالت های مختلف مرتبط با COVID-19 خواهد بود و تصمیم گیری است که مناسب برای آنها است.”

در طول یک صبح روز پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer با نگرانی از سلامت کانادا ظرفیت فعلی به سرعت مسیر داروهای جدید یا تست و گفت: وجود تعداد شرکت های در انتظار مصوبات.

“کارشناسان باید گفت که کانادا نیاز به سه گانه آن روزانه تست قبل از شل شدن محدودیت به طوری که در آن است برنامه ریزی برای انجام این کار ؟ آنچه که دولت انجام به منظور بهبود تست و ردیابی از او پرسید:, و اضافه کرد که او فکر می کند ترودو باید در حال حاضر کانادایی ها با طرح هفته آینده در چه دولت فدرال در نظر دارد تا اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.

پژوهش و نوآوری در آثار

در عرضه اولیه COVID-19 کمک های اعلام شده در اواسط ماه مارس دولت فدرال اختصاص داده شده $275 میلیون دلار برای تحقیقات 47 تیم در سراسر کشور است. این آمد در علاوه بر این به های جاری را افزایش می دهد به آزمایشگاه تست ظرفیت و کانادا-شبکه بهداشت نظارت است.

دولت همچنین قرار دادن یک تماس به زندگی در کانادا-علوم شرکت ها ، دانشگاه ها ، کالج ها و موسسات پلی تکنیک به بازی در یک نقش به عنوان به خوبی نشان می دهد در یک روش مشابه به عنوان انجام شده با بسیج کانادا تولید کنندگان است که همه دست به دست در عرشه رویکرد لازم بود برای پیدا کردن راه حل های همه گیر.

در اوایل این هفته ارائه یک به روز رسانی های مختلف و طرح های پژوهشی در جریان ترودو گفت که بیش از 500 شرکت های ارائه ایده هایی برای نوآوری برای کمک به کانادا از طریق این بیماری همه گیر.

دولت می گوید آن منتقل شده این کشور در کل سیاست صنعتی را به تمرکز بر روی COVID-19 مبارزه است. این شامل reprioritizing موجود نوآوری و پژوهش در برنامه ها و کار بر روی توافق نامه با صنعت به سرعت در مسیر ایجاد و مصوبات قانونی برای گرفتن تست تشخیصی محصولات و دیگر بیماری-تکنولوژی ردیابی به بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو