فدرال درخواست برای چهار ماه دیگر تمدید برای پاسخ به مرگ کمک حاکم

OTTAWA — فدرال دادستان کل دیوید Lametti ثبت شده است یک حرکت به درخواست چهار ماه دیگر تمدید برای پاسخ به حکم دادگاه که زده بخش فدرال مرگ کمک قانون است.

در سپتامبر کبک برتر دادگاه حکم داد که بخش فدرال و کبک قوانین پزشکی-کمک حال مرگ بودند نامعتبر پیدا کردن که آنها بر خلاف قانون اساسی به این دلیل که آنها بیش از حد محدود.

دادگاه به طور خاص در زمان موضوع را با این قانون نیاز است که یک مرگ طبیعی بود “قابل پیش بینی” به منظور برای یک فرد واجد شرایط برای کمک به مرگ است. این به دولت استانی و فدرال شش ماه به نقد و بررسی این حکم و تجدید نظر در قوانین و با حکم دادگاه به مجموعه آمده به اثر در تاریخ 11 مارس سال 2020 مگر اینکه تمدید اعطا شد.

در بیانیه ای مشترک Lametti در ظرفیت خود به عنوان وزیر دادگستری و وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت که پس از رایزنی های که صدها نفر از هزاران کانادایی شرکت کننده در دولت در نظر دارد به “معرفی جدید کمک های پزشکی در حال مرگ قانون در آینده نزدیک” و گسترش خواهد “به مجلس هم به نظر و تصویب اصلاحات پیشنهاد شده.”

دولت کبک در حال حاضر اعلام کرد این امر مطابق با تصمیم دادگاه و رها کردن بخش دادگاه موضوع را با اما نه ساخت هرگونه اصلاحات مربوط به قانون استانی. از مارس 12 معیار “معقول foreseeability مرگ طبیعی” در قانون فدرال دیگر اعمال در این استان خواهد شد اما در نیروی باقی می ماند در دیگر استان ها و مناطق.

قانون فدرال به عنوان آن می ایستد می گوید که کانادایی سن 18 سال یا مسن تر که در نظر گرفته ذهنی صالح می توانید دسترسی به مرگ کمک تحت یک سری از معیارهای واجد شرایط بودن. آن را نیز در محل قرار می دهد برای حمایت از متخصصان پزشکی که نقش مهمی در رسیدگی به مرگ کمک. گنجانده شده در قانون—ولی به نام در این زمان بود که توانایی برای بیماران مبتلا به دستورات پیش و یا برای افراد زیر سن قانونی به توانایی به دنبال مرگ کمک.

با توجه به دولت فدرال حدود 300,000 نفر به نظرسنجی آنلاین زد که در ماه گذشته درخواست بازخورد در برنامه به طور بالقوه گسترش معیارهای واجد شرایط بودن و جنبه های دیگر از قانون است.

Lametti قبلا گفت که دولت با هدف به جدول اصلاحات قانونی در فوریه اما تا به حال رد درخواست برای فرمت. باید درخواست داده شود لیبرال اقلیت مجلس را تا ماه ژوئیه به تصویب قانون اصلاح قانون آورده و در زیر نخست وزیر جاستین ترودو در ژوئن 2016.

“ما متعهد به پاسخ به حکم دادگاه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ،” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>