فدرال اعلام افزایش به اورژانس COVID-19 کمک سود

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که دولت در ادغام دو قبلا معرفی مزایای بیمه اشتغال برای کانادایی که در حال حاضر بیکار یا در محل کار به دلیل COVID-19.

به عنوان بخشی از این فشار به تعطیل بسیاری از جنبه های جامعه و اطمینان مردم را می توان به دور از محل کار یا در خانه با کودکان خود که در مدرسه در حال حاضر دولت فدرال نورد اولیه چند میلیارد دلار کمک مالی بسته است که به تصویب مجلس شورای اسلامی در چهار شنبه بعد از ظهر.

به عنوان بخشی از این بسته دولت در ابتدا پرده برداری جداگانه مراقبت های اورژانسی و اضطراری پشتیبانی مزایای اما آنها در حال حاضر شده است در ترکیب به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) و ارائه خواهد شد 2000 دلار در ماه برای چهار ماه برای افرادی که در حال کار و بدون درآمد به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus.

ترودو گفت: این سود را کمک کانادایی که یا از دست دادن شغل خود و یا بیمار یا مراقبت از فرزندان خود به دلیل COVID-19. او گفت که کانادایی ها باید دریافت این کمک حدود 10 روز پس از درخواست.

“اگر شما از دست رفته و کار خود را به دلیل COVID-19 آیا شما تمام وقت و قرارداد و یا خود اشتغالی این سود جدید وجود دارد خواهد بود برای شما. اگر شما بیمار هستید و یا قرنطینه به دنبال پس از کسی که بیمار یا در خانه و مراقبت از بچه های خود را. آن وجود دارد برای شما. و حتی اگر شما هنوز هم به کار اما نه دریافت درآمد به دلیل این بحران CERB است وجود دارد برای شما ترودو گفت.

صحبت کردن به این تغییر وزیر دارایی لایحه Morneau ذکر شده در سرعت سریع است که در آن دولت فدرال در حال ساخت اطلاعیه در مورد آن طرح پاسخ و گفت که در هفته پس از بسته کمک ارائه شد دولت متوجه وجود یک راه کارآمد تر برای به دست آوردن پول از درب به کسانی که به آن نیاز دارید.

این تغییر نیز نشان دهنده یک افزایش کلی میزان کمک های مالی دولت ارائه شده است. در ابتدا دولت متعهد 27 میلیارد دلار در کمک مستقیم و یکی دیگر از $55 میلیارد دلار محرک اقتصادی. در حال حاضر Morneau گفت: کمک مستقیم به خانواده ها و کسب و کار در مجموع $52 میلیارد آوردن اندازه کلی اقتصادی بسته کمک به 107 دلار میلیارد دلار.

Morneau گفت: دولت موفق به دیدن این تغییر به روز شده در قانون است که کار می کرد از طریق هر دو مجلس نمایندگان و سنا در 24 ساعت گذشته.

“ما طراحی کرده ایم این در راه به طوری که این یارانه دستمزد تحویل به طور مستقیم به کارکنان به مردم” Morneau گفت.

نخست وزیر گفت که دولت فدرال در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای کمک به کسانی که نگران پرداخت قبوض از جمله تقویت تیم های پردازش بالونی تعداد ادعا می کند که در حال حاضر ثبت شده است.

دولت فدرال در حال ارتکاب است که بیشتر کمک های مالی خواهد آمد که همه گیر دستمزد.

نزدیک به یک میلیون کانادایی کاربردی برای اشتغال و بیمه در هفته گذشته یا بیشتر.

“بیش از حد بسیاری از کانادایی ها با داشتن این سختی گفتگو در مورد امور مالی و آینده خود را… حقیقت سخت است که مردم از کار به دلیل این بحران و نگرانی در مورد آنچه که می آید بعد گفت:” ترودو.

Morneau گفت: مجلس سنا روز چهارشنبه که این اورژانس بهره مند شوند باید شروع به رول کردن در اوایل ماه آوریل در حالی که دیگر از بالا به یو پی اس در دسترس خواهد بود ممکن است اما این که دولت در حال انجام است آنچه در آن می توانید برای دریافت پول به کانادایی است که باید آن را به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در چنین وضعیت بی سابقه ای.

“واضح است که سیستم ساخته شده است و برای این نوع از استرس و فشار” Morneau گفت: سناتوران خواستار رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر بحران “بر خلاف هر که ما تا کنون با آن مواجه است.”

“ما انتظار داریم یک زمان بسیار چالش برانگیز اما موقت زمان برای بیرون آمدن از این چالش با اقتصاد ما دست نخورده ما متاسفانه نمی دانم یا نه عمق و نه مدت از این چالش و به همین دلیل علاقه مند به همکاری با دیگر احزاب به مطمئن شوید که ما در ادامه به آن ظرفیت برای پاسخ بسیار به موقع راه برای هر چالش ما گفت:” وزیر دارایی.

‘یک بار در یک نسل چالش’

به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد همچنان به صعود کانادا-گسترده ترودو خطاب به ملت در چه تبدیل شدن به یک روزانه وقت خود را در خارج از محل اقامت.

“ما با آن روبرو هستیم یک بار در یک نسل و در بالا از آن شما می توانید هر یک از چیزهایی که نگه داشتن شما احساس خوب” ترودو گفت.

ترودو در حال نزدیک شدن پایان 14 روز خود انزوا در Rideau کلبه پس از خود تبدیل به یکی از در حال حاضر 2,906 مردم در کانادا که قرارداد این ویروس.

نخست وزیر گفت: سوفی احساس می کند “بسیار بهتر” و او است که هنوز هم در حال تجربه هر گونه علائم ویروس.

تعداد مساوی از کانادایی ها که تست مثبت برای COVID-19 قرارداد این ویروس در درون جوامع خود و از سفر رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam اعلام کرد در روز سه شنبه. او به نام این یک “تغییر اساسی” در انتقال این بیماری در کانادا.

ترودو گفت: حدود 10 ، 000 نفر در حال تست گرفتن هر روز در کانادا و او تنظیم شده است برای دریافت آخرین مدل سازی از آژانس بهداشت عمومی کانادا امروز در تکامل ویروس.

در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر در هر استان و منطقه اعلام کرده است که به نوعی از بحران بهداشت عمومی یا وضعیت اضطراری و مقامات همچنان به اصرار کانادایی به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

اجباری خود انزوا برای مسافران تحمیل

در حالی که مرز کانادا بسته است به غیر ضروری از سفر به ایالات متحده و باقی مانده پروازهای بین المللی در حال funnelled از طریق چهار فرودگاه با افزایش غربالگری دولت فدرال همچنان به کار با شرکت های هواپیمایی را به خانه کانادایی که گیر کرده خارج از کشور است.

همانطور که از نیمه شب جمعه همه غیر ضروری مسافران بازگشت به خانه به کانادا باید به اجباری خود انزوا برای 14 روز با توجه به اقدامات جدید در حال تصویب تحت قرنطینه عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو